PDA

View Full Version : Napadi bez obrane

onelook
29.11.08, 22:22
Recite mi kakva je šteta za mene ako u gradu nemam nikakvu vojsku nego napadače samo puštam da pustoše s tim da mi skrovište pokriva resurse, tj. da nikada ne ostaje viška. Može li mi napadač napraviti kakvu drugu štetu s obzirom da nema vojske i da su svi resursi pokriveni sa skrovištem(barem tako piše, npr. razina skorvišta je 7 i čuva 600 jedinica mislim). Hvala!

BbBbB
29.11.08, 22:25
Recite mi kakva je šteta za mene ako u gradu nemam nikakvu vojsku nego napadače samo puštam da pustoše s tim da mi skrovište pokriva resurse, tj. da nikada ne ostaje viška. Može li mi napadač napraviti kakvu drugu štetu s obzirom da nema vojske i da su svi resursi pokriveni sa skrovištem(barem tako piše, npr. razina skorvišta je 7 i čuva 600 jedinica mislim). Hvala!

Ako su svi resursi pokriveni nemože ti ništa uzet. Ali pazi ako je teut onda ti skrovište vrijedi samo 2 trećine. Ako i onda sve pokriva onda ti jedino može naudit ramovima i katapultima.

The King Crook
29.11.08, 22:25
mogu da ti sruše skrovišta

varatinho
29.11.08, 22:26

može samo resurse ukrast i ništa više

BbBbB
29.11.08, 22:27
skrovista se ne mogu rusit

Mogu ako katapulti nemaju šta drugo gađat.

onelook
29.11.08, 22:28
mogu da ti sruše skrovišta

MOLIM??? Srušit skrovišta?? O čemu ti?

paul
29.11.08, 22:29
da,mogu ti srusiti skrovista,ali samo ako su u napadu i katapulti. inace nemogu nista.

mister11
29.11.08, 22:30
skrovišta su neke od jako rjetkih meta katapulti, ali se ipak mogu srušiti.....ako staviš dvije mete nasumično i pošalješ bar 5 napada u jednome ćeš rušiti skrovište

BbBbB
29.11.08, 22:30

Ako nemožeš ciljat je nasumično. A ako nemaju šta drugo gađat onda si iovaok s*****.

onelook
29.11.08, 22:33
A recite mi, ako vidim da ide naapd na mene i znam da mi skrovište ne pokriva sve resurse, te taj višak odlučim ponuditi na tržnici, hoće li napadač svejedno moći opljačkati te resurse sa tržnice???

paul
29.11.08, 22:35
ako resurse PONUDIS na trznici,to ti nista ne pomaze,ali ako ti netko tu ponudu prihvati prije nego sto dodje napad,ili ti pak prihvatis neciju ponudu prije napada,to ti pomaze ;)

boza
29.11.08, 22:38
skrovista se ne mogu rusit

ja imao 12 skrovišta u jednom gradu radi napada sada ih imam 5:(

The King Crook
29.11.08, 22:39

da skrovišta su rađena od čaka norsia pa ih nemožeš uništit ccc stfu noobs:bad2:

onelook
29.11.08, 22:39
ako resurse PONUDIS na trznici,to ti nista ne pomaze,ali ako ti netko tu ponudu prihvati prije nego sto dodje napad,ili ti pak prihvatis neciju ponudu prije napada,to ti pomaze ;)

A još sam nešto primjetio. Ako se slučajno dogodi da imam i viška resursa, koji su van skrovišta, svejedno mi ih ne mora uvijek oteti. Evo sada sam imao tu situaciju da sam imao 100-tinjak viška i napao me al nije ništa odnio... A imao je dovoljno vojske za pljačku svega toga.

Qeqe
29.11.08, 22:45
Dogada se,ali na pocetku igre se nemoras bojati da ce ti katama unistiti skrovista,niko ih jos nema...

Guardian
29.11.08, 22:45

najbolji odgovori

taja
29.11.08, 22:46
vjerojatno si krivo primjetio ;)
ako ima više resa nego što skrovišta skrivaju sigurno će ih odnijeti (ako ide s jedinicama koje mogu nositi rese), s tim da teutonci čak mogu uzeti iz skrovišta 1/3 resursa

zaglavac
29.11.08, 22:46
mozda je napa sa spijunima :D

e guardian ovo drugo nije bia odgovor :D

BbBbB
29.11.08, 22:52
A recite mi, ako vidim da ide naapd na mene i znam da mi skrovište ne pokriva sve resurse, te taj višak odlučim ponuditi na tržnici, hoće li napadač svejedno moći opljačkati te resurse sa tržnice???

Resursi s tržnice se uvijek mogu ukrast.

cr0eRo
29.11.08, 23:35
nije nego 2/3

nije istina 2/3 skrovista cuvaju a 1/3 teutonac moze uzet kao bonus tog plemena

BbBbB
30.11.08, 08:38
Ako su svi resursi pokriveni nemože ti ništa uzet. Ali pazi ako je teut onda ti skrovište vrijedi samo 2 trećine. Ako i onda sve pokriva onda ti jedino može naudit ramovima i katapultima.

Sad quotam sam sebe. Ja sam u prvom postu napiso sve točno. I onda vi dvije stranice raspravljate.