PDA

View Full Version : Različite cijene za vojnike akademija/vojarna

ajmemeni
03.11.07, 20:03
nije mi jasno kako to na uputama piše da izvidnik košta 160/100/50/50 a meni u akademiji kaže da košta 1060/500/600/460 te da imam premalo resa. kopljanik košta 145/70/55/40 a u akademiji 970/380/880/400 resa. jedino je gorštak iste cijene u vojarni i u uputama. šta bi moglo biti pa nemoguče da su tako skupi???? tnx

floosh
03.11.07, 20:30
jedino je gorštak iste cijene u vojarni i u uputama. šta bi moglo biti pa nemoguče da su tako skupi???? tnx

Sam si sebi odgovorio na pitanje :)

U uputama ti stoji iznos koji je potreban za razvoj jedinice u vojarni :)
A u akademiji prvo moras razviti tu jedinicu da bi je mogao proizvoditi.

Ludonja
03.11.07, 22:20
Vojska ti je skupa kad ti je proizvodnja nikakva..za vojsku ti najprije mora narasti BDP po glavi stanovnika,tek onda selo urediš po GUP-u sa vojnim sadržajima.

Extremist
04.11.07, 00:23
Vojska ti je skupa kad ti je proizvodnja nikakva..za vojsku ti najprije mora narasti BDP po glavi stanovnika,tek onda selo urediš po GUP-u sa vojnim sadržajima.

Ne, neeeeeee, nije. Ali pazi, ja ti ovdje neću niti bih ikade podmetao floskulu da moraš imat dvostruko više vojske nego što imaš stanovnika. To nije točno. Ti trebaš imat najmanje MILJUNROSTRUKO više vojske nego populacije i to s tim krećeš tek onda kad ubereš 15 ili 9 cropper naselje. Ne prije. A zapravo točno je samo da trebaš imat dovoljno vojske u cropperu da bi s njom zauzeo natrag naselje koje ti je možda netko osvojio dok si spavao. Je li to dvostruko ili više, to trebaš sam procijenit. Ne slušaj ove što tvrde da igrač kad tek krene igrat mora čim ima 15 populacije imat i 30 vojnika. Tih 30 vojnika bih ja vrlo rado vidio na trpezi mog heroja, ionako mi fali još samo malo experiencea za sljedeći level.

A vojska nije skupa nego je poželjno da je imaš što više ako:
1. imaš susjedstvo gdje te nitko ne napada
2. pljačkaš ko lud po cijeli dan