PDA

View Full Version : osvajanje naselja-oaze

vol&koza
06.12.08, 15:35
ok ovako:

ja jednom igraču idem osvajat naselje udaljeno od najbližeg mu mog naselja 10 polja
i zanima me ako ja njemu osvojim naselje(sa starješinom naravno) da li uz to naselje osvajam i oaze koje je taj igrač već prije osvojio iz naselja koje mu osvajam?

ako ih ne osvajam što se desi s tim oazama?

molim bez spama

zaglavac
06.12.08, 15:38
ok ovako:

ja jednom igraču idem osvajat naselje udaljeno od najbližeg mu mog naselja 10 polja
i zanima me ako ja njemu osvojim naselje(sa starješinom naravno) da li uz to naselje osvajam i oaze koje su pripadale tom igraču iz naselja koje mu osvajam?

molim bez spama

ne.oaze ne pripadaju nikome i ako iz niko ne osvoji nakon nekog se vrimena pocinju puniti zivotinjama

EmilCRO1
06.12.08, 15:45
oaza nije ničija jer bi onda praktički svaki igrač mogel imat bar 4 oaze.

Edit-zaglavec me prestigel

paul
06.12.08, 15:46
oaza tada nije nicija,ali dvorac heroja ti ostaje na jednakom levelu,a oaze prazne,dakle samo iz tog novog naselja herojem osvojis oaze cim si zauzeo naselje ;)

Flea
06.12.08, 16:02
Pa onda ti u tim oazama nemres nikaj Radit?:legionar::legionar:

EmilCRO1
06.12.08, 16:11
Pa oaze ti dižu proizvodnju, i kada je ti opet osvojiš ona če ti opet davat plus

ivek hihi
06.12.08, 16:59
ok ovako:

i zanima me ako ja njemu osvojim naselje(sa starješinom naravno) da li uz to naselje osvajam i oaze koje je taj igrač već prije osvojio iz naselja koje mu osvajam?

molim bez spama

neces dobiti te oaze a kaj se desi s njima neznam :confused:

Špoca
06.12.08, 18:03
ne dada oaza izlazi iz njegovog vlasnistva