PDA

View Full Version : Kazna kod pozivanja u igru zbog zlata

floosh
28.11.07, 18:32
Pozz

ovako, previše ljudi to ne shvaća ozbiljno i poziva sebi po 2 - 5 - 10 novih "prijatelja" da bi dobili po 20 zlata od njih. Čudno je što svi ti prijatelji igraju sa istog računara :mad:

od ovog momenta, svi koji budu imali pozvane igrače u igru, a da se radi o igračima na istom pc, da su slani resursi za razvoj, ulazilo se na acc od tog pozvanog igraca biti će kažnjenji bez prijašnjeg blokiranja.

Svi multi računi koji su pozvani u igru biti će obrisani a svi koji su pozivali gube sve resurse u skladištu, svu vojsku, i 25% populacije bez ikakvih opomena ili blokiranja. Pa ako vam se isplati za 20 zlata slobodno.

Pozz

Marvex
28.11.07, 19:16
Pa imam srece da sam na vrijeme javio...Da me ne banate ponovno:D
Sad sam si prijatelja mislio pozvati na Travian a do bozica(negdje malo prije) dobit ce racunalo...Da upisem da ce koristiti s istog racunala?

bad blue boys
28.11.07, 19:54
... neću, i nemam namjeru varati, samo hoću pitati kako znaš da nakon što ja odigram, da neć doći moj brat nego "ja"? kako znaš da to nisam ja?:confused:

Extremist
28.11.07, 20:41
Ljudi ne budite smiješni. Ja imam i brata i sestru u RL-u koji igraju igrice i ne pada mi na pamet registrirat ih na isti server na kojemu igram i ja. Da ne govorim o prabakama koje isto tu i tamo valjda bi voljele zabacit kakav raid.
Točnije ne pada mi na pamet imat multiaccounte. Okanite se prazne priče.

SuperDrive
28.11.07, 20:42
Ja sam poslao pozivnicu par frendova, ali nitko nista :(

Morat cu ponovno dok ne pristanu :D

@bad blue boys: pa imas opciju u profilu "korisnici istog racuna" makar bi ja za takve slucajeve izbacio nagradu jer ima netko doma 7 braca i sestara i dobit ce novac a nemoze se nikako provijerit tko zaista igra.

Valnjes
28.11.07, 22:14
E, ako IKAD dođem u napast, branit ću se time da imam podjeljenu ličnost! :p

Deviant
28.11.07, 22:18
E, ako IKAD dođem u napast, branit ću se time da imam podjeljenu ličnost! :p

bit ce kasno za branjenje

Svi multi računi koji su pozvani u igru biti će obrisani a svi koji su pozivali gube sve resurse u skladištu, svu vojsku, i 25% populacije bez ikakvih opomena ili blokiranja.

Valnjes
28.11.07, 22:51
;) Ma šalim se, znaš to malena... :)
Šta će mi 50 računa, jedva ovih 40 uzdržavam... :D

Falus
29.11.07, 01:17
hehehe... da da... HDZ i ostali se brinu i izmisljaju neke "Pro-Natalitet-Kampanje" i pricaju o kojekakvim demografskim obnovama hrvatske a vi tu kaznjavate obitelji sa velikom brojem clanova u obitelji!!! SRAM VAS BILO! puj, puj puj!

sam jos fali da trudne travian igracice trerate na abortus kako joj u dalekoj budcnost dijete nebi igralo na istoj IP ardesi, pa ista dobila 20 zlata.

sramota...

hehehe
:p

reko sam vec da ce doc to toga. al ako budete strogi super. bit ce puno novih farmi, nakon sto odustanu kad ostanu bez vojske i sve im bude smanjeno za 25%! hehehe

floosh
29.11.07, 16:56

Ovakve stvari vi putem privatnih poruka rješavajte a ne na forumu :D

marsovac
08.12.07, 01:40
Zar se po novim pravilima zabranjuje i slanje resursa igračima registriranim preko osobnog linka? Ili samo u slučaju da su igrači istog računala?

Ja imam polubrata i njegovu curu i prije nego sam ovo pročitao poslao sam u par navrata pola satne proizvodnje. Što je bilo u skladu sa pravilima.

Da li se to smije još uvijek ili ne?

Napominjem da nismo igrači istog računala (iako sam se doduše jednom ulogirao kod njih doma da im pokažem travian (koji im se svidio) prije nego su se uopće registrirali - poslije toga nikad više).

Deviant
08.12.07, 01:54
To 'prvo' logiranje i nije toliko bitno jer se vecina igraca znala logirati na svoj racun sa tudih racunala koji tad jos nisu bili 'sluzbeno' ukljuceni u igru.

Sto se resursa tice, ako nije rijeci korisnicima istog racunala ili cuvarima racuna, nema razloga da se ne salju resursi u visini jednosatne proizvodnje unutar 24h.

Medutim, ako se pojavi jos par faktora koji se nikako ne uklapaju u cjelokupnu sliku... onda nastaju problemi.

ronaldo900
08.12.07, 16:40
Pozz

ovako, previše ljudi to ne shvaća ozbiljno i poziva sebi po 2 - 5 - 10 novih "prijatelja" da bi dobili po 20 zlata od njih. Čudno je što svi ti prijatelji igraju sa istog računara :mad:

od ovog momenta, svi koji budu imali pozvane igrače u igru, a da se radi o igračima na istom pc, da su slani resursi za razvoj, ulazilo se na acc od tog pozvanog igraca biti će kažnjenji bez prijašnjeg blokiranja.

Svi multi računi koji su pozvani u igru biti će obrisani a svi koji su pozivali gube sve resurse u skladištu, svu vojsku, i 25% populacije bez ikakvih opomena ili blokiranja. Pa ako vam se isplati za 20 zlata slobodno.

Pozz

prvo ste rekli da cemo dobivat zlato ak potovemo igrace sad ste i to zabranili pa kaj cete jos.lance nam stavit
__________________________________________________ ________________________
http://cry.travianteam.com/sig-4-hr-2-hr1_14661.gif (http://www.travian.com.hr)

floosh
08.12.07, 18:17
prvo ste rekli da cemo dobivat zlato ak potovemo igrace sad ste i to zabranili pa kaj cete jos.lance nam stavit
__________________________________________________ ________________________
http://cry.travianteam.com/sig-4-hr-2-hr1_14661.gif (http://www.travian.com.hr)

???

Pozovi igrača, kada on stigne do 75 ppl dobiti ces zlato, samo ako ti pozoves igraca, i on slucajno igra sa istog pc kao i ti, i on slucajno od tebe dobiva resurse da bi sto prije nabio 75 ppl, i on slucajno uvjek u isto vrijeme kao i ti online, eeeeee onda ja slucajno blokiram sve :)

Menu
20.12.07, 02:35
Ccc...znamo kako je Gollum prošao...

Eugen
29.12.07, 18:38
Moram priznat,htio sam igrat ispocetka,bez ikakve veze između 2 acc,drugi je trebo biti sa galima!AL PEKLA BI ME SAVJEST!PECE ME I OD SAME POMISLI!:o:o

jackass9
29.12.07, 18:43
ajoj,ovo je bilo...

vitrenik
31.12.07, 17:05
Jel ja mogu biti sitter onome koga sam pozvao, jel to legalno naravno bez slanja resursa?

Barbir
03.01.08, 10:53
hehehe... da da... HDZ i ostali se brinu i izmisljaju neke "Pro-Natalitet-Kampanje" i pricaju o kojekakvim demografskim obnovama hrvatske a vi tu kaznjavate obitelji sa velikom brojem clanova u obitelji!!! SRAM VAS BILO! puj, puj puj!

sam jos fali da trudne travian igracice trerate na abortus kako joj u dalekoj budcnost dijete nebi igralo na istoj IP ardesi, pa ista dobila 20 zlata.

sramota...

hehehe
:p

reko sam vec da ce doc to toga. al ako budete strogi super. bit ce puno novih farmi, nakon sto odustanu kad ostanu bez vojske i sve im bude smanjeno za 25%! hehehe

IDEMO DALJE!!!

Shadowfax
03.01.08, 11:44
Jel ja mogu biti sitter onome koga sam pozvao, jel to legalno naravno bez slanja resursa?

je............

hrdavid
04.01.08, 11:43
moja sestra igra preko istog pc i na hr travianu!
i sad netko od nas dvoje mora pobrisat svoj account???to je naj gluplje kaj sam ikad cul!3 mjeseca truda da bacim u vodu?jako pametno!!!:(:confused::mad::eek:

dr.ludi_dejo
04.01.08, 13:06
pa ja sam svojoj sister rekao da se neloguje vese na svoj acc dok se nesredi ovo sada sam poslao poruku MH pa cu da vidim sta da radim???

floosh
04.01.08, 16:43
moja sestra igra preko istog pc i na hr travianu!
i sad netko od nas dvoje mora pobrisat svoj account???to je naj gluplje kaj sam ikad cul!3 mjeseca truda da bacim u vodu?jako pametno!!!

Ne mora, ako igrate po pravilu , ne mora brisati, znaci ti upravljas svojim acc, ona svojim, ne saljete sebi medjusobno resurse, a ne da sad sestra podje igrati, prestane za dva dana i ti onda podjes igrati sa oba acc :) E tada cesbiti blokiran :)

vitrenik
06.01.08, 00:47
Ako sam ja sitter za dva igrača smiju li oni međusobno slati resurse??

kockica07
21.01.08, 18:57
I šta kad me blokirate??
Jel postoji mogućnost da se vratim u igru?
Sitter i ja smo u istom savezu i normalno da ću ja (kao svi članovi saveza) njem slat resurse kad zaškripi...

floosh
21.01.08, 19:06
Sitter i ja smo u istom savezu i normalno da ću ja (kao svi članovi saveza) njem slat resurse kad zaškripi...

I NORMALNO da ce te mh blokirati i kazniti.:narf:

kockica07
21.01.08, 21:21
I šta kad me blokirate??

To me zanimalo.Mogu li dobit odgovor?

eragon
21.01.08, 22:16
I šta kad me blokirate??

To me zanimalo.Mogu li dobit odgovor?

Dobit ćeš određenu kaznu( pogledajk pravila igre) i nastavićeš igrat:stupid:

pitanje je stoput postavljeno!

kockica07
22.01.08, 22:34
Pa ja nisam vidjela da je itko postavio to pitanje.

Piše ovako: ˝Svi multi računi koji su pozvani u igru biti će obrisani a svi koji su pozivali gube sve resurse u skladištu, svu vojsku, i 25% populacije bez ikakvih opomena ili blokiranja.˝
Meni se nešto dogodilo,što nije bitno za forum.A blokiralo me.Ako je tako oduzmite mi što piše u pravilu i pustite me da igram dalje!Već ako ste donjeli takvo pravilo! :(

nOObcinaCRO
23.01.08, 10:08
Šta će mi 50 računa, jedva ovih 40 uzdržavam... :D
Ova ti je dobra, puko sam od smijeha :-)

perica
24.01.08, 12:12
Da li će me mh kazniti oko ja i moja braća igramo na istom računu???????????

Extremist
24.01.08, 16:48
S obzirom koliko svi imaju braće i sestara nekako mi nestvarno zvuči zabrinutost oko nataliteta u Hrvatskoj...

Pravila su jasna. Nalaze se na dnu početne stranice:
http://www.travian.com.hr/

Definirano je što se smije, a što ne, kod igranja sa istog računala i sitanja.

BIGPLAYER2
06.02.08, 18:02
mislim da je sve ovo fer osim smanjenja 25% populacije...

Enter
06.02.08, 18:21
mene je strah multihuntera jer mi brat igra no sve sam prijavio kako je u pravilima kao sittera i korisnika istog računala ima drugu šifru koju ja ne znam ni on ne zna moju i ne bih htio kaznu zbog njega

general_woo
08.02.08, 14:34
da li cu dobit zlato kad sam pozvao frenda a on se registrirao na s2 ?

Inferno
08.02.08, 23:42
a gle, ako si ti nekom sitter, i on ti dozvoli da ti na svoj racun saljes resurse... sta onda?:narf::confused:

zvonimir222
08.02.08, 23:47
a gle, ako si ti nekom sitter, i on ti dozvoli da ti na svoj racun saljes resurse... sta onda?:narf::confused:

onda te multihznter blokira, procitaj pravila igre, posebno onaj dio o sitterima/cuvarima racuna:narf::stupid:

Teotar
09.02.08, 10:33
Ja imam 5 brace i 4 sestre i sad ce te vi svi misliti da ja izmišljam ali ak mi ne vjerujete mogu vam poslat sliku i fotokopije domovnica i rodnog lista ili ak neko od vas zivi u zagrebu u sestinama moze se doc uvjerit.Ja sam bratu poslo pozivnicu on si je napravio selo al je odusto

general_woo
10.02.08, 20:12
Ja imam 5 brace i 4 sestre i sad ce te vi svi misliti da ja izmišljam ali ak mi ne vjerujete mogu vam poslat sliku i fotokopije domovnica i rodnog lista ili ak neko od vas zivi u zagrebu u sestinama moze se doc uvjerit.Ja sam bratu poslo pozivnicu on si je napravio selo al je odusto

Pa mozete vi svi igrat travijan s jednog kompa al si nesmjete slat resse ...

Kiso
11.02.08, 15:53
Moze li se slat bratu/sestri resse unutar jednosatne svaki dan il tak nes?

/Predator\
24.02.08, 21:05
koliko ja znam ne. ako ste na istom PC-u..

general_woo
24.02.08, 21:13
Moze li se slat bratu/sestri resse unutar jednosatne svaki dan il tak nes?

probaj..ak te uhvati onda se nesmje :lol:

Fatima
02.03.08, 17:24
ja i brat igramo s istog kompa, počeli smo prije par dana, on je na +/- ja na -/-, on je u jednom novom savezu ja u jačem. prijavljeno je da koristimo isto rač., nikada nismo (niti planiramo) slati resove, pojačanja ili bilo šta jedan drugome ali znamo si šifre i onaj koji je doma ulazi na oba računa, jel to problem? da se prijavimo za čuvare? ne bi volio da neko od nas (ili vjerovatnije oba) naje.. zbog gluposti

shaggy
02.03.08, 17:32
pa u principu si nebi smjeli znati sifre,i ako tako mislite igrati onda bi si trebali biti cuvari i ulaziti na acc kao cuvari

p.s.pojacanja si smijete slati,samo su ressi zabranjeni

cerma55
02.03.08, 18:44
ja neću nikako varati ali sam ja poslao prije nekoliko dana poruku prijatelju i on sada veoma dobro napreduje ali mi ne igramo na istom kompu(DALI JE TO OK?):narf::eek:

Pandora
17.03.08, 15:08
pa što ako si mu poslao poruku?
poruke se smiju slati u igri, to je normalno...
hehe.
evo moja baka bas sada pita što je to travian...
možda za koj dan i ona zaigra... tko zna...:lol2:

Chazz(CRO)
17.03.08, 15:51
da li cu dobit zlato kad sam pozvao frenda a on se registrirao na s2 ?
hoces, dobit ces zlato tek kad on stigne do 75 pop-a

dado1956
20.03.08, 22:15
pozz
ja sam ukljucio sina, igramo sa istog PC a i svaki sa svog laptopa ponekad. a ja nisam dobio nikakvo zlato mada je on presao 75 pop. ukljucila bi se i kcerka???
pozz

_zoka_
21.03.08, 00:55
pozz
ja sam ukljucio sina, igramo sa istog PC a i svaki sa svog laptopa ponekad. a ja nisam dobio nikakvo zlato mada je on presao 75 pop. ukljucila bi se i kcerka???
pozz

a zena?...

Erin Go Bragh
24.03.08, 18:04
PITANJE--

Npr. ako ja pozovem svog brata u igru i on se regga na isti server i sve, i ako smo označeni kao korisnici istog računala i ne šaljemo si resse jel onda prituzakonito pozivanje??

Vinkos
24.03.08, 18:23
nije.....
ako nema dodira medu vama sve je u redu

Erin Go Bragh
24.03.08, 18:27
pa to je onda bezveze jer se ja mogu reggat u ime svog nepostojećeg brata i prijavit njega tj sebe kao kor. istog računala i doć do 75 popa dobit zlato i izbrisat taj drugi acc. jel tako??

paul
24.03.08, 18:29
dopusteno je ako nemas 5-ero brace i 8-ero sestra koji su regani preko tebe... to je onda logicno da imas multi... :lol2::lol2:

Nomad1984
26.03.08, 13:06
Moje problem sljedeči ja i cura mi igramo oboje na travijan i označeni smo jedno drugome kao siteri.Ali njoj zna zablokat net pa se ona logira na moj komp kad dođe do mene....jeli protuzakonito ako njoj šaljem rese i trebam li je staviti kao "korisnici istog računala".Ipak ona večinom igra sa svoga kompa.:stupid:

Erin Go Bragh
26.03.08, 13:11
smiješ ju sitat ali ne smiješ slat resse

Tonkaaa
27.03.08, 14:59
Ja sam dvoma sitter i stalno im pomažem u vojski i ressima..doduše jednoj kojoj sam sitter nisam nikad slala ali jednom šaljem zato kaj ga napadaju pa mu onda pošaljem ressa i vojske...oba dvoma sam sitter ali sad sam ih stavila da i igraju prek mog računa da nebi bilo nismo znali...........:lol: