PDA

View Full Version : Kako spasiti vojsku dok nisam online?

jackass9
31.10.07, 16:19
Bok.Jel ima načina da se spasi vojska kad te napada jači protivnik?Osim onog da ju pošaljem nekamo drugamo kad te netko napadne.Ja nisam stalno na travianu i nemogu odmah maknuti vojsku kad ide netko jači...:senator::sjekira::confused:

hzg
31.10.07, 16:25
Ne postoji drugi nacin, nadi si sittera, po mogucnosti dva, pa si medusobno pazite na acc-ove, ili ako znas nekog jakog igraca kojeg nitko ne napada onda salji njemu kao pojacanje, pa nek stoji tamo dok ti ne bude trebala!

jackass9
31.10.07, 18:16
Ajd hvala.:senator:

Vaygr
31.10.07, 18:51
ili ako znas nekog jakog igraca kojeg nitko ne napada onda salji njemu kao pojacanje, pa nek stoji tamo dok ti ne bude trebala!

To bas i nije dobra ideja to je neki lik meni napravio poslo je 20-30 vojnika na pojacanje ja sam izracuno za kolko bi se otprilike vratili njegovi u njegovo selo i poslo sam mu ih natrag i napo sam ga, otprilike namjestio sam da napad dojde nekoliko sec poslije njegove vojske i skriso sam mu vojskicu. Ljudi nevole dok im trosis hranu.

Deviant
31.10.07, 18:57
To bas i nije dobra ideja to je neki lik meni napravio poslo je 20-30 vojnika na pojacanje ja sam izracuno za kolko bi se otprilike vratili njegovi u njegovo selo i poslo sam mu ih natrag i napo sam ga, otprilike namjestio sam da napad dojde nekoliko sec poslije njegove vojske i skriso sam mu vojskicu. Ljudi nevole dok im trosis hranu.

Vjerojatno je mislio na saveznicke igrace.

Marvex
31.10.07, 20:09
Nije da spammam ali na temu je odgovoreno pa nabacujem, ti si u savezu od suma9?Pozdravi ga;)

hzg
31.10.07, 20:22
Vjerojatno je mislio na saveznicke igrace.

Istina! :)

Pa da bilo kome posaljes vosjku tako nepozvanu sigurno bi ti ju unistio na taj nacin, podrazumjeva se da je to u dogovoru!