PDA

View Full Version : Posljedice napada

dmi
02.08.07, 11:39
Ovako pošto ovo prvi puta igram a uputstva ne navode izričito što se dešava - gnjavim Vas pitanjima...

- građevine može oštetiti samo katapult ili i druge jedinice (ovo je u uputstvima malo nedorečeno pa molim odgovor)???
- za katapult 10 lvl piše da ne može oštetiti sklonište - sada ako je katapult recimo 15 lvl - može li on oštetiti sklonište???
- zamislite hipotetsku situaciju da selo ima razvijenu ekonomiju i uz to samo skrovište bez dodatnih građevina (osim glavne zgrade) - netko pošalje vojsku u bilo koji napad (normalni ili pljačka) - što se onda konkretno događa - nema otpora, nema resursa - vidi li napadač nekakvu statistiku te napadnuti ima kakvih posljedica?

...malo sam dosadan...

Tomislavus
02.08.07, 14:56
Ovako pošto ovo prvi puta igram a uputstva ne navode izričito što se dešava - gnjavim Vas pitanjima...

- građevine može oštetiti samo katapult ili i druge jedinice (ovo je u uputstvima malo nedorečeno pa molim odgovor)???
- za katapult 10 lvl piše da ne može oštetiti sklonište - sada ako je katapult recimo 15 lvl - može li on oštetiti sklonište???
- zamislite hipotetsku situaciju da selo ima razvijenu ekonomiju i uz to samo skrovište bez dodatnih građevina (osim glavne zgrade) - netko pošalje vojsku u bilo koji napad (normalni ili pljačka) - što se onda konkretno događa - nema otpora, nema resursa - vidi li napadač nekakvu statistiku te napadnuti ima kakvih posljedica?

...malo sam dosadan...

ad1 samo katapult moze ostetit sve zgrade (osim zida, skrovista i zamki)
ovan za probijanje ostacuje samao gradski zid
ostale jedinicesamo nose resursi ili ubijaju jedince

ad2 nije bitan lvl katapulta, vec lvl okupljalista
Sa okupljalištem razine 10 možete odabrati bilo koju zgradu kao metu osim skrovišta resursa, kamenozidarije i zamki.
to znaci da ove zgrade ne mozes ostetit katapultom !

ad3 u tom slucaju napadac vidi samo statistiku napada, to jest sta je uzeo i koliko je ubio jedinca (srusio zgradi).
a posljedice kod branica su stete,

dmi
02.08.07, 15:25
...zahvaljujem na jednostavnom a ujedno iscrpnom odgovoru... :)

mariik
03.08.07, 18:28
Sa okupljalištem razine 10 možete odabrati bilo koju zgradu kao metu osim skrovišta resursa, kamenozidarije i zamki.
,

pa i reka je to... na baš iscrpno ko ti newbie, al ipak... (mislio sam mu i ja to sinoć prigovorit al san vidio da je napomenio da se mogu pogodit i te zgrade...)

dmi
05.08.07, 10:13
...eto zašto volim forume i kada postaš iz neznanja poslije par postova ti sve postane jasno pa možeš na miru paničariti... :)

JOHAN
05.08.07, 12:33
ad1 samo katapult moze ostetit sve zgrade (osim zida, skrovista i zamki)
ovan za probijanje ostacuje samao gradski zid
ostale jedinicesamo nose resursi ili ubijaju jedince

ad3 u tom slucaju napadac vidi samo statistiku napada, to jest sta je uzeo i koliko je ubio jedinca (srusio zgradi).
a posljedice kod branica su stete,

mali ispravak...katapult moze unistit i Skroviste resursa samo je baza sta ga nemozes oznacit kad ides napadat jer ga tamo nema,jedino ga mozes unistit ako stavis Random kad napadas sa Katapultima,pa ako ga pogodi Skroviste dobro pogodi,meni se par puta desilo da san ga pogodija kad bi stavija Random...

JOHAN
06.08.07, 21:36
Sinko, ni ti nisi pazio. Ajde sad lijepo citaj par postova gore.... :)

ma neman ja sta citat ja san ovo igra i znan sta govorin...katapult moze unistit Skroviste al ga nemozes oznacit na onome izborniku jer ga tamo nema a nema ga zato što i sama riječ govori jer je Skrovište što znači da je sakriveno...inache da ga mos oznacit katapultom,onda bi posla vojnike da povire do skrovista i ukradu stakod bez da ga rusin:D