PDA

View Full Version : objave rata

Her Cindric
25.07.07, 20:13
Dali to nes znaci u ovoj igrici ak netki savez nekom obajvi rat?
kao sto je napr. bilo u ogame-u pa mos napadat do besvjesti

Cro
25.07.07, 22:41
pa objavite rat i onda mi ovde zbrajamo ako bih admini da to ovako fukcijonira znaci koji savez izgubi manje jedinica pobjedio je!

Her Cindric
27.07.07, 00:45
pa objavite rat i onda mi ovde zbrajamo ako bih admini da to ovako fukcijonira znaci koji savez izgubi manje jedinica pobjedio je!

e to bi bilo fora kad netko obajvi rat nekom nek objavi pod diplomatika. I onda kad su borbe nek naprave screanshotove pa uploudaju i stave linkove na forum i na taj nacin izgubljeni budu javno osramocnei

shaggy
29.07.07, 10:29

to nema veze sa brojem jedinica ako se zna,stvar je u rezultatu,jer moze se frtvovati puno jedinica za nesto vazno

Cro
29.07.07, 10:56
to nema veze sa brojem jedinica ako se zna,stvar je u rezultatu,jer moze se frtvovati puno jedinica za nesto vazno

ee nisi me skuzio broji se broj jedinica koji savez izgubi vise jedinica izgubio je mogli bi uvest nesta sta pobjednik dobiva od saveza recimo svvako iz savez mora dati svega 100 pobjednicima a moze se igrat ko ce prije ubiti odredeni broj vojnika!!

shaggy
29.07.07, 19:26
ee nisi me skuzio broji se broj jedinica koji savez izgubi vise jedinica izgubio je mogli bi uvest nesta sta pobjednik dobiva od saveza recimo svvako iz savez mora dati svega 100 pobjednicima a moze se igrat ko ce prije ubiti odredeni broj vojnika!!

ma nema to smisla,kad krenu pravi ratovi necete traziti nove neke izazove bit ce vam dovoljan da vas neko ne sravna sa zemljom i da vi nekog pokusate ;)vjerujte

Rex Mundi
30.07.07, 08:37
e to bi bilo fora kad netko obajvi rat nekom nek objavi pod diplomatika. I onda kad su borbe nek naprave screanshotove pa uploudaju i stave linkove na forum i na taj nacin izgubljeni budu javno osramocnei

To je odlicna ideja, koja je vec prihvacena, na stranim serverima; nasto kao Finest Attack & Defense Reports, tu stvarno zna bit svega

shaggy
30.07.07, 11:32
To je odlicna ideja, koja je vec prihvacena, na stranim serverima; nasto kao Finest Attack & Defense Reports, tu stvarno zna bit svega

ma ok to,ali ovo zbrajanje zrtava i slicno,nema pas smisla previse,koga briga kolko vojnika izgubi ako dobije ono sto zeli

spansko
27.02.08, 14:36
VEZANO ZA RATOVE, MOŽE LI MI TKO DATI NEKI LINK GDJE JE
OBJAŠNJENO NA KOM PRINCIPU FUNKCIONIRAJU RATOVI I ŠTO SE
DOGODI KAD NPR. SAVEZ XXX ZARATI SA SAVEZOM XXX
BTW.TRAŽIO SAM DRUGDJE POD TEMU RATOVI ITD. ALI NISAM
NIŠ NAŠAO HVALA UNAPRIJED:rolleyes::rolleyes:

yasha
27.02.08, 15:44
To rat znači da su u ratu, tj. da se cijeli savezi tuku itd. Jedino mi nije jesno zašto skoro nitko ne objavljuje rat ak se stalno tuku....

Extremist
27.02.08, 16:30
Objava rata dopušta da napadač u HoF-u objavi i nick branitelja. To je sve što se dobije s objavom rata. Ništa drugo.

A ako rat nije na ingame opisu saveza, onda je objava nicka branitelja nedopuštena.

A tema je stara 150 milijuna godina. Lock.