PDA

View Full Version : dali možeš reći vojsci da se ne bori

Alkaloid
30.10.07, 14:28
Kak reč vojski da pušta pljačke tak da ne gine bezveze ak napada neko jači il da se ne troši nepotrebno?
Jel ima takva komanda negdi u kontrolama za vojsku?

SuperDrive
30.10.07, 14:53
Nisam tocno razumio pitanje, ali ako mislis dali mozes mjenjat naredbe nakon sto si poslao vojsku, nemozes. Kad posaljes vosjku neovisno dali je pljacka, napad ili pojacanje imas jos 90sek da prekines i da ih pozoves nazad. Nakon toga su prepusteni sudbini.

marko1795
30.10.07, 15:00
mislim da sam shvatio pitanje...ako te napadne neko jači dali ti možeš reći vojsci da se ne bori nego da ga pusti da te opljačka...uglavnom nemože se to...šalji ih na fleet save ako neželiš da ginu...ako neznaš šta je to potraži po forumu malo ;)

marko1795
30.10.07, 17:14
Mozes i meni objasnit sto je to fleet save?
Ja ne vidim nikakve flote u ovoj igri.
Ono, znam da postoji takvo nesto u cunga lunga kvazi strategiji tipa ogame, ali u travianu nikad cuo ni za fleet save ni za flote ni nista takvog. :)
Pa bih molio pojasnjenje?

wtf?? sad uopće ne kontam tvoje pitanje... malo me zaj.....š ili? a ove flote što spominješ stvarno neznam o čemu pričaš ;) mislim, al baš ne razumijem šta si time htio reći al eto citirat ču te fleet save je opšta bežanija :D

Extremist
30.10.07, 18:30
Mozes i meni objasnit sto je to fleet save?
Ja ne vidim nikakve flote u ovoj igri.
Ono, znam da postoji takvo nesto u cunga lunga kvazi strategiji tipa ogame, ali u travianu nikad cuo ni za fleet save ni za flote ni nista takvog. :)
Pa bih molio pojasnjenje?

Na eng. forumima tu taktiku nazivaju "dodge" ilitiga izbjegavanje.

maxcro
30.10.07, 19:23
Pošalješ svoju vojsku nakom frendu kao pojačanje pa ih onda vratiš ili i ti napadneš nekog slabijeg ili neaktivnog.Bitno da ti vojska nije u selu.

Teško
02.12.07, 19:49
Pošalješ svoju vojsku nakom frendu kao pojačanje pa ih onda vratiš ili i ti napadneš nekog slabijeg ili neaktivnog.Bitno da ti vojska nije u selu.
Dobar dan
Zanima me što se dešava tvome selu, ako pošalješ vojsku van.
Unaprijed zahvaljujem na bilo kakvom odgovoru.
S štovanjem
Rimljanin Teško

Delphinidae
02.12.07, 20:42
Desi se opravo to sto si napravija, posla si vojsku van i selo je bez vojske... Ne desi se selu nista a vojskci hm... ovisi di se je posla al to je druga prica...

WW-p
02.12.07, 20:45
selu se nedešava ništa..
ako te netko napadne neče ti pobit vojisku, jedino če ti pokupit resurse ako nemaš skrovišta..
izostavio sam katapultiranje jer mislim da nitko neče katapultirat slabe igrače zabezveze..