PDA

View Full Version : Link na vanjski forum???

boško buha
03.12.08, 19:20
Pregled | Forum | Chat | Napadi | Vijesti | Opcije

Savez
Detalji: Opis

Oznaka: XXXXXXX
Naziv: XXXXXXXXXX
Forum: Ka forumu <<<---------------------------<<
Poredak: XX.
Bodovi: XXXX
Članovi: XXX

To gore je primjer onog što pokušavam napravit, ali mi ne ide. Kako mogu tako stavit link na vanjski forum, da samo klikneš na njega, da ga ne stavljam u opis saveza. Pa ga moraš copy/paste da bi do njega došao. Nego samo klikneš na taj link i eto te.
Znam kako ga stavit gore na vrhu (Pregled | Forum <----<<| Chat | Napadi | Vijesti | Opcije), ali želim imat oba dva linka.

Argonath
03.12.08, 19:27
uzalud su ti svi pokusaji, jer se to nemoze :D takav link se moze stavit samo za onaj ingame forum...

Matemtika
03.12.08, 19:33
To možeš napraviti ali ti neče pisati Ka forum nego moraš klikunti na forum na vrhu saveza a to staviš tako ako imaš opciju mideš pod opcije stavi link na forum i staviš link i to je to i onda klikneš na forum i gotovo.

boško buha
03.12.08, 20:03
To možeš napraviti ali ti neče pisati Ka forum nego moraš klikunti na forum na vrhu saveza a to staviš tako ako imaš opciju mideš pod opcije stavi link na forum i staviš link i to je to i onda klikneš na forum i gotovo.

Dajte ljudi nemojte me cimat. Ako mogu drugi mogu i ja!!!!

+:-:+
03.12.08, 21:01
Dajte ljudi nemojte me cimat. Ako mogu drugi mogu i ja!!!!

Kako to "mogu i drugi" ? Ako to nitko nemoze nemozes ni ti. Ja nisam vidio jos nijedan savez koji ima takav link za forum.

boško buha
03.12.08, 21:49
Kako to "mogu i drugi" ? Ako to nitko nemoze nemozes ni ti. Ja nisam vidio jos nijedan savez koji ima takav link za forum.

PA JESAM TI GA GORE POKAZAO

boško buha
03.12.08, 23:12
ok. skontao sam učemu je stvar. Može lock