PDA

View Full Version : kulturalni bodovi

mister11
28.11.08, 17:14
dali se u jednom naselju kulturalni bodovi povećavaju po satu onoliko koliko je proizvodnja za to naselje ili za sva naselje ukupno?

Konzerva
28.11.08, 17:15
svako naselje ima zasebne kulturalne bodove
to ti ovisi i o proizvodnji ali se ne povecavaju kolika je proizvodnja(barem mislim da je tako)

pitarovfo
28.11.08, 17:22
svako naselje ima svoje kulturne bodove, u rez iil dvorcu ti piše kolika su KB po danu u ovom selu i usvim selima sveukupno... KB ti ovise više o tome koji lvl su ti građevine, a ne o proizvodnji.... KB-ove možeš i prikupljaz sa zabavama u općini.

zaglavac
28.11.08, 17:52
svako naselje ima svoje kulturne bodove, u rez iil dvorcu ti piše kolika su KB po danu u ovom selu i usvim selima sveukupno... KB ti ovise više o tome koji lvl su ti građevine, a ne o proizvodnji.... KB-ove možeš i prikupljaz sa zabavama u općini.

da, svako naselje ima svoje kulturne bodove ali kad radis naselje gledaju ti se bodovi iz svih sela skupa

mister11
28.11.08, 18:13
hvala na odgovorima koje znam.....krivo sam formulirao pitanje...mene zanima dali se ona ukupna svota kb za osvajanje sela povećava u jednom naselju samo onoliko po satu kolko je za to selo ili ukupno

pitarovfo
28.11.08, 18:25
hvala na odgovorima koje znam.....krivo sam formulirao pitanje...mene zanima dali se ona ukupna svota kb za osvajanje sela povećava u jednom naselju samo onoliko po satu kolko je za to selo ili ukupno

pa koliko je za to selo... ako samo skužio tvoje pitanje...

qertz
28.11.08, 18:41
Svako selo daje određen broj KB-a.
Sva sela imaju zajedničke KB-e, nema svako posebno.
KB-e dobivaš dnevno, ne svaki sat.

Valjda sam dobro shvatio pitanje.

aircanada
28.11.08, 19:06
Svako selo daje određen broj KB-a.
Sva sela imaju zajedničke KB-e, nema svako posebno.
KB-e dobivaš dnevno, ne svaki sat.

Valjda sam dobro shvatio pitanje.

KB se osvjezavaju ko resursi, a ne jednom dnevno ili sat...
Odi na KB i klikni par puta, ako imas dosta KBa unutar svega par sekundi ce ti rast!

qertz
28.11.08, 19:16
KB se osvjezavaju ko resursi, a ne jednom dnevno ili sat...
Odi na KB i klikni par puta, ako imas dosta KBa unutar svega par sekundi ce ti rast!

Da, to se valjda podrazumijeva.

Primjer:

Produkcija svih sela: 276 Kulturalnih poena na dan

Nećeš u jendnom danu skupiti 276x24 KB-a. Što bi iznosilo 6624.
U jednom danu dobit ćeš 276 KB-a. Ali narano, svakih par minuta ćeš dobiti dio od tih 276.

aircanada
28.11.08, 19:52
Da, to se valjda podrazumijeva.

Primjer:

Produkcija svih sela: 276 Kulturalnih poena na dan

Nećeš u jendnom danu skupiti 276x24 KB-a. Što bi iznosilo 6624.
U jednom danu dobit ćeš 276 KB-a. Ali narano, svakih par minuta ćeš dobiti dio od tih 276.

kako si ti reka, ispada da se refrash svakih 24h... na to sam mislija...