PDA

View Full Version : Preuzimanje accounta

pisc99
09.11.07, 14:19
Pozdrav.

Sta se mora napraviti da jedan igrac preuzme account od drugog koji bi htio prestati igrati.
Tj. da igrac koji preuzima izbrise svoj account i nastavi igrati sa tudim kao da je njegov.

Ovo sam nasao na pravilima

§1.3 Passing on accounts
In order to transfer an account to a new owner, the current owner must send an e-mail message to admin@travian.com from the e-mail address currently registered for the account. The e-mail must contain the following information:

* The game world on which the account resides
* The nickname of the account
* The e-mail address of the new owner.

In order to switch an account with a person on the same game world, both persons must request the e-mail change as described above and request the password for their new
account via the password retrieval function.

E sad, dal tu postoje jos nekakve restrikcije (savezi, svijetovi, bla bla bla) jer po ovome tu ne vidim

P.S.
Molim da mi odgovore oni koji su sigurni ovo (multihunter i oni upoznati sa pravilima)
Puno hvala

Extremist
09.11.07, 14:29
Sa http://www.travian.com.hr/spielregeln.php:

§1.3 Prijenos korisn. računa
Kako bi ste prenijeli svoj korisnički računa na novog vlasnika, trebate poslati poruku sa e-maila koji ste koristili pri registraciji tog računa na admin@travian.com.hr E-mail mora sadržavati sljedeće informacije:
- server na kojem se nalazi račun,
- korisničko ime,
- e-mail adresu novog vlasnika.
U slučaju međusobnog prijenosa računa igrača istog servera, obje osobe moraju obaviti e-mail zamjenu kako je gore opisano i zatražiti lozinku za njihov novi račun preko funkcije povrata lozinke.

Nema restrikcija dakle nikakvih i ne vidim da je nešto tu nejasno. Osim dakako da to ne smije biti tvoj drugi, teći, četvrti, itd. account na istom serveru jer su multiaccounti zabranjeni.
Povrat lozinke se radi na način da u lozinku upišeš bilo što recimo 024ztfhjhvyzq34980tziu i onda će ti se zbog pogrešne lozinke pojaviti opcija "generiraj novu zaporku".

pisc99
09.11.07, 14:36
Sa http://www.travian.com.hr/spielregeln.php:

§1.3 Prijenos korisn. računa
Kako bi ste prenijeli svoj korisnički računa na novog vlasnika, trebate poslati poruku sa e-maila koji ste koristili pri registraciji tog računa na admin@travian.com.hr E-mail mora sadržavati sljedeće informacije:
- server na kojem se nalazi račun,
- korisničko ime,
- e-mail adresu novog vlasnika.
U slučaju međusobnog prijenosa računa igrača istog servera, obje osobe moraju obaviti e-mail zamjenu kako je gore opisano i zatražiti lozinku za njihov novi račun preko funkcije povrata lozinke.

Nema restrikcija dakle nikakvih i ne vidim da je nešto tu nejasno. Osim dakako da to ne smije biti tvoj drugi, teći, četvrti, itd. account na istom serveru jer su multiaccounti zabranjeni.
Povrat lozinke se radi na način da u lozinku upišeš bilo što recimo 024ztfhjhvyzq34980tziu i onda će ti se zbog pogrešne lozinke pojaviti opcija "generiraj novu zaporku".

Samo pitam da ne bi bilo nismo znali

Marvex
09.11.07, 14:44
lol, ozbiljan si???
Nisam znao da nesto mislis preuzeti, daj mi ocaraj znatizelju, koji rank?Pozzz...;)

pisc99
09.11.07, 14:48
lol, ozbiljan si???
Nisam znao da nesto mislis preuzeti, daj mi ocaraj znatizelju, koji rank?Pozzz...;)

Nista ja ne preuzimam.

Extremist
09.11.07, 15:20
Daš meni acc? Zauzvrat ti sredim da ti Peruzović ponovo trenira repku i pošaljem ti najgenijalnijeg vašeg veznjaka Talal Yousefa koji sad igra u Kuvajtu natrag u klub koji ti želiš. :D