PDA

View Full Version : Senator-seljenje

rijeka_23
11.11.07, 14:13
zanima me dali mogu senatora napravit u glavnom gradu i onda ga poslat u neki drugi da iz te rezidencije npr razina 10 nije jos osvajano nista iz tog naselja
mislim kao sto se moze heroj??????
i jos jedno dali mogu osvojit sa njim grad drugog plemena
npr ja sam rimljan mogu li ukrast naselje od gala

hzg
11.11.07, 14:34
1. ne
2. da

Senatora mozes poslati iz naselja gdje si ga istrazio i napravio!

Mozes zauzeti naselje druge rase ali onda gubis zgrade koje samo taj narod moze imati i jos ti se polja resa spustaju za 1

Extremist
11.11.07, 14:41
... i jos ti se polja resa spustaju za 1
To je samo ako je populacija osvojenog naselja značajno manja od tvoje populacije. Zato sam pitao ali neće niko da mi odgovori zbog čega ljudi osvajaju naselja 100-200 populacije kad ima boljih meta sa 500+ recimo. Odnosno gdje je tu isplativost. Ili se stide, ili se boje, ili ne znaju pisat. Tema:
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?goto=newpost&t=1095

rijeka_23
11.11.07, 14:57
da imas pravo ni ne isplati se uzimat ta manja naselja
dok izgradis rezidenciju i akademiju potrosis vise nego sto ti treba da sam napravis takav mali gradic
znaci moram rezidenciju na 20 lvl steta mislio sam lakse
a do kog levela ima rezidencija uopce

Extremist
11.11.07, 15:05
Ma nisam rekao da se ne isplati, nego sam pitao gore ljude koji takvo nešto osvajaju kako im se isplati, pa da znam i da ne moram sam eksperimentirat s osvajanjima. Ali nitko neće da kaže i nije mi jasno zašto. Pa ko da ujedam, ne vidim zašto je problem odgovorit na to.

Sve zgrade imaju najviši level 20 osim skrovišta koje može imat level 10 najviše te mlina, ciglane, talionice, drvosječe i pekare koje idu najviše do levela 5.

rijeka_23
11.11.07, 15:09
neznam po meni se ne isplati manje od bar 400 ljudi
vec ti je sve gotovo i samo malo poboljsas stvari i imas vec i res i vojsku

hzg
11.11.07, 15:20
Dobio si odgovor, barem moje misljenje o njemu, a isplati se i ta manja uzeti ako ti odgovaraju, jer koliko ti treba vremena da izgradis takvo naselje i resa...

Ali normalno da je jace bolje..