PDA

View Full Version : Zameo ih vjetar - pojačanja

Extremist
29.10.07, 23:30
Dva pitanja.

Imam selo A i selo B. I sad pošaljem 87326472 vojske kao pojačanje iz sela A u selo B.

Slučaj 1:

Princ na bijelom konju mi je preko noći krknuo kralja, oženio kraljicu i time postao vlasnikom mog negdašnjeg sela A. Što je s onim mojim pojačanjima u selu B? Odnosno da li i ta pojačanja sad pripadaju njemu pa ih on može povući sebi (iako bi mi to bilo čudno ako smo dva različita plemena), da li će oni nestati ako ih ja steram u neku stvar iz sela B, ili što?

Slučaj 2:

Princ na bijelom konju je dovukao svu svoju vojsku i u desetak napada sravnio moje selo A sa zemljom. Populacija - nula. Kraljicu je oteo i odveo u svoje dvore. I sad, ja ne smijem pojačanja vratit tamo jer nemam proizvodnju hrane, a nema me online sljedećih 5 dana i to moje selo će nestat s lica zemlje. Što će se dogodit s onim pojačanjima?

Napominjem da ni selo A ni selo B nisu glavni grad.

Ludonja
30.10.07, 00:19
Slučaj 1.
....i mene zanima,ali koliko sam shvatio,ostaju tebi i mogu ti poslužiti samo u obrani i za ispraznit žitnicu...ne mogu nikako pripast osvajaču :vojska .ni zid,jer svako pleme ima drugačiji zid,a i polja mu se sava vračaju na početak.kao da je sam napravio selo,isto zato sve mora ponovno istraživati u akademiji,unaprijedit u kovačnici,oružanici itd...

Slučaj2.
.....?
ako su iz sela sravnjenog sa zemljom..mislim da i dalje stoje kod tebe kao pojačanje,
ako su pojačanja iz uništenog sela trošit će hranu onog naselja di su locirana..

Extremist
30.10.07, 00:49
Ma da ali ako ih u slučaju 2 pustim da odu - gdje odu? Da li uopće odu? Nestanu? Imam li uopće opciju za otpilit ih?