PDA

View Full Version : Izlazak iz savez

onelook
30.11.08, 13:16
Može li mi netko malo detaljnije o ovoj temi nešto napisat. Konkretno, savez se spaja sa drugim i ja se moram prebacit u taj drugi, dobio sam pozivnicu al je ne vidim jer mi piše da sam još uvijek u starom savezu. Mogu li sam izaći ili moram pričekati da me obavijeste vođe???

juraj
30.11.08, 13:19
Može li mi netko malo detaljnije o ovoj temi nešto napisat. Konkretno, savez se spaja sa drugim i ja se moram prebacit u taj drugi, dobio sam pozivnicu al je ne vidim jer mi piše da sam još uvijek u starom savezu. Mogu li sam izaći ili moram pričekati da me obavijeste vođe???

možeš izaći pod opcije u savezu

Mix
30.11.08, 13:20
Možeš sam izači idi u savez pod opcije i pisat će ti napusti savez.:lock:

bako
30.11.08, 13:20

idi u veleposlanstvo i udi u profil svog saveza onda imas u kutu opcije stisni opcije i imas opciju izadi iz saveza stisni to i napisi svoju zaporku kada izades opet udi u veleposlanstvo imati ces pozivnicu za drugi savez(ako ti je poslana)

Guardian
30.11.08, 13:31
veleposlanstvo,savez,opcije,izidji iz saveza,potvrdi zaporkom

nadam se da sam pomogao

BbBbB
30.11.08, 14:41

Ma samo se pobrni da su ti oni poslali pozivnicu. A lagano je izaći.