PDA

View Full Version : Serveri

Tweety
25.11.08, 23:14
Pozdrav

Dali je ikako moguče da nakon šta nam završe s3 hr i s4 hr... da ta dva servera uopće ne restartamo,jer ovo stanje je retardirano,jedva 6k igrača ....bezveze imamo 4 servera,floosh je bio u pravu.Štaš.Uglavnom ako se može to bi bilo super jer ako bismo imali 2 servera,ta dva servera bi možda se digla na 15k igrača,igra na serveru bi bila interesantnija,ljudi bi se brže razvili,više farma,više off vojska...nikad nećemo doživjeti ovako one velike nivoe,a i glupo mi je...dođu na s3,kad dođe s4 oni brišu na s3....bježe sa servera na server,a nikakve rezultate ne dobe...Uostalom lakše bi bilo za sve to kontrolirati.Bilo bi više saveza u 1 kvadrantu,igra bi bila dinamična ,užasno agresivna na početku.... i međukvadrantski ratovi nebi bili glupi,jer ovako na svakom sada serveru,imamo po jedan rat na svakom kvadrantu naravno,i nakon toga ovi sim sitaju do natara,pa tek tada počnu međukvadrantske ratove...hebeš natare,zato što je malo igrača na serveru,FARME SU VAŽNE... bili bi impresivni.

Ratovalo bi se 8 mjeseci,2 mjeseca su natari :D

Pozdrav

Jale13
25.11.08, 23:15
Pozdrav

Dali je ikako moguče da nakon šta nam završe s3 hr i s4 hr... da ta dva servera uopće ne restartamo,jer ovo stanje je retardirano,jedva 6k igrača ....bezveze imamo 4 servera,floosh je bio u pravu.Štaš.Uglavnom ako se može to bi bilo super jer ako bismo imali 2 servera,ta dva servera bi možda se digla na 15k igrača,igra na serveru bi bila interesantnija,ljudi bi se brže razvili,više farma,više off vojska...nikad nećemo doživjeti ovako one velike nivoe,a i glupo mi je...dođu na s3,kad dođe s4 oni brišu na s3....bježe sa servera na server,a nikakve rezultate ne dobe...Uostalom lakše bi bilo za sve to kontrolirati.

Pozdrav

Je, ali na ta 2 servera se događa više gluposti nego na svim .comovima :D

paul
25.11.08, 23:15
po meni se s4 nije ni trebo otvarat,tako da bi bilo ok da se jedan ukine,ne bas dva :)... zbog razloga koji si ti gore naveo... ;)

Tweety
25.11.08, 23:19
po meni se s4 nije ni trebo otvarat,tako da bi bilo ok da se jedan ukine,ne bas dva :)... zbog razloga koji si ti gore naveo... ;)

bolje 2.....

a i da tri ukinemo...

s1 je bi bio preheben...

nivo ravan .comu

:)

Extremist
25.11.08, 23:19
Imamo jedva 6K igrača jer si ostalih 87436564364K igrača odveo na com6.

A da probaš strance sa com6 dovabit k nama?

Tweety
25.11.08, 23:20
Imamo jedva 6K igrača jer si ostalih 87436564364K igrača odveo na com6.

A da probaš strance sa com6 dovabit k nama?

neće

kažu da su lokalni serveri hranje...

paul
25.11.08, 23:23
bolje 2.....

a i da tri ukinemo...

s1 je bi bio preheben...

nivo ravan .comu

:)

ma bilo bi dobro,al bi se ljudi bunili,jak bi bio server,sta bi n00bovi onda radili... :)

Tweety
25.11.08, 23:24
ma bilo bi dobro,al bi se ljudi bunili,jak bi bio server,sta bi n00bovi onda radili... :)

n00bovi bi bili korisni,farme...

a istina,bilo bi dosta svađa na podforumu.... :D znamo kakvi smo... sve je počelo na hr1 ( ex serveru )

PS:

prijedlozi pošto ću 90% vremena biti na com6,10 % su hr3 ... uglavnom želim da se ojača dok se vratimo :lol2: :lol2: a jesam bezobrazan.

noc
25.11.08, 23:27
Ja sam doveo neke sa com ode i ne ide :)))
Jer nemozes ti s njima dogovarat sacekuse, napade kao s nasima..ako je njih 3 u savezu nista ne sluze.. :S
Po meni treba sada kad zavrsi s2 stavit clasic server..da se vidi ko kako igra :)

paul
25.11.08, 23:29
n00bovi bi bili korisni,farme...

a istina,bilo bi dosta svađa na podforumu.... :D znamo kakvi smo... sve je počelo na hr1 ( ex serveru )

PS:

prijedlozi pošto ću 90% vremena biti na com6,10 % su hr3 ... uglavnom želim da se ojača dok se vratimo :lol2: :lol2: a jesam bezobrazan.
ali onda njima gasis zelju za travianom,a u cilju nam je dovuci sto vise igraca,jel? :)

Tweety
25.11.08, 23:31
ali onda njima gasis zelju za travianom,a u cilju nam je dovuci sto vise igraca,jel? :)

ma joj... Imamo bosanski server kao rezervu ,tamo je ipak manji nivo igre... čak slabiji od ovih hr severa,bilo bi veoma zanimljivo svaki kvadrant po 3 saveza ili 4 pa neka se koljemo,makar to trajalo 4 mjeseca... pop bi došao do 50k ili 60k ...vjerujem da bi..evo ja mislim da bi dream team to mogao ostvariti ..na s2 nisu jer ima premalo igrača ( odpočetka ,FARMA---a ima ih 7 na akauntu :lol2:)

priznaj da se isplati...flooshu bi ipak bilo lakše

a .rs serveri tek... to mala beba pobjedi!

Možemo biti ponosni,hr je najači lokalni server na balkanu!!!

Tosho
25.11.08, 23:34
ovo je sve u redu sto si reko,al kolko znam svabe odreduju servere,ne floosh,il?
nadam se da nece ici restart,a s4 je sve unistio,previse ljudi je opet otislo
ko da je ljude sramota igrat na acc koji je 500-600 i sada idu da budu bolji,jer se previse otvara...

paul
25.11.08, 23:36
ma joj... Imamo bosanski server kao rezervu ,tamo je ipak manji nivo igre... čak slabiji od ovih hr severa,bilo bi veoma zanimljivo svaki kvadrant po 3 saveza ili 4 pa neka se koljemo,makar to trajalo 4 mjeseca... pop bi došao do 50k ili 60k ...vjerujem da bi..evo ja mislim da bi dream team to mogao ostvariti ..na s2 nisu jer ima premalo igrača ( odpočetka ,FARMA---a ima ih 7 na akauntu :lol2:)

priznaj da se isplati...flooshu bi ipak bilo lakše

a .rs serveri tek... to mala beba pobjedi!

Možemo biti ponosni,hr je najači lokalni server na balkanu!!!
a ok,al svejedno nemozemo farmama rec: "idi na .ba server igraj,tamo je za njubove (btw. jel bi onda i ja tamo iso? :D)",moramo i mi imati takve servere... :)

Tweety
25.11.08, 23:37
ovo je sve u redu sto si reko,al kolko znam svabe odreduju servere,ne floosh,il?
nadam se da nece ici restart,a s4 je sve unistio,previse ljudi je opet otislo
ko da je ljude sramota igrat na acc koji je 500-600 i sada idu da budu bolji,jer se previse otvara...

švabe samo pare ... samo pare
pohlepni :D moglo bi se nešto učiniti preko floosha,
zamjeram njemcima još na tome šta su toliko ljeni da nisu mogli 1 nongold na .com stavti pa da tamo idu mirne duše...a ne ovo gold,jebemti gold ... lako biti dobar igrač sa faking goldom.

ALI MORATE PRIZNATI

FORUM BI BIO ZANIMLJIV + IGRA :bad::bad:

Tweety
25.11.08, 23:40
a ok,al svejedno nemozemo farmama rec: "idi na .ba server igraj,tamo je za njubove (btw. jel bi onda i ja tamo iso? :D)",moramo i mi imati takve servere... :)

svašta

pa vidjet će na .ba da imaju 4 servera,i otić tamo
nemoram im ništa reči.... :D
ovo za .hr bi mogli napravit,jer vidiš da smo pametni i da želimo dobru igru :D :D:D

noc
25.11.08, 23:48
pa ima na com nongold..clasic je 3com ?

Matemtika
26.11.08, 09:51
Tweety ono kada si napisala da najednom kvadrantu bude 4 ili više saveza je na serveru jedan kvadrant +/- tamo mi iz THE koljemo WWW upravo smo srušili kiflića i ostao je bez vojske i izbacili ga iz saveza sasaki ostao bez vojske sada sljedi rušenjeThe Wolf isto ostao bez vojske sljedi preuzimanje naseljai još jedno 10-15 bezvrijednih igrača se je THE riješio iz WWW i zadnji koji če ostati je exciter kojega čemo pljačkati klati i rušiti li nikada do kraja uvjek da mu u naselju ostane samo okuplalište.THE:rulez::rulez::rulez::rulez::rulez: :rulez::rulez:

paul
26.11.08, 09:58
Tweety ono kada si napisala da najednom kvadrantu bude 4 ili više saveza je na serveru jedan kvadrant +/- tamo mi iz THE koljemo WWW upravo smo srušili kiflića i ostao je bez vojske i izbacili ga iz saveza sasaki ostao bez vojske sada sljedi rušenjeThe Wolf isto ostao bez vojske sljedi preuzimanje naseljai još jedno 10-15 bezvrijednih igrača se je THE riješio iz WWW i zadnji koji če ostati je exciter kojega čemo pljačkati klati i rušiti li nikada do kraja uvjek da mu u naselju ostane samo okuplalište.THE:rulez::rulez::rulez::rulez::rulez: :rulez::rulez:
kakve to ima veze sa temom? ti prepricavas akcije saveza THE! :lol:

xvalx
26.11.08, 10:47
da se vratimo napocetak,ima pravo "trebamo samo 2 servera!" .
tako-nako dolaze nam slovenci u nase servere pa mi njima dajemo te servere a oni bi trebali biti za nas(slovenci su aktivniji igraci).

NAM TREBA SAMO 2 SERVERA A MOZDA JOS JEDAN SPEED SERVER.

Alan
26.11.08, 15:33
Slazem se jer ovako nije zabavno...imamo 6k igraca i od toga 3k ne igra jer su teske farme,2k dodu 1 dnevno da vide kolko su puta taj dan ofarmani i ostane 1k pravih igraca...A puno sam jos sad i rekao...

pinin
26.11.08, 15:40
Kao što je Tosho reko njemci odlučuju koliko ćemo servera imat. Koliko znam (a znam puno:)) floosh nije želio da doše s4 ali njemci mu ga nataknuli na nos. Slažem se da imamo i previše servera, a to dokazuje igran na ex s1 kada je samo on postojao...

al hebes sve, njemci su glavni...

zaglavac
26.11.08, 15:43
Money makes the world go around zato nemojte za sve jadne svabe optuzivati :D

Zeus_KING
26.11.08, 15:58
mislim da bi trebali štrajkati kad se s3 i s4 zatore i trebaju restartat da se nitko netreba registrirat i kad budu imali malo ljudi ugasit ce ga