PDA

View Full Version : Vista

little
05.12.08, 09:58
ee ovako..ja hocu da download windows vista svi mi kazu da nevaja da ce mi spalit graficku i sad hocu vase misljenje.hvala unaprijed:)

Bmx_freak
05.12.08, 10:10
nece ti nis biti.ja sam jednom skino i instaliro.i nis nije bilo

vol&koza
05.12.08, 10:13
da bi mogao u visti uživat moraš imat dobru grafičku neće ti je spalit ali će ti biti malo lošija slika

na visti ne moš imat nikakve kopije programa i igrica ni downloadane programe i igrice koji se kupuju u trgovinama to je ilegalno

i teško da će vista koju downloadaš biti prava vista ne daju tako lako vistu na download

i zabranjeno je govorit o bilo čemu ilegalnom na forumu ali ja vjerujem da izbog ilegalne viste moš dobit ako si u USA policijsku prijavu pitanje je kad će to doć kod nas

little
05.12.08, 10:17
da bi mogao u visti uživat moraš imat dobru grafičku neće ti je spalit ali će ti biti malo lošija slika

na visti ne moš imat nikakve kopije programa i igrica ni downloadane programe i igrice koji se kupuju u trgovinama to je ilegalno

i teško da će vista koju downloadaš biti prava vista ne daju tako lako vistu na download

i zabranjeno je govorit o bilo čemu ilegalnom na forumu ali ja vjerujem da izbog ilegalne viste moš dobit ako si u USA policijsku prijavu pitanje je kad će to doć kod nas

e hvala ti mnogo si mi pomogo i sorry za to ilegalno na forumu nece se ponovit.mozel lock?

black_rider
05.12.08, 11:10
vista bas i nije nesto,ja se sa vistom UBIJAM na laptopu.mozda bi i bila dobra ali home edition

Kandrax
05.12.08, 11:13
ja sam bio instaliro vistu i ostetio mi je windowse.moro sam ih ponovo dizat.moja preporuka skini si neki skin za xp.imas ljepih

little
05.12.08, 11:16
hvala

Guardian
05.12.08, 11:28
Ako ti je nov kompjuter skini ju i dobro ce raditi a ako ti je stariji od 2 god onda moze a pogrjesio si pdf

daggins
05.12.08, 11:32
pisac je reko :lock:

Hitman74
05.12.08, 12:45
ja imam vistu i dobro radi a i rade sve kopije programa koje imam , slika je odlicna i nista se nije dogodilo s grafickom

Oak
05.12.08, 15:04
Moj profesor informatike je rekao da je vista cisti promasaj a cak sam cuo da je kane povuci s trzista (ako to vec nisu ucilini;nisam siguran) tako da ti preporucam ostani na windowsu xp

Valkyrie
05.12.08, 15:08
Istina.
Vista je nista posebno.Otac mi ju ima pa je skinia.

J.A.M.
05.12.08, 15:18
Ma kakva vista ljudi...XP je puno bolji od viste.
Ako niste culi, izasli su windowsi 7. Zamjena za vistu jer je vista totalni promasaj.

EmilCRO1
05.12.08, 15:42
Ne skidaj ja je imam to ti je cista smrt.:gun: