PDA

View Full Version : Jesu mi se pojačali vojnici u pojačanju ili dok putuju?

cro_cop
29.10.07, 23:09
vecer
pojacao sam svoje kopljanike za jedan level pa me zanima ako su se pojacali i ostali koji su mi kod drugih igraca kao pojacanje???
hvala

srednje iskusan
01.04.09, 20:58
svi tvoji se pojacaju bez obzira gdje su

VALENCIA
15.07.10, 22:38
eh poz,zanimam me kada stavim u oruzarnici naprimjer kate za +1 level i ono treba malo vise vremena da se zavrsi,a a nemogu da cekam i saljem kate da nekoga srusim:harmonikaš: dali ce im se pikati taj level ili ce napadati sa onim koji je trenutno tu,tj.(malo jasnije kate su na 3 levelu stavim ih na 4 i saljem napade oni napadaju sa 3 ili 4,napominjem da su jos u nadogradnji na 4-rku) ?!
hvala

DAKI
15.07.10, 23:17
eh poz,zanimam me kada stavim u oruzarnici naprimjer kate za +1 level i ono treba malo vise vremena da se zavrsi,a a nemogu da cekam i saljem kate da nekoga srusim:harmonikaš: dali ce im se pikati taj level ili ce napadati sa onim koji je trenutno tu,tj.(malo jasnije kate su na 3 levelu stavim ih na 4 i saljem napade oni napadaju sa 3 ili 4,napominjem da su jos u nadogradnji na 4-rku) ?!
hvala

Napadaju s trenutnim završenim lv, znači s 3..

Karlo 5
04.08.10, 11:24
molim vas da mi netko odgovori

ja sam pošaljem vojsku u napad i oni putuju npr. 150 sati,i sad dok ja njih nadogradim u oružarnici dali se to njima vrijedi u napadu kada stignu ili ne?

DAKI
04.08.10, 12:47
molim vas da mi netko odgovori

ja sam pošaljem vojsku u napad i oni putuju npr. 150 sati,i sad dok ja njih nadogradim u oružarnici dali se to njima vrijedi u napadu kada stignu ili ne?

Vrijedi im nadograadnja, nevažno di su ALI vrijedi samo za vojsku napravljenu u naselju di je nadogradnja.