PDA

View Full Version : Heroji-kako ih netko ima više u naselju?

Fot
23.11.08, 21:01
e ljudi, mene zanima kak se može imati više (-ö,ö.ö-) u gradu (ak je to uopće moguće)

znam, probal sam pretragu, da izbjegnem postove u kojima piše: pretraga čini čuda

Hvala

Dr_Evil
23.11.08, 21:09
Nemoguce ;)

BbBbB
23.11.08, 21:13
Nemoguce ;)

Ban4life. Naravno da možeš ih imat više. Pojačanja. I s njima možeš napadat.

Toni12
23.11.08, 21:13
to je nemoguće nežeš imati više heroja

gunnerCRO
23.11.08, 21:15
Ti mozes imat samo jednog heroja i njega mozes prebacivat kroz naselja ako imas dvorac heroja a vise heroja mozes imati samo ako dobijes pojacanja od ljudi a sa tima herojima nemozes napadat.

Dr_Evil
23.11.08, 21:15

Umukni i ne s*ri...
Moguce je imat vise od jednog Heroja ??? Nije...
Takvima kao tebi treba zabraniti pristup internetu.
Mozes ih imat vise u naselju kao pojacanja ali samo sa svojim mozes napadat ;)

gunnerCRO
23.11.08, 21:18
Istina dobro kaze Dr_Evil nemoj govoriti da je nesto za ban covjek nije znao pa je pitao i ti si krivo reko pa suti .I da danas je bar jos Nominativ reko da se ne govori sto je za ban jer onda ti sam mozes dobit ban.

Fot
23.11.08, 21:48
wow! bome ste brzi

pa, hvala :)

i, 2. pitanje: da li mogu nekako promjeniti heroja (npr. iz mačevaoca u groma)

gunnerCRO
23.11.08, 21:56
da mozes imati tri heroja znaci ako imas macevaoca i onda razvijes groma i hoces ga pustis maca da ti ugine ili sacekas da sam umire i onda stvoris groma za heroja.Imas tri mjesta za heroja znaci mozes imati tri ali samo jednoga zivoga za ove ti se pamti level i sve a jedan od njih ti je ziv ako vise nezelis imati jednoga od ta tri kada umru stisnes onaj crveni kirz ako nesto nerazumijes tocno pitaj

Black Jozo
23.11.08, 21:57
mozes ubi tog i onda napravi novog heroja :)

gunnerCRO
23.11.08, 21:58
Moze i tako ali bolje je da zauzme onda drugo mjesto pogotovo ako mu je macevaoc na otprilike 8 levelu ili teko nesto

Fot
23.11.08, 22:18
thenk ju veri mač!

već sam ovog starog poslal u napuštenu dolinu sa slonovima :D

modovi, može :lock:

Ostat će otvorena..
Pilot boy

BbBbB
24.11.08, 15:13
FAQ:

Mogu li poslati svog heroja u svoje drugo naselje i koristiti ga za napade iz tog naselja?
- Da, sve dok naselje u koje ga šaljete kao pojačanje ima dvorac heroja.

Iz ovoga proizlazi da se u jednom selu može imati više heroja i da se s njima može napadat.

Hoću ispriku od onog nooba koji misli da sve zna i meni hoće zabranit pristup internetu.

pinin
24.11.08, 15:15
ne izigravaj moda

FAQ:

Iz ovoga proizlazi da se u jednom selu može imati više heroja i da se s njima može napadat.

Hoćuz ispriku od onog nooba koji misli da sve zna i meni hoće zabranit pristup internetu.

on nije noob reko je tocno, tu pise da mozes slat pojacanja u svoja naselja, a nigdje se ne spominje više heroja...usmena opomena...

BbBbB
24.11.08, 15:22
ne izigravaj moda

on nije noob reko je tocno, tu pise da mozes slat pojacanja u svoja naselja, a nigdje se ne spominje više heroja...usmena opomena...

Da ali tamo također piše da možeš slat heroja i da s njim možeš napadat.

BbBbB
24.11.08, 15:23
ne izigravaj moda

Mogu li poslati svog heroja u svoje drugo naselje i koristiti ga za napade iz tog naselja?

Oprosti zbog ovoga bana. To je bilo da naglasim.

pinin
24.11.08, 15:34

Oprosti zbog ovoga bana. To je bilo da naglasim.

pa možeš u svojim naseljima, ali nigdje se ne spominje da možeš imat više heroja, a to je ono na što si se ti žalio...

BbBbB
24.11.08, 15:35
pa možeš u svojim naseljima, ali nigdje se ne spominje da možeš imat više heroja, a to je ono na što si se ti žalio...

Ako možeš s njima napadat logično je da oni prvo trebaju tamo biti. Iz toga proizlazi da si ih morao poslat.(osim ako su se tamo teleportirali?)

Dr_Evil
24.11.08, 15:44
Ako možeš s njima napadat logično je da oni prvo trebaju tamo biti. Iz toga proizlazi da si ih morao poslat.(osim ako su se tamo teleportirali?)

nema njima, samo jedan je moguci...
A sada ja zahtjevam ispriku ...:narf:

BbBbB
24.11.08, 16:13
nema njima, samo jedan je moguci...
A sada ja zahtjevam ispriku ...:narf:

Kako jedan mogući? Ajde ljudi već sam odavno dokazao da se može imat više heroja i da snjima ožeš napadat. I 100% sam siguran barem u ovaj dio da ih se može imat više.

A čak i da se nemože napadat( što se može). Ti si napisao samo jedan mogući. A zna se da ih možeš imat više. Evo sad ću editat dokaz.

http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=16823
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=16841

Antoan
24.11.08, 16:18
moze se imati samo jedan zivuci heroj u svakom gradu, ostale imas ali su mrtvi! maksimalno mozes po gradu imati 3 heroja ja mislim, od kojih je samo jedan ziv, a ostala dva su mrtva! sad je na tebi da odredis s kojim ces igrati u ovisnosti treba li ti pljackaski, napadacki ili obrambeni heroj!

Matej221
24.11.08, 16:39
GLEDAJTE I RAZMISLITE: jedan na ovoj temi je rekao da ako se posalju heroji kao pojacanja u neko selo onda da se i njima moze napadati...

pa onda bi netko rekao da mu se posalje 10 heroja s barem 10% bonusom napada i onda napao nekog!

vidite da je to nemoguce...
samo svojeg heroja mozes kontrolirati!