PDA

View Full Version : Novo & Staro računao...

Valnjes
05.12.08, 18:35
Dakle, pošto imam 2 računala u kući, a uskoro ću i drugo priključiti na ADSL, zanima me dali se s tog računala mogu igrati travian, tj. moja obitelj, da nebi bilo "ban, ti imaš 2 acc bla bla bla bla STFU".

Hvala na odgovoru.

PS - Molim pametne odgovore, a ne tipa: mislim da se može, mislim da se ne može moj frend od bratove sestre očevog strica babine unuke bla bla bla je rekao bla bla bla STFU...

Quaresma
05.12.08, 18:36
možeš imam i ja 2 računala

Sephiroth
05.12.08, 18:37
Dakle, pošto imam 2 računala u kući, a uskoro ću i drugo priključiti na ADSL, zanima me dali se s tog računala mogu igrati travian, tj. moja obitelj, da nebi bilo "ban, ti imaš 2 acc bla bla bla bla STFU".

Hvala na odgovoru.

PS - Molim pametne odgovore, a ne tipa: mislim da se može, mislim da se ne može moj frend od bratove sestre očevog strica babine unuke bla bla bla je rekao bla bla bla STFU...

Ako imas 2 računala onda smiješ imati 2 acc-a na istom serveru.

Valnjes
05.12.08, 18:39
Ako imas 2 računala onda smiješ imati 2 acc-a na istom serveru.
Al pošto ćemo imati ISTI IP providera svaki put, onda će nas banati, šta ne?
Naravno, namjestit ću da imam 2 različita IP-a od računalne mreže, jer ću spajati pomoću 16X switcha. Al opet je tu IP od providera, pa da me ne banaju, jebe mi se ako banaju staru, al meni je moj acc bitan. :)

Guardian
05.12.08, 18:40
stavi u korisnike istog kompa

Valnjes
05.12.08, 18:43
stavi u korisnike istog kompa
Nije isti komp. ;) Onda bi dobio kaznu za to... :)

hzg
05.12.08, 18:51
ne gleda se IP adresa nego MAC adresa
Moze jos netko igrati s drugog racunala, bez obzira na istu IP adresu!

Ako ne igrate s istog racunala ne prijavljuj nista, jel se i za to moze dobiti kazna!

Valnjes
05.12.08, 18:53
Eto hvala HZG, ako je po MAC adresi, onda super... :)
Eh još nešto: dali se i MAC adresa prati kod bežičnog spajanja?
Kad sam kod nekog frenda, i spajam se laptopom na bežičnu mrežu, dali se i onda isto prati MAC? Pošto je dosta ljudi u studenskom domu, naravno da kad dođem u posjetu i uključim laptop, i da pogledam travian, da ne bude bed, jer sigurno se dosta ljudi spaja na istu mrežu... :)

hzg
05.12.08, 18:56
Mac adresa ti je ista za racunalo bez obzira na koju mrezu se spajas!

Valnjes
05.12.08, 18:58
Mac adresa ti je ista za racunalo bez obzira na koju mrezu se spajas!
Znam to, premda je moguće da 2 laptopa iste serije proizvedena u različitom mjeseca mogu imati istu MAC adresu, pada nebi bilo "jebiga". :D
Al za to su mogućnosti male, hvala bogu moj je kupljen vani, pa se i neće tako lako potrefiti.. :)
Naravno, može se MAC adresa lažirati radi probijanje drugih mreža, ali to je jedna druga priča.. ;)