PDA

View Full Version : Hackeri / Ukradeni acc / Provaljene sifre

floosh
04.12.08, 19:40
Danas mi evo jedan korisnik kaze, kako zna hackera, kako on ljudima ulazi na accounte i krade passworde i mailove i uzima accounte...da on provali sifru.....

http://i146.photobucket.com/albums/r271/floosh/fake.jpg

Vidite ovu sliku, pazite na adresu gore, to nije officielna travian adresa, niti travian ima veze sa tom stranicom. Na takvim stranicama vam obecavaju da cete dobiti bonuse, ekstra sela, zlato itd... samo se morate prijaviti preko njih u igru...

Čuvajte se tih stranica, one sluze samo da bi uzeli vaše podatke i zloupotrijebili vaše naloge.

wooow
04.12.08, 19:51
Ima puno takvih stvari.. Znam za msn par takvih stranica. a također ima ona fora gdje vam obečavaju da ćeš dobiti tuđu lozinku, a trebaš poslati mail sa svojom mail adresom i lozinkom i mail adresu od odobe čiji želiš password saznati. i da možda ste ćuli, mislim da je prošle godine priveden čovjek iz zg. jer je napravio stranicu sličnu blog.hr preko koje su ljudi ulazili u svoje blogove, a njemu su ostali korisnički podaci..

zaglavac
04.12.08, 20:00
floosh,odakle je taj hacker

iz Dračevca kraj Nina :bad2:

vidia san vec par puta takve linkove ali na svu srecu nisan isa priko toga.hvala na obavjesti

The King Crook
04.12.08, 20:16
lool stvarno bi ti netko davao free zlato i sela :bad2: ko na to može past stvarno je očajan al stvarno:bad2:

kec
04.12.08, 20:23
dakle sa tom stranicom hackeri provaljuju u acc.-ove...kakvi luđaci(sorry na izrazu):lol2:

pinin
04.12.08, 20:26
ma bravo floosh, prvo napises "neki korisnik mi reko..."

a ispod u minimize-u razgovori na msnu-pinin, :lol:

jos si mogo napisat da ti nisam ja reko:blink:

al ajd, da se ljudi informiraju...

geno
04.12.08, 21:49
e poznato mi je to od nekud moj prijatelj mi je pokazao to kak se provaljuje a ja ne volim chetat ja sam ga odbio

Oak
04.12.08, 22:06
ma bravo floosh, prvo napises "neki korisnik mi reko..."

a ispod u minimize-u razgovori na msnu-pinin, :lol:

jos si mogo napisat da ti nisam ja reko:blink:

al ajd, da se ljudi informiraju...

hahaha al nebi skuzio da sad nisi reko hehehehe
a ionako nije bitno tko je rekao to nego tko to radi (prejadno, kako neki ljudi i bezazlenu igru moraju unistiti)

i542
13.12.08, 12:29
:lol: Treba to neko prijavit na njihove free hostinge....

shadowsprite
13.12.08, 16:07
hvala bogu, jer nisam naišao na takve klipane .....
trebamo mi njih nekako zeznut da budemo kvit

Junction
13.12.08, 17:10
na to necete naletiti ako sam ne zelite probati tako da ste sigurni od takvih vrsta hakiranja...

i542
13.12.08, 21:44
Javio sam ljudima koji hostaju site iz floosheve slike i on je ugašen (Hard Rock Halleluia). Ako netko zna neki drugi site koji vara nadasve poštenu travian populaciju neka mi javi na mail/msn.

zalive1
10.01.09, 21:55
bilo bi odlično kad bi to bio jedini način hakiranja; nažalost, nije...

Svinjko
10.01.09, 21:56
ima još 20 programa za ulazak:narf::narf:

WoltLab
10.01.09, 22:09
ima još 20 programa za ulazak:narf::narf:

reci jedan ?
nema programa za ulazak u acc..

B M W
19.01.09, 16:58
Ja sam jedan od njih.
Hehe.

Mac
22.01.09, 12:51
Treba se pazit!

Konzerva
24.01.09, 17:35
:lol2::lol2: pise "necemo koristiti nezakonite programe"

Hvar
02.02.09, 21:24
Meni su pokusali ukrast acc, dosao je neki sa 89popa i pitao me za e-mail i sifru e-maila kao da ce mi pokazat nesto cool naravno nisam mu povjerovao nego sam poslao 330 imperiana na njega ali mu nisam nista opljackao.

shadowsprite
04.02.09, 09:46
Meni su pokusali ukrast acc, dosao je neki sa 89popa i pitao me za e-mail i sifru e-maila kao da ce mi pokazat nesto cool naravno nisam mu povjerovao nego sam poslao 330 imperiana na njega ali mu nisam nista opljackao.

treba se cuvati takvih debila......

Mac
05.02.09, 09:28
Tako je!

manhunter
05.02.09, 09:34

trebo si ga prijaviti MH i gotova stvar:narf:

The_Master
05.02.09, 10:10
Ja sam na gladiatusu(ako netko to igra onda zna o čemu govorim)drpio 2 acc jedan lvl 30 a drugi oko 10 lvl to isto mogu napraviti i na travianu!!!!:spam1:
hackat takve igrice je vrlo lako!!!:narf:

The_Master
05.02.09, 10:11
Ako ti nekom drpiš acc MH niš nemože!!!I gotova stvar!!TRAŽIM LOCK TEME!!!:lock::lock:

WoltLab
07.02.09, 15:45
a jooj velikog li hakera... svi znamo da muljas ;)

Konzerva
07.02.09, 16:00
Ja sam na gladiatusu(ako netko to igra onda zna o čemu govorim)drpio 2 acc jedan lvl 30 a drugi oko 10 lvl to isto mogu napraviti i na travianu!!!!:spam1:
hackat takve igrice je vrlo lako!!!:narf:

ajde se jos malo hvali (iako pretpostavljam da ovo nije istina)

MorciTheCroat
07.02.09, 22:01
Ako ti nekom drpiš acc MH niš nemože!!!I gotova stvar!!TRAŽIM LOCK TEME!!!:lock::lock:

Ajd molim te objasni kak nekom mozes ukrast acc. a da ga pravi vlasnik ne vrati?

EVIL
07.02.09, 22:10
provali ti u email napise generiraj novu zaporku posto mu treba pin da uđe u meil može promjeniti email adrese i gotov si

MorciTheCroat
07.02.09, 22:12
provali ti u email napise generiraj novu zaporku posto mu treba pin da uđe u meil može promjeniti email adrese i gotov si

Kak ce ti provalit u email?
Gluposti.

shadowsprite
07.02.09, 22:36
lagano and brzo:close:

MorciTheCroat
08.02.09, 11:46
lagano and brzo:close:

GLUPOSTI.

1. moras znat koji je email od acc-a
2. provalit sifru od email-a

Nit lagano, nit brzo.

shadowsprite
08.02.09, 21:22
pravim hakerima je to čas posla ....pravi ti provalju ju u sigurnosne i programe neka sra**a sta ti ja znam

MorciTheCroat
08.02.09, 21:26
pravim hakerima je to čas posla ....pravi ti provalju ju u sigurnosne i programe neka sra**a sta ti ja znam

Ma znam da je svasta moguce, ali da ce ti netko zbog Traviana haknut email, bas i ne vjerujem.
Travian igram od 2006-e i dosad nisam cuo ni za jedan slucaj haknutog acc-a.

shadowsprite
08.02.09, 21:32
Ma znam da je svasta moguce, ali da ce ti netko zbog Traviana haknut email, bas i ne vjerujem.
Travian igram od 2006-e i dosad nisam cuo ni za jedan slucaj haknutog acc-a.

me đabe pričat jer hakerima u večini slučajeva nemoš ništa.............

matrix
11.02.09, 20:17
a ko zna ko sve nije hacker........to niko nemoze znat.....a istina,oni u tren ti uzmu sve podatke

Teuton Knight
14.02.09, 21:08
Šifru od akaunta nije problem znat...znam jedan forum di je lik stavio kako hakirat neciji mail i promjenit mu šifru...a sigurno imaš to i na guglu...
Tako da ništa nije problem al koja je fora...

Meni je neki lik dao akaunt al mi nije bilo fora igrat pa sam ga ja isto odma pokolnio drugom liku...
:narf::narf::narf::narf::narf:

opet filip
15.02.09, 09:40
Šifru od akaunta nije problem znat...znam jedan forum di je lik stavio kako hakirat neciji mail i promjenit mu šifru...a sigurno imaš to i na guglu...
Tako da ništa nije problem al koja je fora...

Meni je neki lik dao akaunt al mi nije bilo fora igrat pa sam ga ja isto odma pokolnio drugom liku...
:narf::narf::narf::narf::narf:

hehehe:lock::bic:

Semmy
15.02.09, 21:18
bez maila teško,koliko ja znam,netreba nasjedat na fore! :gun:

opet filip
15.02.09, 21:46
ljudi znam da je ovdje zabranjeno dati acc ali tamo mi piše obj post mi piše:locked tako da ću tu stavit

zovem se the rock .imam 197 popa imo sam 230 al su me skatapultali pa ko želi moj acc nek mi javi

Quaresma
18.02.09, 15:03
Danas mi evo jedan korisnik kaze, kako zna hackera, kako on ljudima ulazi na accounte i krade passworde i mailove i uzima accounte...da on provali sifru.....

Vidite ovu sliku, pazite na adresu gore, to nije officielna travian adresa, niti travian ima veze sa tom stranicom. Na takvim stranicama vam obecavaju da cete dobiti bonuse, ekstra sela, zlato itd... samo se morate prijaviti preko njih u igru...

Čuvajte se tih stranica, one sluze samo da bi uzeli vaše podatke i zloupotrijebili vaše naloge.
Ja znam to raditi,baš je zakon ostane ti šifra kada upišeš krivu lozinku onda ti se otvori taj prozor

redikul
18.02.09, 22:51
ja sam upravo provao na tu stranicu nista ima previse gčuposti o hackanju i moguce je al moras imati srecu da je korisnik toliki moron (sorry na izrazu) da zaboravi lozinku od e-maila ili e-mail tada nemas problema e-mail ti je najlaksa stvar vidit otidji u zlato zaradi zlato pozovi igraca putem e-maila i imas mail a mozete ucinit jos jednu caku tako uistinu zeznit drugog igraca kada god hocete saznate njegove e-mail adresu znate ime od acc-a al i ne pass pa mu svaki put generirate novu zaporku on ju opet pa i vi opet i tako stalno pa ce mu dosadit ili ce morati promjeniti mail ili dat acc a oko promjene maila sam vidio treba posla to vam je nekoliko nacina kako zezat nekoga ima ih jos dosta ali mi se neda pisati vise a sada vas molim jeli iko zn server non gold(bez zlata) hvala puno

darkhole
21.02.09, 11:58
molio bi admine da malo pogledaju prvi savez u s2 (HEG)
meni je ovdje nešto sumnjivo:
imena::
-vuk&crvenkapica
-sneguljica
-pepeljuga

jel to možda multi??
i po imenih se isto zoveju...city, town
molim pogledajte...ne volim da se igra protiv pravila...

Nelixus
23.02.09, 08:12
molio bi admine da malo pogledaju prvi savez u s2 (HEG)
meni je ovdje nešto sumnjivo:
imena::
-vuk&crvenkapica
-sneguljica
-pepeljuga

jel to možda multi??
i po imenih se isto zoveju...city, town
molim pogledajte...ne volim da se igra protiv pravila...

Multi su garant nema šta drugo biti :bad2:

A ima još likova iz bajki i crtana tako da tip ima najmanje još 10 acca po cijeloj mapi jer tu su još daredevil, bonnie&clyde, baba roga, superhik, sir oliver, alan ford, strumfovi, spužvabob, klodovik, sailor moon, asterix gal... :D

Nije server ni počeo opet udri po Hegu da muljaju, buco jel ovo neki tvoj :D

sex
23.02.09, 10:57
meni je bilo provala na acc ali sam sa msn-om zatrazio novi pass i vratio svoj acc

redikul
23.02.09, 23:33
admine bez uvrede al javi multiju da provjeri navedene acc-ove jer mozda su stvarno multi jer svi oni su tu nesta malo jaki malo slabi

sokri
26.02.09, 13:41
ma taj hegemony je totalno korumpiran, ja brijem da oni surađuju sa multihunterima

zany
26.02.09, 13:50
ma taj hegemony je totalno korumpiran, ja brijem da oni surađuju sa multihunterima
A svi ste vi tako dobro obavjesteni tipovi koji sve znaju, i sad cete tu s nama podijelit vasu vidovitu moc i ljudima objasnit ko su multiji, koji savezi su korumpirani i tko suradjuje s multihunterima. Prvo...to je kleveta i protuzakonito je ne po travianskim pravilima nego i po zakonu rh, doduse zakon za internet jos ne funkcionira kako treba pa vas nitko ne moze tuzit zbog toga. (istina bog u hr nista ne funkcionira kako treba :D ). Druga stvar, nemojte si stvarat mocne neprijatelje, gledat u svoje dvoriste a multiji ce vec napravit svoj posao :)

sokri
28.02.09, 16:10
A svi ste vi tako dobro obavjesteni tipovi koji sve znaju, i sad cete tu s nama podijelit vasu vidovitu moc i ljudima objasnit ko su multiji, koji savezi su korumpirani i tko suradjuje s multihunterima. Prvo...to je kleveta i protuzakonito je ne po travianskim pravilima nego i po zakonu rh, doduse zakon za internet jos ne funkcionira kako treba pa vas nitko ne moze tuzit zbog toga. (istina bog u hr nista ne funkcionira kako treba :D ). Druga stvar, nemojte si stvarat mocne neprijatelje, gledat u svoje dvoriste a multiji ce vec napravit svoj posao :)

ma nemoj, a šta ak ti je multihunter prijatelj onda ti on može pomoči u igri i onda ti je puno puno lakše igrat. multihuntere treba ukinutii stavit neke automate i bilo bi puno poštenija igra.

zany
28.02.09, 16:13
ma nemoj, a šta ak ti je multihunter prijatelj onda ti on može pomoči u igri i onda ti je puno puno lakše igrat. multihuntere treba ukinutii stavit neke automate i bilo bi puno poštenija igra.
ne, multi ti ne smije pomoci u igri pa makar ti bio rodjeni brat, a ako to ucini i to se sazna bit ce maknut s tog mjesta, sto mu nije u interesu

multije ne treba ukinuti bas zato sto oni postoje zbog ovakvih razloga, da mogu procijeniti situaciju, tezinu prekrsaja i ako je u pitanju neka prijevara ili otimanje racuna da ne uniste covjeku racun ako nije kriv. Sta bi tek bilo kad bi imali automate, pol servera bi bilo izbaceno :narf:

vinko
28.02.09, 16:54

znaš li ti da si ti dosadan sa tim automatima oce ti automat odgovarat na pitanja??? oce automat kontrolirat igru???? ja mislim da to automati nece moc .
I multihunter nikome ne pomaze:ovan:

Mislav
01.03.09, 20:32
Danas mi je netko provalio sifru na hr2 i potrosio nesto zlata bezveze (nasrecu nije puno)

qertz
01.03.09, 21:48
Danas mi je netko provalio sifru na hr2 i potrosio nesto zlata bezveze (nasrecu nije puno)

Jesi li nekome davao password? Možda imaš uključeno "Remember me" pa ti je netko od prijatelja/braće ušao u acc i potrošio nešto zlata. Ili možda imaš neki lagani pass, npr. datum rođenja...

Inače u 99.9% slučajeva nije riječ o provali ili hakiranju nego je sam korisnik kriv.

The_Master
01.03.09, 22:28
Jesi li nekome davao password? Možda imaš uključeno "Remember me" pa ti je netko od prijatelja/braće ušao u acc i potrošio nešto zlata. Ili možda imaš neki lagani pass, npr. datum rođenja...

Inače u 99.9% slučajeva nije riječ o provali ili hakiranju nego je sam korisnik kriv.

ajde ne pričaj gluposti pa ja sam 3 acc provalio sa jednim programom

Mislav
02.03.09, 07:39
nije ga lagano pogodit (sad sam ga vec promjenio), nitko nije bio na racunalu na kojem je remember me onsim mene
EDIT: nebi ni skuzio da mi nije promjenio pass

Drednaught
03.03.09, 21:01
kad sam vidio ovu temu isao sam malo istrazivati... postoji stranica koja objasnjava kako hacknuti bilo koju stranicu u 5 min, ugl izmjeni se mali dio koda stranice kod prijave tako da sta god se upise na to salje na mail sto se upisalo u dio za username i pass... ugl. skinuo sam stranicu od prijave na hdd, malo sam izmjenio kod stranice i sa hdd-a sam je pokrenuo (nemam host a ni netreba mi :) ) stvarno mi je poslano na mail to sto sam unio u dio za username i pass... i nemojte ubuduce nasjedati na lazne stranice za prijavu jer je hackiranje acc jednostavno i lako ako je treca strana naivna i lakovjerna.

zany
03.03.09, 21:04
kad sam vidio ovu temu isao sam malo istrazivati... postoji stranica koja objasnjava kako hacknuti bilo koju stranicu u 5 min, ugl izmjeni se mali dio koda stranice kod prijave tako da sta god se upise na to salje na mail sto se upisalo u dio za username i pass... ugl. skinuo sam stranicu od prijave na hdd, malo sam izmjenio kod stranice i sa hdd-a sam je pokrenuo (nemam host a ni netreba mi :) ) stvarno mi je poslano na mail to sto sam unio u dio za username i pass... i nemojte ubuduce nasjedati na lazne stranice za prijavu jer je hackiranje acc jednostavno i lako ako je treca strana naivna i lakovjerna.
To nije hackiranje, samo prijevara ;)

redikul
03.03.09, 21:10
u acc je nemoguce provalit tj moguce al nema te stranice tako su ti navedene greasmonkey(tu ni slucajno ne ulazite ako zelite igrat travian jer vam odma gasi acc zbog ip adrese ta adresa vise sluzi adminu da vidi ko zeli varat a ta neka tvoja strana za hackat strane aj pravit od nekoga drugog budalu a nes bar od mene mi koji mislimo da multi vara a admin stvar ne poduzima imamo nijemce pa njima recimo pa ce doc i drugi multiji i admini sve novo i novinar lektor sve(sorry na izrazima)

WoltLab
03.03.09, 22:06
ako zelis provalit u acc najprije moras provalit u MySQL data basu i enkriptirat passworde

Jawaracing
08.03.09, 00:56
.ehh cisti phising kako se to zove u hackersim vodama...
..nist bigdeal, samo gledajte adresu..

Vojin
10.03.09, 20:48
Meni su ukrali nalog na .rs:bang:

Solid Snake
10.03.09, 22:44
Mogli biste primiti naizgled bezazlen e-mail sa prezentacijom naziva 'Life is beautiful' (život je lijep)!!

Ako ga primite, NE OTVARAJTE TO NI POD KOJU CJENU, nego odmah izbrišite.
Ako otvorite tu poruku, na ekranu ce vam se ispisati 'It is too late now, your life is no longer
beautiful' (Sad je prekasno, tvoj život više nije lijep).

Nakon toga IZGUBIT CETE SVE ŠTO JE BILO U VAŠEM RACUNALU, a osoba
koja je poslala ce dobiti pristup vašem imenu, e-mailu i passwordu to jest svemu!

Ovo je novi virus koji je poceo kružiti prije tjedan dana. Iz kompanije AOL su vec potvrdili da su primili mail,
a antivirusni programi nisu u mogucnosti uništiti ga.

Virus je kreirao hacker koji sebe naziva 'life owner' (vlasnik života)

MOLIM VAS POŠALJITE PRIMJERAK OVE VIJESTI SVIM
PRIJATELJIMA I ZAMOLITE IH DA PROSLJEDE DALJE!!!:bad2::bad2::bad2:

Dr_Evil
10.03.09, 22:52
Mogli biste primiti naizgled bezazlen e-mail sa prezentacijom naziva 'Life is beautiful' (život je lijep)!!

Ako ga primite, NE OTVARAJTE TO NI POD KOJU CJENU, nego odmah izbrišite.
Ako otvorite tu poruku, na ekranu ce vam se ispisati 'It is too late now, your life is no longer
beautiful' (Sad je prekasno, tvoj život više nije lijep).

Nakon toga IZGUBIT CETE SVE ŠTO JE BILO U VAŠEM RACUNALU, a osoba
koja je poslala ce dobiti pristup vašem imenu, e-mailu i passwordu to jest svemu!

Ovo je novi virus koji je poceo kružiti prije tjedan dana. Iz kompanije AOL su vec potvrdili da su primili mail,
a antivirusni programi nisu u mogucnosti uništiti ga.

Virus je kreirao hacker koji sebe naziva 'life owner' (vlasnik života)

MOLIM VAS POŠALJITE PRIMJERAK OVE VIJESTI SVIM
PRIJATELJIMA I ZAMOLITE IH DA PROSLJEDE DALJE!!!:bad2::bad2::bad2:

Nr 01 - ovo je za spam zonu

Nr 02 - hoax (http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=23303&highlight=Life+beautiful)

Vojin
11.03.09, 11:08
Juhu, vratio sam nalog na .rs. Ali su upali, sve resurse poslali i napali moje saveznike. Takoreci uhakovao sam svoj nalog koji je bio uhakovan.:tough:

sokri
12.03.09, 12:22
moram ja postat hacker, niš ne radiš, uživaš. :):):)

The_Master
14.03.09, 12:59
a jooj velikog li hakera... svi znamo da muljas ;)

JA DA MULJAM:bad2: EVO VIDI SAM http://ba.gladiatus.org/ S2 FFXI_MASTER PONAT KAO IVORY:bad:

merdzanic5
21.03.09, 16:51
ima neki program za provaljivanje sifre...to sam citao negdje

banovani
30.03.09, 00:36
koja je kazna za ovo,ako ti neko upadne na account?

Trilithon
07.04.09, 12:47
cuvajte se korisnika roxxx...tako se zove tu na forumu...ako vam se javi za duala nemojte mu dati sifru niti mu nemojte odgovoriti....to upamtite..nemojte to zaboraviti

roxxx
07.04.09, 12:57
tako je ljudi ja sam negativac!!
grr!
pazite se!
:D

Trilithon
07.04.09, 16:15
pa jesi....sta si misve napravio na accu...to je neopisovo...tebi je to smjesno drugima kvara raditi??

Scooby
07.04.09, 17:39
pa jesi....sta si misve napravio na accu...to je neopisovo...tebi je to smjesno drugima kvara raditi??

Ubuduće pripazi kakvim osobama daješ acc u ruke ;)

mr.galiginjo
10.04.09, 16:57
meni se jedan javio da mu pošaljem na mail poziv za novo registriranje... ja mu poslo i on je na tome vidio moju e-mail adresu(ime). oda je provalio na mail, promjenio šifru i tako mi oduzeo acc.
može li mi itko reći kako da ga vratim

IVOR3A
10.04.09, 19:34
ha mislim da ga možeš vratiti akio imaš aktivacisi mail

shadowsprite
12.04.09, 22:29
meni se jedan javio da mu pošaljem na mail poziv za novo registriranje... ja mu poslo i on je na tome vidio moju e-mail adresu(ime). oda je provalio na mail, promjenio šifru i tako mi oduzeo acc.
može li mi itko reći kako da ga vratim

nemožeš ....jer je 100% promjenio e-mail..

pero.o
12.04.09, 22:32
jbg pazi inace nemoj tako jednostavno davat mailove ja svoj nikom nisan dao pa mi nikad nije bilo nikakvih problema na accu samo treba bit oprezan i pazit sta radis

NikHik
16.04.09, 23:02
jer sam naivan i kolegi u savezu hell, dao sam mail i pas da nešto napravi. miho9 mi je ukrao acc NikHik, kako da ga vratim

blaze
16.04.09, 23:47
jer sam naivan i kolegi u savezu hell, dao sam mail i pas da nešto napravi. miho9 mi je ukrao acc NikHik, kako da ga vratim
pa traži lozinku još ako je još uvjek na tvojem acc-u tvoj e-mail trebo bi dobit e-mail sa svojom lozinkom

Storm1111
28.04.09, 18:57
meni je igrac s forum SUPERHIK provalio pass od MSN-a i mazno sifru od 3 accountakoja su bila top 200 i nas "ADMIn" ne zeli mi pomoc....mislim stvarno hvala svima ali na HRVATSKIM SERVERIMA VISE NE IGRAM

totalno mi se zgadila igra.....

pozz svima...

Storm1111
28.04.09, 18:58
ti TEUTON01 IMAS MOJ ACC KOJI TI JE SUPERHIK DAO na hrx-u (crostorm).....to je bio moj account...pa mi ga je on hakirao...............

djole1995
28.04.09, 22:14
meni su maznuli acc na comx
ali nadam se da cu ga povratiti a onda je taj na***o
i ovako je vec dobio batine ali dobice sada jos vece jer nece da kaze pass

Horall
30.04.09, 15:46
meni je netko provalio sa s3 zvao sam se Komandos i na posljetku ga je izbriso

Mata aka spamer
04.05.09, 20:13
U zadnje vrijeme mi se događa da puno likova promjeni šifru na acc-u!

josip-18
08.05.09, 20:20
vidio sam na youtubeu hackera kao povečava s nekim programom proizvodnju satnice ima bilijarde ressa kak ako takav igrače imamo ovdje

Gamer000
08.05.09, 20:21
vidio sam na youtubeu hackera kao povečava s nekim programom proizvodnju satnice ima bilijarde ressa kak ako takav igrače imamo ovdje

To ti je samo vizualno, ne može se to napraviti

The Unforgiven
08.05.09, 20:56
A daj molim te... ne može se to. Shvatite vec jednom... Stvarno povjerljiv izvor.. Youtube..

0haris0
13.05.09, 16:24
Ja sam zezo jednog malca na msn kako znam hakirati msn onda sutradan nisam mogao ući u msn.
Kasnije sam preko alternativnog e-maila došao do msn.Niti jedan kontakt nisam imao ali srećom na 2 dana prije sam spasio sve kontakte.Eto tako može lagano ući u travian.zaboravljena šifra, upiše e-mail i na msn vidi koji je pass.Njih treba sve :tough::tough:

killa007
14.05.09, 20:45
meni se je desilo to da mi je neko hacknuo u acc i nije nista uradio nego samo dodao sebe kao sittera i slao sebi resse kad sam ja u skoli i naravno brisao izvjestaje i jedan dan ja bio bolestan i pogledam covjek poslao sebi 20 000 ressa i u pocetku mi nije bilo jasno kako ali poslije sam ga skatao da nije znao za sebe inace bih ga prijavio multihunteru ali nisam znao kako da dokazem poslao sam mu ovakvu poruku i on meni jel da ti vjerujem na lijepe oci ili kako

lool pa valjda se vidi odakle je hacknuo u acc da ga ja nisam sam dodao za sittera ali eto nemozes mu nista da se salju mailovi na admina za zalbu na mh svi znamo da ionako nema smisla jer ili ti ne odgovore ili ti napisu da nemam dokaza da je to multihunter rekao meni

looooooooool

Stealth_Master
18.05.09, 20:45
Naravno da je moguce nekome haknut account,samo treba dosta znanja i iskustva :D,ali pored phisinga (to su te lazne stranice) najcesce se koriste brutte force napadi,a po meni najlaksi nacin je sa trojancem (keylooger-i).... Mada mi do sada niko nije provalio u account,hvala Bogu! :lol2:

miho900
18.05.09, 21:03
mene je marino1997 hakirao

teutonac88
21.05.09, 19:25
aa to je malo zafkano..jer vjerujem 60 % travian igrača ide na travian ajmo u google travian i ono prvo šrto podruku dođe a to za selo i zlato koje je onda uopće svrha?

Lord of Darkness
23.05.09, 09:22
netko mi je najvjerovatnije provalio acc, promjenio pass, a što je najgore i e-mail, ima li kakve pomoći

The Unforgiven
23.05.09, 09:24
netko mi je najvjerovatnije provalio acc, promjenio pass, a što je najgore i e-mail, ima li kakve pomoći

Ako je i mail, onda nema - probaj na gmail ici da si zaboravio password pa nesto i uspijes, ali sumnjam

Lord of Darkness
23.05.09, 09:28
Ako je i mail, onda nema - probaj na gmail ici da si zaboravio password pa nesto i uspijes, ali sumnjam

a sorry šta je gmail

4Ever
23.05.09, 17:29
neko mi ukro šifru na speed hrx zvao sam se gaby_dj :bad:

Teuton Knight
23.05.09, 17:35
Igraš sam il je dual akaunt?
Možda je dual promjenio!

Ako ne onda traži šifru da ti promijene...meni su slali jednom na mail...

The Unforgiven
23.05.09, 18:22
a sorry šta je gmail

Jedan od pružitelja mail usluge, kao sto je i yahoo.. probaj ic na zaboravio sam lozinku

Lord of Darkness
23.05.09, 18:24
ono Zaboravljena šifra?

Ma kakvi probao sam promijenio i e-mail

4Ever
24.05.09, 12:14
sam sam igro i probo sam na zaboravi lozinku i to je promjenio
:narf:

Trilithon
24.05.09, 12:18
pa ajde ljudi recite kako ako ti netko provali u acc moze promijeniti e-mail?Pa treba onaj code od stare e-mail adrese..jedino ako je on znao pass od stare e-mail adrese, sto nije mogao znati.

Valkyrie
24.05.09, 12:25
pa ajde ljudi recite kako ako ti netko provali u acc moze promijeniti e-mail?Pa treba onaj code od stare e-mail adrese..jedino ako je on znao pass od stare e-mail adrese, sto nije mogao znati.

sto ti znas?
hackeri upadaju svugdje..

roxxx
24.05.09, 12:28
Moze biti da ti je isti pass od email adrese i accounta,tako se meni dogodilo.

Trilithon
24.05.09, 12:31
ali koji n00b stavi isti pass za e-mail i za acc na travianu?Ali dobro, nema veze.Upo je na e-mail, travian acc, moze upasti i na neki američki server gdje su pohranjeni podatci i neznam sta sve ne
blah

roxxx
24.05.09, 12:48
ja nOOb?hehe

rotring
25.05.09, 20:04
Nisi noob:D

Lord of Darkness
26.05.09, 16:10
ali koji n00b stavi isti pass za e-mail i za acc na travianu?Ali dobro, nema veze.Upo je na e-mail, travian acc, moze upasti i na neki američki server gdje su pohranjeni podatci i neznam sta sve ne
blah

Ajde nepravi se pametan, hakeri provaljuju svugdje, zašto nebi mogli i na acc (na travianu)

Trilithon
26.05.09, 16:44
pa da sam ja hacker i znam da mogu svugdje provaliti, ja bih rađe provalio u neke tvrtke i krabio milijone i milijone dolara ili eura ili sta vec...a nebi gubio vrijeme na hackiranje travian accounta

The Unforgiven
26.05.09, 16:45
pa da sam ja hacker i znam da mogu svugdje provaliti, ja bih rađe provalio u neke tvrtke i krabio milijone i milijone dolara ili eura ili sta vec...a nebi gubio vrijeme na hackiranje travian accounta

mislim da je malo lakse provaliti na tavian

Trilithon
26.05.09, 16:46
ne malo nego je 100 puta lakse provaliti na travian acc nego u neku tvrtku

The Unforgiven
26.05.09, 16:47

http://www.hollow-hill.com/sabina/images/thx-captain-obvious.jpg

karlovačko
28.05.09, 17:59

A ajde mi molim te reci ko će ti od hackera ukrasti acc na travianu???
e njima je glavni posao da ukradu acc nekom na travianu.. isss...

pa de ljudi šta vam je???
oni imaju previše posla a ne da gajbaju okolo igrice ... -.-"

The Unforgiven
28.05.09, 18:03
A ajde mi molim te reci ko će ti od hackera ukrasti acc na travianu???
e njima je glavni posao da ukradu acc nekom na travianu.. isss...

pa de ljudi šta vam je???
oni imaju previše posla a ne da gajbaju okolo igrice ... -.-"

Ma ti koji provaljuju u accaunte ni nisu hakeri niti se tako ne mogu zvati... Al dobro nije o tome rasprava, skrećemo s teme

0haris0
21.06.09, 17:34
možete mi dati tu stranicu da im ja malo promjenim opis

baxy
27.06.09, 21:57
Znam i ja za MSN takvu stranicu,ali joj nezz ime,uglavnom ti kao instaliraš taj program na komp i kao možeš stavljati smajliće (bolje smajliće,zakon sam sam i vidio)i onda ti oni provale i sruše sve moguće!

Junction
02.07.09, 12:19
Nasao sam par travian gold i pisher linkova na raznim sajtovima reklame i izbaciju addons i tako zato neka paze oni koji krecu

Marvex
03.07.09, 13:38
To je obican Phish.
Ako znate sta je phishing.

krelac86
06.07.09, 13:49
Znam šta je phish!

zlaja
06.07.09, 13:51
neznam finski pa ovjde kažem! Netko mi je na finskom speedu ukrao acc! Prijašnji vlasnik je meni dao acc i bio je 568 na ranku! nije znao mail pa nisam mogao promijenit u svoj al sam promijenio lozinku! Ja se maloprije pokušam prijavit piše: Salasana on väärin, što znači Lozinka nije u redu! Pa jel mi može netko pomoć?
P.S. kad sam se zadnji put projavljivo bio sam 67!

Valkyrie
06.07.09, 13:53
neznam finski pa ovjde kažem! Netko mi je na finskom speedu ukrao acc! Prijašnji vlasnik je meni dao acc i bio je 568 na ranku! nije znao mail pa nisam mogao promijenit u svoj al sam promijenio lozinku! Ja se maloprije pokušam prijavit piše: Salasana on väärin, što znači Lozinka nije u redu! Pa jel mi može netko pomoć?

ukljucen ti je caps lock mozda..

zlaja
06.07.09, 13:54
ukljucen ti je caps lock mozda..

nije, provjeravao sam

The Unforgiven
06.07.09, 13:57

Nemaš se ni šta žaliti, niste legalno promijenili vlasnika, mora se mailom pa nitko ni ne mora uvažiti žalbu... A možda te vlasnik iskoristio da mu čuvaš acc malo :D

Lord2
06.07.09, 13:58
to se i meni dogodilo!Samo ne za čuvanje nego za resurse!Čovjek mi dao acc sa 900 popa a ja podigo na 8830 i onda si je lijepo uzo acc natrag!

karlovačko
06.07.09, 14:16
to se i meni dogodilo!Samo ne za čuvanje nego za resurse!Čovjek mi dao acc sa 900 popa a ja podigo na 8830 i onda si je lijepo uzo acc natrag!
Ko ti kriv što nisi promijenio e-mail...

Night Mare
06.07.09, 14:32

Pa kad vjerojatno nije znao e-mail i šifru od e-maila... :bad2:

zlaja
06.07.09, 14:39

Nije mi stari vlasnik htio dat mail!! Jel ja tu mogu išta napravit?

The Unforgiven
06.07.09, 14:40
Nije mi stari vlasnik htio dat mail!! Jel ja tu mogu išta napravit?

Ne, al onda uzimaš accaunt na svoju odgovornost

Debeli Samuraj
06.07.09, 14:42
mail ili poznanstvo...

zlaja
06.07.09, 14:47
mail ili poznanstvo...

Imam MSN od starog vlasnika al on kaže da mi nije promijenio lozinku, a i nije mi htjelo promijenit na moj mail kad upišem njegov!

mihovil
06.07.09, 14:52
Imam MSN od starog vlasnika al on kaže da mi nije promijenio lozinku, a i nije mi htjelo promijenit na moj mail kad upišem njegov!

ha kontaktiraj MH i on ce utvrditi je li to zapravo tvoj acc...

zlaja
06.07.09, 14:57
ha kontaktiraj MH i on ce utvrditi je li to zapravo tvoj acc...

hrvatskog mh ili finskog! Ja finski znam al ne toliko da mogu normalo pričat!

karlovačko
06.07.09, 14:58
Idi na google prevoditelj ;)

mihovil
06.07.09, 15:00

ajme.. posalji mu poruku na engleskom

ςєяєαlкιllєг
06.07.09, 15:01

tako ti je to kad nemaš finskih prijatelja.

btw. google translate ne radi, i mh ti sigurno neće dat akaunt makar si ti bio na njemu jer piše od lika mail, lik se sigurno izlevatio da mu paziš akaunt, a ti na to nasjeo

mihovil
06.07.09, 15:02
tako ti je to kad nemaš finskih prijatelja.

btw. google translate ne radi, i mh ti sigurno neće dat akaunt makar si ti bio na njemu jer piše od lika mail, lik se sigurno izlevatio da mu paziš akaunt, a ti na to nasjeo

ali taj lik kaze da nije promjenio pass sto znaci da je neko drugi uzeo acc a da acc nije njegov znaci mMH mu mora vratiti acc jer je on vlasnik

zlaja
06.07.09, 15:06
ali taj lik kaze da nije promjenio pass sto znaci da je neko drugi uzeo acc a da acc nije njegov znaci mMH mu mora vratiti acc jer je on vlasnik

Kaže mi da nije promijenio pass! Još prije sam mu bio dual i rekao mi je preko MSN-a da mu se neda igrat i dao meni acc i rekao da promijenim pass ako hoću,al se nije mogao sjetit mail-a s kojim se registrirao zato što nije s tim od MSN-a! Ja sam sad bio pravi vlasnik acc i bio sam sam na acc-u! Nisam imao duala ni sittera! sad mi samo reci kojem mh da se obratim?

spajky
09.08.09, 14:43
sramota sta rade hvala so ste rekli to kad se prijavljujem pise mi http://speed.travian.com.hr/login.php jel to vasa stranica

Trilithon
09.08.09, 14:59
sramota sta rade hvala so ste rekli to kad se prijavljujem pise mi http://speed.travian.com.hr/login.php jel to vasa stranica

kako mislis VASA stranica?ako mislis dali je to pravi traian, onda je odgovor da

lee1
09.08.09, 15:28
upravu ste meni su 1 provalili pass

Horall
09.08.09, 15:50
upravu ste meni su 1 provalili pass

kolko dugo igraš travian vidim da si se na forum regao prije nekolko dana

lee1
09.08.09, 15:57
a ja igram 2 god forum sad sam se rega jer pre nije me zanimao samo sam citao ali sam se sad regao posto ocu malo da budem u toku :D

lee1
09.08.09, 16:00
volim da sam tu

lee1
09.08.09, 16:01
znas da su mi 1 ti hakeri ukrali i e-mail adresu i pass

Trilithon
09.08.09, 16:10
a moze biti da jesu, ali e-mail , neznam bas.

Torres
10.08.09, 11:56
Meni su ukrali hackeri 2 acca

spajky
11.08.09, 00:05
kako mislis VASA stranica?ako mislis dali je to pravi traian, onda je odgovor da
mislio sam je to travian adresa prava njihova a ne neka hackerska

spajky
11.08.09, 00:07

(slika)

danas su neke igrice namjenjene samo virusima i tako necik kak bi ti nes ukrali moj je frend igro neku igru pa je pokupio virus jaki da je moro rusit windowse
prijatelj ????????? necu ga rec

mihac
12.08.09, 17:41
hvala na informaciji

ZzemA
14.08.09, 23:24
ja sam vec jednom nasjeo na to ali hvala na informaciji

cristiano7
16.08.09, 15:33
kako uopce to rade odakle im taj link i ta sranj* ccc moroni !

tomy1223
16.08.09, 18:47
meni baš svaki acc ukradu na bilo kojoj igri

Sensei
16.08.09, 18:48
meni baš svaki acc ukradu

http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=31031

Pročitaj malo tu temu :)

jure123
24.08.09, 11:59
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=31031

Pročitaj malo tu temu :)

hvala

Forum spamer
26.08.09, 12:59

vidio sam već to neko je napravio takvu temu

FaQ
11.09.09, 18:22

Može li mi itko napisat tu adresu??
uopce nis ne vidim... :D

The Unforgiven
11.09.09, 18:26
Ne postoji više, izbrisana je...

FaQ
11.09.09, 18:31
Ne postoji više, izbrisana je...

aha!
ok...Hvala... :D

marmun
11.09.09, 19:42
ja sam bas razgledao o hackovanju na travianu...previse je tih laznih sranja kao greasmonkey, firebug
i ostalo....

Trilithon
11.09.09, 19:55
Eh. Greasemonkey nije hack. Preko njega se samo stavljaju skripte, a one su zabranjene. Z nekim igrama je dozvoljeno koristiti greasemonkey. A ovo kao firebug, to nije nista, kad refreshas stranicu, sve ti je isto. Ali sije koju traze nekakve takozvane "sifre za travian" su gl*** jer to nepostoji i to nemozes nikako hakirat.

DezE
12.09.09, 22:51

to je meni bilo sada jucer al sam prije procito ovo i onda sam kvito i sve to al nemogu da vijerujem koji je to pedher

PICOKLAND
02.10.09, 21:44
gdje to nadjoste

FaQ
11.10.09, 20:49
to je meni bilo sada jucer al sam prije procito ovo i onda sam kvito i sve to al nemogu da vijerujem koji je to pedher
Ta stranica je izbrisana... :D

stipex
26.10.09, 21:25
al se neko nakro acc-ova pa bila izbrisana ili ne!!!
i ovaj nije haker nego njub!

FaQ
27.10.09, 19:10
al se neko nakro acc-ova pa bila izbrisana ili ne!!!
i ovaj nije haker nego njub!
Da, ali treba mu bit onda isti pass kao i na e-mailu....onda je gotovo...:)
a ovako uzme si acc natrag(promijeni pass)...
:)

zvonimir97
12.11.09, 20:55

kad se to :bad2::bad2::bad2::bad2::bad2:u prijavi upisivao e-mail:opala:

Špoca
12.11.09, 21:02

nikad ali to ti nije prava stranica vec da se moze hackat i promjenit passs preko maila

FaQ
12.11.09, 21:10
Imas kao opcije da dobijes 1 naselje mjesecno, da mozes imat dva seveza, da ti uplate gold...

FantasyMistery
15.11.09, 16:58
Koja mudrost!!!!!! :lol2:

nole95
18.11.09, 08:59
meni je neki lik upao u acc i promenio i pass i mail i sve

rushil
18.11.09, 10:16
Meni nikad u životu nije ukraden acc,a ovo im je loša fora jer svi dobri igrači(kakve oni traže acc-eve) nemogu past na tu foru jer znaju kako se igra travian!Tamo mogu samo slabi igrači koji igraju travian 2 tjedna!

RiGa
18.11.09, 12:07

Biseru kako ti je promjenio mail...moro je znati tvoj mail....
Sto se vracamo na to da si biser ako govoris okolo svoj mail za aktivaciju travian..naloga....
cc...cc...cc...:štemer:

Sensei
18.11.09, 13:08

Jesi igrao travian iz skole ili knjiznice i zaboravio cookiese obrisat?
Jel ti pass maila isti kao pass ukradenog acca?
Jesi imao duale?
Jesi ikome rekao pass?

Ako je odgovor na koje od ovih pitanja da, onda si sam kriv :)

I procitaj ovo (http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=31031), pomoci ce ti

KEEFLA
18.11.09, 14:46
Meni nikad u životu nije ukraden acc,a ovo im je loša fora jer svi dobri igrači(kakve oni traže acc-eve) nemogu past na tu foru jer znaju kako se igra travian!Tamo mogu samo slabi igrači koji igraju travian 2 tjedna!

:goodpost::goodpost:

Frey®
20.11.09, 23:13
Pa ljudi sto je tu tesko, komplicirana zaporka, i mejl naravno koji postoji a ne kao net hr, mejl se brise ako se 3 mjeseca ne bude na njemu tako da pazite na to.. :)
Meni se nikad nije to dogodilo.. al imam prijatelja koji su imali prelagan pass.. pa su im provalili :S..

ivan.95
22.11.09, 16:58
hahahha ovakve gluposti cuo nisam koje taj da moze past na takva SrAnJa
svaki normalni igrac nejde na takve stranice. a za one koji neznaju sta im oni sluze
moj je password s toliko znamenka da mi se nedaju ni pisat i na svakjo stranici koristiter drukciji PASSWORD makar si morali zapisivat za svaku stranicu password na papir :ww::offtopic:

:::Ned0:::
20.12.09, 16:40
hahahha ovakve gluposti cuo nisam koje taj da moze past na takva SrAnJa
svaki normalni igrac nejde na takve stranice. a za one koji neznaju sta im oni sluze
moj je password s toliko znamenka da mi se nedaju ni pisat i na svakjo stranici koristiter drukciji PASSWORD makar si morali zapisivat za svaku stranicu password na papir :ww::offtopic:

ovo su meni poslali
hi,

do you remember me my friend?

I found great page about travian

freetraviangold.ucoz.com

rici

The Unforgiven
20.12.09, 17:16
Ne obaziri se na takve poruke. Najbolje da ih izbrišeš po primitku.

:::Ned0:::
20.12.09, 19:20
ok

dančy
20.12.09, 19:24
neki ljudi bi sve napravili za svoju korist a travian is just a game:lol:

juki HS
26.12.09, 18:44
meni je neko provalia na acc i nije mi maka šifru nego posla nekom igraču rese, a što je najgore vidio je koga sitam i otišao na njegov acc i tamo tom istom igraču poslo rese!
pita sam tog igrača kome su poslane rese da je jel mi on provalia i reka je ne.

Trilithon
26.12.09, 18:52
a sta ce drugo rec nego da nije. Sigurno je on jer zamisli, sta bi ti napravio da nekom provalis acc? poslo resse nekom bezveznom igracu?

juki HS
26.12.09, 18:58
a sta ce drugo rec nego da nije. Sigurno je on jer zamisli, sta bi ti napravio da nekom provalis acc? poslo resse nekom bezveznom igracu?

naravno da nebi, još je taj tome goka sam sita reka da sam ja posla i da neću!
a šta je najgore njegov drugi sitter je reka da će me katat ako ne vratim rese.
upravo čekam da mi taj pošalje poruku koliko trebam vratit.

nuja
26.12.09, 19:43
naravno da nebi, još je taj tome goka sam sita reka da sam ja posla i da neću!
a šta je najgore njegov drugi sitter je reka da će me katat ako ne vratim rese.
upravo čekam da mi taj pošalje poruku koliko trebam vratit.

prijavi MH šta se je desilo i objasni igraču koji te oće katat situaciju
ako MH povjeruje da je to istina (a trebo bi jer on vidi dali se to desilo ili ne) vratit će svima resse a onom će oduzet i najvjerovatnije banat

juki HS
26.12.09, 19:53
prijavi MH šta se je desilo i objasni igraču koji te oće katat situaciju
ako MH povjeruje da je to istina (a trebo bi jer on vidi dali se to desilo ili ne) vratit će svima resse a onom će oduzet i najvjerovatnije banat

ok

The_Punisher
22.01.10, 11:57
Ajd molim te objasni kak nekom mozes ukrast acc. a da ga pravi vlasnik ne vrati?

joj glupka, jos pita.

kad ti skonta username i password sam ti se ulogira na acc, ode na profil/korisnicki racun, izmijeni pass, i promjeni tvoj mail na svoj(ima i ta opcija)...

Loftner
22.01.10, 12:03
joj glupka, jos pita.

kad ti skonta username i password sam ti se ulogira na acc, ode na profil/korisnicki racun, izmijeni pass, i promjeni tvoj mail na svoj(ima i ta opcija)...
Nemožeš samo tako zamjenit mail,treba imat stari e-mail i kod koji je poslan na stari mail.

The_Punisher
22.01.10, 12:32
Nemožeš samo tako zamjenit mail,treba imat stari e-mail i kod koji je poslan na stari mail.

pa ZNAM, zato se na onim stranicama koje ti oce ukrast acc, trazi i email da ukucas.

cossorre
22.01.10, 12:39
pa ZNAM, zato se na onim stranicama koje ti oce ukrast acc, trazi i email da ukucas.

pa kak ga onda možeš ukrast, jedino ako uđeš u nečiji mail

The_Punisher
22.01.10, 12:50
ma sigurno ima nacin:girlw:

snowy tic tac
22.01.10, 12:59
ma sigurno ima nacin:girlw:

glavno ti je da nemaš hotmail jer moj prijatelj ti zna provaliti nekako u hotmail pa ....

The_Punisher
22.01.10, 15:11
ajde nek meni provali! :P

Trilithon
22.01.10, 15:14
Zast osvjezavate teme stare mjesec dana? A nije vam bas lako provalit u neki acc. To jest, moze se pogoditi lozinka, ali nemozes uzet taj acc.

allin
22.01.10, 23:09
Zast osvjezavate teme stare mjesec dana? A nije vam bas lako provalit u neki acc. To jest, moze se pogoditi lozinka, ali nemozes uzet taj acc.

tesko je al se moze....jedan moji frened moze provalit di oce....srecom ne igra travian:D:D

cossorre
23.01.10, 00:46
tesko je al se moze....jedan moji frened moze provalit di oce....srecom ne igra travian:D:D

joj moj tata je bio na brodu kad od jednom vir i brod se počinje naginjat na jednu stranu i samo što se ne prevrne a tata skoči u more i ispravi ga....8)

dzoki
23.01.10, 01:13

Nije istina...Inace se kradu racuni preko cookiesa...imao sam takav slucaj...

The_Punisher
23.01.10, 14:17

ajd nek meni provali u bilo sta... dam ti 1000000000000000 €
il je taj tvoj frend neki fiktivni lik...

NoNaMe97
23.01.10, 14:50
ma jarani za to ima jedan program skojim marnes pass na svoj ftp ili mail ali ti njega moras da namamis na taj file da pokrene, i kada pokrene, sve sifre ka tebi xaxaxa, a i ima jedan slican tom, napravis server, uploadas i das nekom, ako neko udje u to, ti gledas onda sta sve taj radi na kompu :P:D jest ilegala, ali ja to imam.

srry modovi ako ovo nisam smio napisat, barem nisam napisao kako se zove to xaxaxaxa

The_Punisher
23.01.10, 18:06
ma jarani za to ima jedan program skojim marnes pass na svoj ftp ili mail ali ti njega moras da namamis na taj file da pokrene, i kada pokrene, sve sifre ka tebi xaxaxa, a i ima jedan slican tom, napravis server, uploadas i das nekom, ako neko udje u to, ti gledas onda sta sve taj radi na kompu :P:D jest ilegala, ali ja to imam.

srry modovi ako ovo nisam smio napisat, barem nisam napisao kako se zove to xaxaxaxa

Uf kolumbo, otkrio ameriku lol...
znam i ja za taj program, keylogger, posaljes mu onaj .exe file i stalno ti salje na mail ono sto je kucao preko tastature, al osim ovoga i nekih slicnih programa nema drugacijeg nacina da ti udje u acc...
:mothergoose:

jackass9
05.02.10, 11:29
al nekako mi je čudno da se veliki broj ljudi tuži na ukradene accounte dok nešt krivo naprave,npr.pošalju vojsku nekamo u napad i ostanu bez nje ili nešt slično...

znam da vam se ovo sad čini smiješno,ali vjerujte mi takvih ljudi je ovelik broj...

:ww:

popaj113
11.02.10, 16:10
Da da i moj tata je Admin ovog foruma.
To se kaže pishing i ja znam napraviti takvo sto ali to su igračke to ljudi mogu napraviti u par minuta a alin ako se tvoj frend bavi hackingom nije neki profesionalac!!
Ja se bavim programiranjem i hackingom bar 5 godina i takvo jednostavno za napraviti nisam vidio jednostavno je i neki noobi povjeruju jer žele oni hackati ili bilo kako uspjeti na ilegalan način!

Bajdo Vukas
11.02.10, 16:54
Sve je to tako,
ali samo zato što većina vas pa čak i ja
neželimo dat sebi truda i napraviti jednostavnu stvar:
Otvoriti mail,naći mjerodavnu abuse službu,
upisati trideset ili manje polupismenih rečenica
i prijavljivati svakog i svaku stranicu (makar nam se samo učini sumnjiva).
Treba prijavljivati u valovima.
Pod valovima mislim da treba isprintati stranicu koju napišete i onda ponovo i ponovo prijavljivati.
Ali što se onda dogodi kao kontraefekt:
Osobe koje prijavljuju i pušu na hladno
postanu predmet izrugivanja i od onih koji bi trebali
ili bar mogli pomoći jednostavnom provjerom.
Još jedna stvar.
Postoje ljudi koji znaju dosta vremena provoditi za kompjuterom.
Takvi ljudi su kod informatički nepismenih ljudi već barem
stigmatizirani ili osumnjičeni za hakiranje ili bar za neko sumnjivo djelo.
a kako netko zna da npr. njegov susjed sjedi dosta vremena za kompom?
Pa tako da se stalno gleda kroz prozor i onda na kavama širi dezinformacija koja sistemom
gluhog telefona postane skoro pa optužba za tko-zna-što.
Ja recimo,nemogu shvatiti nenormalnu igru sudbine da se čak i mene percipira kao hakera
a istovremeno moja cura i ja imamo legalne windowse i gotovo nijedan krekirani program.
Osim što smo imali NOD32 i njega nam je stavio čovjek koji instalira-reinstalira windowse za novac.
Ako baš hoćete,postoje ljudi koji su nam se smijali jer smo dali 700 kuna za legalne windowse.
Tko je onda tu lud?

P.S: Prijavljujte svakoga za koga se provjerenom informacijom ospostavi da je zlonamjeran i da cilja na džepove ljudi ili zloupotrebu weba kao takvog.Ako se dokaže ili ako postoji kakav valjan dokaz pa neko sazna da ja ZBILJA imam neke zle namjere onda molim prijavite i mene.

Bajdo Vukas
11.02.10, 17:06
Pa ljudi sto je tu tesko, komplicirana zaporka, i mejl naravno koji postoji a ne kao net hr, mejl se brise ako se 3 mjeseca ne bude na njemu tako da pazite na to.. :)
Meni se nikad nije to dogodilo.. al imam prijatelja koji su imali prelagan pass.. pa su im provalili :S..

Ako se ovo sa passwordom odnosi na igru Travian
to bi administratori mogli riješiti vrlo lako:
Da svaki igrač bude na početku obvezan da upiše u polje gdje je profil
sa koliko će i kojih mac/IP adresa igrati Travian.
To bi možda obeshrabrilo mnoge ali ja recimo ću svojevoljno napisati da ću Travian
igrati samo sa PC-a sa kojeg sam i obavio registraciju i malog prijenosnog računala kojem će PC
koji sam gore spomenuo biti internet gateway.
Tako da ako mi netko probije pass onda bi admini vidjeli da se logirao na Travian (mojim nickom i passwordom) iz npr. Osijeka ili Zemuna a ako sam se ja odlogirao npr. par sati prije iz Zadra onda bi bilo nemoguće
da se bilociram na mjestu koje sam spomenuo.Problem sittinga(čuvanja) profila bi bio riješen već u startu sa tim da admini znaju nick igrača koje je pojedini igrač naveo kao čuvare profila.
Dakle,admine molim da ako vide da se netko logirao sa mojim accauntom(nick i pass) iz ili sa neke druge mac/IP adrese onda neka pošalju izvještaj mailom a ja ću dalje prijaviti gdje treba.
Tako i svaki igrač.

Bajdo Vukas
11.02.10, 17:28
Eh. Greasemonkey nije hack. Preko njega se samo stavljaju skripte, a one su zabranjene. Z nekim igrama je dozvoljeno koristiti greasemonkey. A ovo kao firebug, to nije nista, kad refreshas stranicu, sve ti je isto. Ali sije koju traze nekakve takozvane "sifre za travian" su gl*** jer to nepostoji i to nemozes nikako hakirat.

Zašto neko ne objasni kako se "stavljaju skripte" i kako ih otkriti ako su instalirane bez znanja vlasnika na njegovom računalu?
Što ako kad moramo raditi reinstall operativnog sustava pa odnesemo računalo kod servisera
a u servisu radi recimo pet poštenih ljudi i jedan nepošteni(lopov) pa taj lopov recimo navečer kaže šefu da će ostat malo duže u radnji a kad šef i ostala četii poštena čovjeka odu doma a lopovu u noći dođe prijatelj-haker i onda oni fino instaliraju te skripte ili nešto slično(npr.keylogger),pa sutra kad mušterija odnese doma komp koji uredno plati serviserima doma ode na paypal a taj lopov i hacker se samo nasmiješe od zadovoljstva jer su postigli svoj mračni lopovski cilj.
Ko bi u tom slučaju bio kriv?
Naravno ili vlasnik ili šef servisa.
Sve ovo gore može se dogoditi svakome a nažalost se i događa.
A možda možete pustiti mašti na volju pa zamisliti da se to može umjesto sa kompjuterom dogoditi i sa automobilom koji ste odveli na redovni servis.
Samo zamislite da tamo rade deset poštenih automehaničara i jedan lopovski smrad.

Bajdo Vukas
13.02.10, 20:07
Zašto netko ne odgovori na ovaj moj post a na onoj debati je nekakav Ged dotrčao odgovoriti i još vjerovatno prijavio da sam vrijeđao.

Frey®
18.02.10, 18:37
Ako se ovo sa passwordom odnosi na igru Travian
to bi administratori mogli riješiti vrlo lako:
Da svaki igrač bude na početku obvezan da upiše u polje gdje je profil
sa koliko će i kojih mac/IP adresa igrati Travian.
To bi možda obeshrabrilo mnoge ali ja recimo ću svojevoljno napisati da ću Travian
igrati samo sa PC-a sa kojeg sam i obavio registraciju i malog prijenosnog računala kojem će PC
koji sam gore spomenuo biti internet gateway.
Tako da ako mi netko probije pass onda bi admini vidjeli da se logirao na Travian (mojim nickom i passwordom) iz npr. Osijeka ili Zemuna a ako sam se ja odlogirao npr. par sati prije iz Zadra onda bi bilo nemoguće
da se bilociram na mjestu koje sam spomenuo.Problem sittinga(čuvanja) profila bi bio riješen već u startu sa tim da admini znaju nick igrača koje je pojedini igrač naveo kao čuvare profila.
Dakle,admine molim da ako vide da se netko logirao sa mojim accauntom(nick i pass) iz ili sa neke druge mac/IP adrese onda neka pošalju izvještaj mailom a ja ću dalje prijaviti gdje treba.
Tako i svaki igrač.

Tu smo ideju već predložili, no postoji problem jer neke IP-adrese, su promjenjive. ( ugasis modem i upalis, promjeni se ) Tako da ideja nema smisla.

The Unforgiven
18.02.10, 18:47
Važno!!!

Ukoliko dobijete ovakvu, ili sličnu poruku:

Postovani igraci,
Predstavljam vam novo izdanje travian servera.
Evo linka xxxx
To je isti server kao i ovaj samo sto je na njemu radilo dosta ljudi profesionalnih programera.Na tom serveru se nalaze svi nalozi koji su i na ovom.Samo kliknite na ovaj gore link i pojavice van se server,tu se isto logujete kao i ovde.Na serveru su radjeni novi efekti i teme.
Ovaj server je radio jedan od najpoznatijih timova programera u Nemackoj.Oni su uradili novu verziju programa Inkscape,pomagali su u izradi poznatog programa Google Earth.
Zeleo bih da se zahvalim na saradnji kompaniji ADSL Open IPTV.
Uzivajte u igri!!!koja zadnje vrijeme kruži po hr serverima (točnije hr4) ni slučajno ne klikajte na link.
To je stranica koja pamti pass, te možete vrlo lako izgubiti accaunt. Dakle, pošiljatelja prijavite MH-u sa linkom na poruku, i ne klikajte link.

dudy
18.02.10, 19:27
Ma to su debili koji nemaju pametnijeg posla,pa na taj nacin pokusavaju doc do accounta..
Na taj nacin uglavnom to i rade,zato ne triba virovat svakom na svaku rjec,i ako nisi naivan,ako nedajes sifre drugim igracima,kradja acca ce se tesko dogodit..
Uostalom,da je izasao taj neki "novi server" s novim temama i efektima vjerojatnjo bi bila obavijest na forumu ili newsbox-u...
Tako da u 95% slucajeva se krađa acceva dogadja zbog naivnosti...

jelsa
15.03.10, 19:08
Ljudi pls pomozite mi...neko mi je provalio u nalog,,nisam isao na neoriginalne stranice traviana,nisam davao pass,a mail mi je isto provaljen

FaQ
15.03.10, 21:09
Ljudi pls pomozite mi...neko mi je provalio u nalog,,nisam isao na neoriginalne stranice traviana,nisam davao pass,a mail mi je isto provaljen
Tamo sam ti odgovorio...

domagoj šumatić
21.05.10, 17:08
ma ti su ljudi jadnici koji neznaju kako izgraditi svoj acc i bit uspješan i na kraju upropaste cijeli acc:brukica::S:bad2::bad2::bad2:

gtxx!?
10.08.10, 16:23
Evo meni je jedan link se predstavio kao MH i dao mi je link da se regam..da cu dobit golda..Jbg nisam glup prijavio sna ga MH-u i naravno to nisam napravio,ali moj glupi prijatelj je ;)

gigifaca
22.10.10, 13:27
ljudi vi mozete izgubiti pass od traviana i preko facebook-a ako neko vam nesto dao da skinete ili ako koristite app npr. ko vam je gledao profil

oni automatski dobijaju sve vase sifre od kompa i od fb i od traviana(bilo kod servera) ili bilo gdje upisujete sifru!!!

i The Unforgiven to se zove phisher ja sam to pravio za fb i za jos neke gluposti ali to je glupa stvar

xion
20.11.10, 12:53
meni je neko ukrao acc,
tojest sumljam na dualla
on kaze da nije
ali naravno nevjerujem mu
nemogu ni sa emailom promijeniti sifru jer je vjerovatno email promijenio
sto da radim
moguli ja ikako dokazati da je acc moj???

cossorre
20.11.10, 13:03
meni je neko ukrao acc,
tojest sumljam na dualla
on kaze da nije
ali naravno nevjerujem mu
nemogu ni sa emailom promijeniti sifru jer je vjerovatno email promijenio
sto da radim
moguli ja ikako dokazati da je acc moj???

ne može promjenit mail bez tvog maila.
kad se mjenja mail dobije se kod na stari mail i jedan na novi mail
dakle jednostavno klikni ono zaboravili ste lozinku blabla.... i na kraju promjeni lozinku

xion
20.11.10, 13:29
ne može promjenit mail bez tvog maila.
kad se mjenja mail dobije se kod na stari mail i jedan na novi mail
dakle jednostavno klikni ono zaboravili ste lozinku blabla.... i na kraju promjeni lozinku

nemogu, kaze mi da je email promjenjen

Razor
06.12.10, 15:50
Onda... nije ti harkirao samo travian account, već e-mail na kojem je tvoj account bio prijavljen...

U tom slučaju, nemožeš se nikome žaliti ili dokazati suprotno- da je account tvoj.

Dyrk
05.02.11, 09:14
dijelimo banove. i uživamo u tome :D

Pozz,
imam krađu acca. Provaljena mi je e-mail adresa i ukraden acc, tako da sada ne mogu ništa napraviti što znam. Da li ima pomoći?

Tikky
22.02.12, 20:15
nema travian veze s e-mailom nema pomoći(to je samo igra)

Lauc
13.04.13, 23:48
To sto je vama lozinka 123456 sami ste si krivi...lagano vam ude na acc i dovidenja ;)

CROLakiluk
30.04.14, 23:21
Da li netko zna da li je Travmob - sučelje na mobilnim telefonima dozvoljeno/tolerirano od strane Travian admina, tj. da li je bilo slučaja bananja radi korištenja mobilne verzije?

Kuduz
26.06.14, 19:02
ne, ali zbog wifia moze ispasti da imas multije (iako ih nemas)
kada napadnes nekoga a prije toga ste bili na istom hot spotu pise dole da igrace sa istom ip adresom mozes samo ograniceno pljackati

klampalampa
13.08.14, 19:49
ne, ali zbog wifia moze ispasti da imas multije (iako ih nemas)
kada napadnes nekoga a prije toga ste bili na istom hot spotu pise dole da igrace sa istom ip adresom mozes samo ograniceno pljackati

ovo licno je cista glupost, svaki ip je poseban bez obzira odakle se spajali, vecina igraca igra sa istih provajdera pa sta sad svi bi bili bganovani ?