PDA

View Full Version : Farmanje izbačenog člana



ImamNick
23.11.08, 23:38
Bio sam nekad dawno našao odgowor koji gowori da je po izbaciwanju člana iz saweza dozwoljeno njegowo farmanje (osim preuzimanja sela i katanja u okwiru 48 sati)

pošto sam dobio neka mišljenja koja to opowrgawaju tražim od "potkowanih" odgowor:

-smijem li kretati u pljačku ili napad na nekog ko je do prije par minuta bio član mog saweza?
-naglašawam farmanje i napade a ne preuzimanje sela i katanje

hwala

paul
23.11.08, 23:39
ne,tek nakon 48sati ;)

ZeroStyle
23.11.08, 23:42
eto sad ću ja opet bit dosadna i napisat po 12398714754175 put - ČITAJTE PRAVILA !!

tamo lijepo piše:

"§4.2 Preuzimanje sela
Sela se mogu preuzeti isključivo u borbi. Pravilo važi kako za aktivne tako i za neaktivne igrače.
Zabranjeno je preuzimanje sela od:

* igrača koji vam je u zadnjih 14 dana bio čuvar
* igrača kod kojih ste u zadnjih 14 dana bili upisani kao čuvar
* igrača sa kojima ste tokom zadnjih 14 dana bili upisani kao korisnik istog računala
* igrača iz istog saveza ako od trenutka izlaska iz saveza nije prošlo 48 sati

Također je zabranjeno i bit će kažnjeno:

* preuzimanje sela od igrača iz povezanog saveza ako od raskida suradnje nije prošlo više od 48 sati
* izlazak iz saveza radi preuzimanja sela i ponovno vraćanje u isti savez
* izbacivanje igrača kome se preuzimaju sela iz saveza i njegovo vraćanje u isti savez poslije preuzimanja
* namjerno uklanjanje vojske iz sela koje se preuzima
* dobrovoljno i dogovorno prepuštanje sela drugim igračima"


Dakle - MOŽETE farmati igrača odmah nakon izbacivanja iz saveza, ali ne smije biti napada nedozvoljenim jedinicama i/ili pokušaja preuzimanja sela, kako je satho već napisala.

khm... tako je napisano... znaci da se može

Black Jozo
24.11.08, 12:32
ne,tek nakon 48sati ;)

paul je pogrijesio ccc