PDA

View Full Version : jel je pametno osnovati novo naselje?

zmija
01.11.07, 20:22
evo jos sam mladi igra, pa me zanima jel je pametno osnuti novo naselje, i koje su dobre, a koje lose strane toga... hvala

egZo
01.11.07, 21:09
pa pametno je razvit novo naselje ali prvo razvi glavno naselje...barem digni obranu u glavnom naselju!

hzg
01.11.07, 21:30
Ne da je pametno, nego je to ono sto moras konstantno raditi ako zelis uspjeti u igri, mozes vidjeti da igraci pri vrhu imaju vec sad 7 naselja, ionako kad jedno naselje razvijes do potrebnog nivoa, sto onda?

Na kraju servera igraci imaju par desetaka naselja!

Costanza
04.12.07, 00:07
OK. Sad svi znamo da je cilj izgraditi što više naselja. Logično. Zanima me, kada napravim svoje 2. naselje, postoje li kakva pravila Traviana koja ograničavaju pomoć mog prvog naselja drugome (ili obratno)? Mislim na slanje vojske za obranu (drugog naselja), hrane za tu vojsku, količine resursa za izgradnju zgrada i sl. :confused:
Ispričavam se što sam slično pitanje već postavio na nekoj temi koja je stara više od 2 mjeseca, pa se bojim da neće biti uočeno, niti odgovoreno. :(
Unaprijed hvala.

Costanza
04.12.07, 00:13
Ipak sam dobio odgovor na moje prvo postavljeno pitanje (u temi "Novo naselje") i to u roku od par minuta. Puno hvala, Extremist. :)