PDA

View Full Version : Troop save

Valnjes
24.07.07, 15:33
Dakle,postoji li pravilo kao i u bitefightu,ako te netko stalno napada,i ne odnosi ti ništa resurursa,da se to smatra bashing?

Samo mi tuče mojih 5 vojnika i nikako ih nemogu razviti...

Dali ima kakvo pravilo ili ne..?

Hvala...

Valnjes
24.07.07, 16:57
Hvala... Dakle,ljudi će me tući i dalje,premda nikaj ne pokupe... :(

A imaju oko sebe bar 10 sela koje nitko ne koristi... :(

Black Revenger
24.07.07, 20:26
a napravi si "fleet save" pa nebus zgubil vosjku.

Her Cindric
25.07.07, 20:36

ougejmovac,

Posalji ih u rusevine sa reciklerima :D

Valnjes
26.07.07, 00:27

NE znam šta je to... JEl možeš malo bolje pojasniti?

Hvala...

melkior
26.07.07, 01:34
svoje vojnike čuvaj na slijedeći način:

kad nisi pred kompom pošalji ih da napadnu neko malo selo sa cca 10 popa koje se nalazi na drugom kraju servera (na velikoj udaljenosti)

to slanje vojske tempiraj tako da se vrate u vrijeme kada očekuješ da ćeš ponovno biti pred kompom

sretno

Black Revenger
26.07.07, 03:11
ougejmovac,

Posalji ih u rusevine sa reciklerima :D
ak si prije ovog igral ogema onda vec imas neki smisao, neku dozu discipline tak da to samo pomaze ^^

Valnjes
26.07.07, 07:44
svoje vojnike čuvaj na slijedeći način:

kad nisi pred kompom pošalji ih da napadnu neko malo selo sa cca 10 popa koje se nalazi na drugom kraju servera (na velikoj udaljenosti)

to slanje vojske tempiraj tako da se vrate u vrijeme kada očekuješ da ćeš ponovno biti pred kompom

sretno

10 popa,šta je to?

Nadalje,jel će mi vojska znati doći natrag i dali može poginuti?

mariik
26.07.07, 12:55
pop je populacija:eek:
more poginit ako napadneš selo u kojem ima vojnika, a normalno da će se znat vratit

Türkiyem
26.07.07, 16:41
Hastır.......

goki06
26.07.07, 16:45
Da upravo saljem flotu na FS u Ogameu i jos mi nije sinulo da tu ucinim isto nek samo gubim vojsku...

Valnjes
26.07.07, 17:01
pop je populacija:eek:
more poginit ako napadneš selo u kojem ima vojnika, a normalno da će se znat vratit

Oh,hvala! :)

Nisam skužio da je "pop" kratica za populaciju! :D

Puno hvala!

PS-mislim da imamo bot-a!

TAMA
30.07.07, 16:57
Novi sam u igri, populacija mi je 51, resursi su mi Drvo: 30 po satu
Glina: 35 po satu
Željezo: 24 po satu
Hrana: 19 po satu

nema vojsku, non stop me napadaju, kako da radim FS ?? i kako da vidim kad neko posalje napad na mene

shaggy
30.07.07, 17:00
Novi sam u igri, populacija mi je 51, resursi su mi Drvo: 30 po satu
Glina: 35 po satu
Željezo: 24 po satu
Hrana: 19 po satu

nema vojsku, non stop me napadaju, kako da radim FS ?? i kako da vidim kad neko posalje napad na mene

fs tako da izgradis barem 2 vojnika i saljes ih u napad na neko udaljeno inaktivno selo
a da vidis napad treba ti rally point(okupljaliste)

TAMA
30.07.07, 17:25
a na koji level okupljaliste? i trebam li jos ekonomiju sizat ili sad pocet vojsku

shaggy
30.07.07, 17:32
a na koji level okupljaliste? i trebam li jos ekonomiju sizat ili sad pocet vojsku

lvl 1,a cuj,to ovisi koliko si aktivan,ako si dovoljno aktivan/vna,onda bolje sto prije na vojnike,eventualno si digni zeljezo na najvise od ostalih ressa jer rimljanima ga najvise treba,ako manje vremena online provodis onda idi na ekonomiju i skroviste samo

Black Revenger
30.07.07, 18:14
napravi si skroviste i nece te pljackat.

goki06
30.07.07, 19:21
E kad je vec postavljena slicna tema nesto me zanima. Znam da mi je najbolje razvijat skrovište u pocetku da te drugi ne pljackaju. No ako stavim na prodaju sve svoje resurse i ako me netko napadne a ti su resursi na ponudi za prodaju hoce li mi oni biti opljackani ili ne?

dmi
30.07.07, 19:31
...po onome što sam pročitao u pravilima i uputstvima - da jer jedinice koje napadaju/pljačkaju kada poberu sve iz normalnih zaliha i imaju još mjesta "za nositi" pobiru stvari sa tržnice koje nisu prodane...
Usput - pozdrav svima... :)

Her Cindric
30.07.07, 20:07
...po onome što sam pročitao u pravilima i uputstvima - da jer jedinice koje napadaju/pljačkaju kada poberu sve iz normalnih zaliha i imaju još mjesta "za nositi" pobiru stvari sa tržnice koje nisu prodane...
Usput - pozdrav svima... :)

tako je, zato bi ti bilo bolje da si gal napravis 10 zamki par falangi i niko ti nece pric. mozda prva dva puta prvi put kad mu se zaglvae u zamkama vojsak drugi put kad ih ide oslobodit pa ostane i bez tih i ti ih ljepo cuvas i potices napadaca da ti da otkup (ak je neka skrtica)
Govoris da su mu vredniji na slobodi da ce te resurse za otkup zaradit u par napada ak su mu vojnici na slobodi i tak.

TAMA
30.07.07, 20:17
a mozel jos nesto: kako mogu povuc trgovce koje sam poslo prijatelju

Rex Mundi
30.07.07, 20:25
Ma vratit ce se oni, ne boj se :D:D:D cin obave zadatak.

TAMA
30.07.07, 20:31
ma neko me napo a ja frendu posaljem resurse i trgovce, pa sad mi je proso napad, da mi je to sve zajedno vratit prije nego sto stigne njemu

dmi
30.07.07, 21:04
...pravila za otkup su koja???
I da li se može tražiti više od "prihoda jednog sata"???

shaggy
30.07.07, 21:55
ma neko me napo a ja frendu posaljem resurse i trgovce, pa sad mi je proso napad, da mi je to sve zajedno vratit prije nego sto stigne njemu

ne,mora njemu stici i onda ti on njegovim trgovcima mora vratit

@dmi:nema pravila,ti mozes traziti koliko zelis,samo je stvar u tome da ti salje u satnoj proizvodnji,ako ju premasi,banana