PDA

View Full Version : Pljacka ili trznica

onelook
22.11.08, 19:19
Pozdrav svima, novi sam i imam nekoliko pitanja.

Ako sam se u igri sa Rimljanima odlucio na tržnicu i kupnju resursa, a ne na pljačku, što sam sa tim dobio a što izgubio??

Što vi mislite, što je bolje od tog dvoje??

Može li se vratit ako se sada odlučim za pljačku??

P.S: nisam još nigdje pročitao da netko igra i prati one zadatke što mi onaj vojnik zadaje. Je li se to mora pratit, ja po tim zadacima igram:

Jale13
22.11.08, 19:21

Ako sam se u igri sa Rimljanima odlucio na tržnicu i kupnju resursa, a ne na pljačku, što sam sa tim dobio a što izgubio??

P.S: nisam još nigdje pročitao da netko igra i prati one zadatke što mi onaj vojnik zadaje. Je li se to mora pratit, ja po tim zadacima igram:

Ne, možeš se vratit, ali onda si više igrač za trgovinu, nego za napade ;)

The_Godfather13
22.11.08, 19:25

vidim pocetnik si
ovako za pocetak odi na podforum tutorials procitaj par savjeta za rimljane
nisi nista pogrjesio uzimanjem ekonomije ako si pocetnik najbolje je uzet ekonomiju a usto si i rimljan pa ti ekonomija dobro pristaje
a i bilo bi dobro da radis po zdacima dok ih imas jel ti questmaster daje novce a i pomaze ti sta trebas raditi ;)

nadam se da sam bar malo pomogao :)

Sephiroth
22.11.08, 19:25

Ako sam te shvatio ti si stao na onaj zadatak gdje te pita sto ces odabrati...
Po meni si pametno postupio jer ces dobiti vise ressa i onda prakticki mozes iszgraditi i vojsrnu..tak da...

A nemozes se vratiti...

zaglavac
22.11.08, 19:27
ma nemoj se time zamarati.posto si rimljanin mozda i bolje da si odabra ekonomiju ali nebi pogrijesia ni da si uzea vojsku.sve ti na kraju dođe na isto

EDIT---> sto ste nesto brzi veceras :D

edo-1
22.11.08, 19:27
Vidim da je kolega krivo shvatio....
javi se na msn:
overlord-edo@live.com

pa ces mi jos reci svojim koridnatima i serveru pa cemo vidjet...

onelook
22.11.08, 19:33
Vidim da je kolega krivo shvatio....
javi se na msn:
overlord-edo@live.com

pa ces mi jos reci svojim koridnatima i serveru pa cemo vidjet...

Ekipa, stvarno ste brzi, nema šta, nisam se nada.
Pomogli ste mi dosta, za sada mi to ide ok, radim ono sto mi je zadatak i malo po malo rastem.
Tutor sam procitao i zapamtio neke bitne stvari za Rimljane.

P.S: igra je malo više zarazna :-) :lol2:
Još jednom hvala svima

The_Godfather13
22.11.08, 19:36
Ekipa, stvarno ste brzi, nema šta, nisam se nada.
Pomogli ste mi dosta, za sada mi to ide ok, radim ono sto mi je zadatak i malo po malo rastem.
Tutor sam procitao i zapamtio neke bitne stvari za Rimljane.

P.S: igra je malo više zarazna :-) :lol2:
Još jednom hvala svima

nisam se ni ja nado tako brzim odgovorima
a ovo sto se tice zaraze ah cuj pa sve igre preko neta su manje vise zarazne
ali kad pocnes malo ozbiljnije igrat nadjes si vec neku mjeru

EvilBunny
22.11.08, 19:42
po mom misljenju je bolje pljackanje I poslje trznica !

Nominativ
22.11.08, 20:06
Igra je totalno zarazna,ali vidjet ces jako zabavna, uzivaj u njoj,ali nemoj se opterećicat

black_rider
22.11.08, 20:14

ako si sad uzeo ekonomiju,uzeo si ju. No ti isto mozes napraviti ono sto bi trebao da si uzeo vojsku.znaci,uzeo si ekonomiju-moras napravit zitnicu,skladiste i trznicu.
da si uzeo vojsku morao bi napravit okupljaliste i baraku.
svejedno je sto si uzeo,ionako ces imat obadvoje kad se uputis u igru

little devil
22.11.08, 20:27
Imaš pravo igra je zarazna samo uživaj u njoj

Dalmacija
22.11.08, 20:27
bolje je pljackat pa onda kad plackas imas resurse a kad imas resurse možes sve

onelook
22.11.08, 20:55
bolje je pljackat pa onda kad plackas imas resurse a kad imas resurse možes sve

Ja cu takzikom podizanja resursa na visoke levele, pa cu tak onastojat, za sada, skupit sve potrebno!

malcolm
22.11.08, 20:59
sretno ti bilo s tim.......simcity........

mister11
22.11.08, 21:35
ako si rimljanin definitvno je pametnije uzeti ekonomiju....i sad polako diži resse tamo sve do prizvodnje 80-100 i onda kreni s vojskom ako si malo online, a ako si puno online onda možeš i prije s vojskom krenuti i pljačkati s legionarima okolo

Qeqe
22.11.08, 21:50
Ma zapravo ti je sada isto,jer: ti i da si izabrao vojsku tebi bi uskoro trebala zitnica i skladiste,a da ne pricam o marketu jer ipak on je neophodan za mjenjanje viska ressa,mozes ti i sada se prebaciti na vojsku,samo okupljaliste i vojarnu i mozes pljackati,ali ako nemas previse vremena i imas neku jaku okolicu onda nastavi s ekonomijom,radi skrovista i dizi resursna polja,znaci ako su ti ovi pored tebe jaki,ne ispati ti se pljackati,onda samo dizi resse,za pljacku uvijek ima vremena,i skrovista su ti neophodna,i btw: taj vojnik ti je tamo samo do 22. zadatka,to je onaj sa sve na 2...

Poslije toga si sam...heh,uglavnom nadam se da sam pomogao,i ako imas kakvih pitanja slobodno se javi prek poruke...