PDA

View Full Version : Naseljenici i admini

BbBbB
29.11.08, 20:51
Par pitanja:
1) Ako sagradim admina (senatora. poglavicu ili starješina) i ako on umre mogu li ga ponovo napraviti?
2) Logično je da kad sa naseljenicima napravim naselje da nestanu i da ih nemogu napravit. Ali što ako mi ih netko ubije?
3) Nemogu se sjetit. Ali ako se sjetim naravno ovorit ću novu temu.

Jale13
29.11.08, 20:51
Par pitanja:
1) Ako sagradim admina (senatora. poglavicu ili starješina) i ako on umre mogu li ga ponovo napraviti?
2) Logično je da kad sa naseljenicima napravim naselje da nestanu i da ih nemogu napravit. Ali što ako mi ih netko ubije?
3) Nemogu se sjetit. Ali ako se sjetim naravno ovorit ću novu temu.

1.) Možeđ
2.) Možeš ih opet raditi

Skywind
29.11.08, 20:52
1. mozes
2. mozes ih opet graditi!

BbBbB
29.11.08, 21:12
Tražim lock? Tražio sam ga. Dali je netko izbrisao postove. Ako da. Zašto? Ja vjerujem da su ova dva točno odgovotila. Ako nisu nek i netko ispravi.

qertz
29.11.08, 21:15
Tražim lock? Tražio sam ga. Dali je netko izbrisao postove. Ako da. Zašto? Ja vjerujem da su ova dva točno odgovotila. Ako nisu nek i netko ispravi.

Točno su odgovorili.

Više od pola postova je izbrisano jer su spam.
Daj neko logično objašnjenje zašto bi ti dao lock? Za pet minuta netko će doći i pitati nešto vezano uz ovu temu, a da bi pitao mora ponovno otvarati istu ovakvu temu. I to s nekim vanjskim citatima tvog posta.

BbBbB
29.11.08, 21:20
Točno su odgovorili.

Više od pola postova je izbrisano jer su spam.
Daj neko logično objašnjenje zašto bi ti dao lock? Za pet minuta netko će doći i pitati nešto vezano uz ovu temu, a da bi pitao mora ponovno otvarati istu ovakvu temu. I to s nekim vanjskim citatima tvog posta.

OK. Nisam tako razmišljao o tome. Hvala što si me prosvijetlio.:worship:

Guardian
29.11.08, 21:32
1.Ako umre mozes ga napraviti
2.nakon sto izgrade naselje ne vracaju se

BbBbB
29.11.08, 21:34
1.Ako umre mozes ga napraviti
2.nakon sto izgrade naselje ne vracaju se

Taj dio sam napiso da mi je jasno da kad izgrade naselje da nestanu.

Guardian
29.11.08, 21:35
Da oni nestanu a ti dobijes novo selo :D

BbBbB
29.11.08, 21:48
Da oni nestanu a ti dobijes novo selo :D

Zdrava nuspojava