PDA

View Full Version : Možda varaju?

Valnjes
06.12.08, 17:12
Ovako, mene zanima jedna stvar:
-Po uputama tutorijala sam napravio onakav napad, kao da dođu u isto vrijeme, i razmak je bio 1 (čitaj JEDNU) sekundu, i prvi napad 0 vojske u gradu,a drugi napad me dočekala sačekuša (a 1 sekunda razmaka)!!!!
Jel to moguće? Kako je uspio? Gdje ima tutorijal za takvu sačekušu, ili je to nekakvo varanje? Ne vjerujem da je mogao stvariti vojsku u 1 sekundi!:smart:

juky000
06.12.08, 17:14
ručna falanga možda???

filip100
06.12.08, 17:15
pa vjerovatno mu je u toj sekundi došlo pojačanje.to se može ako si jako spretan i pametan:lol:

Alan
06.12.08, 17:15
Sigurno...Ali ako nezna kako to napraviti,nezna bogme niti sto je rucna falanga....

mister11
06.12.08, 17:16
ako se savez dobro organizira sve je moguće......recimo tebi treba do njega neko vrijeme i vojska napada u 17:15:25....ako neko iz njegovoga saveza može...pošalje pojačanja tako da stignu sec prije tog napada, ali i da izbjegnu ovaj prvi....tako da nije varanje nego dobra sloga unutar saveza

Tosho
06.12.08, 17:16
kako ne bi mogao?
ako tvoj napad dolazi recimo u
13:50:00
a drugi u 13:50:01
onda samo mora cekati i namjestiti da vojska dode u 13:50:00 (da 00)
jer ako pojacanje dolaz u istu sekundu ko i napad,onda prvo ide napad,a onda pojacanje
tako da je pojacanje doslo tocno na drugi napad
nacina imas puno,najjednostavniji je da 30 sec prije napada vojsku posaljem u pojacanje bilo gdje,i nakon 15 sec prekines (znaci za 30 sec ti se vrate,i sekundu tocno kad dolazi prvi napad,znaci tocno na drugi)

a susjedima samo javis vrijeme i oni posalju :)

Valnjes
06.12.08, 17:17
Ne znam što je ručna falanga... -.-''
Inače, tip je rimljan, a ja sam gal, što on ima sa falangama?

hzg
06.12.08, 17:18
mala ispravka... ono sto je poslano prvo se prvo dogada, nema veze jel napad ili pojacanje ;)

ivek hihi
06.12.08, 17:19
Ovako, mene zanima jedna stvar:
-Po uputama tutorijala sam napravio onakav napad, kao da dođu u isto vrijeme, i razmak je bio 1 (čitaj JEDNU) sekundu, i prvi napad 0 vojske u gradu,a drugi napad me dočekala sačekuša (a 1 sekunda razmaka)!!!!
Jel to moguće? Kako je uspio? Gdje ima tutorijal za takvu sačekušu, ili je to nekakvo varanje? Ne vjerujem da je mogao stvariti vojsku u 1 sekundi!:smart:

sigurno je sloga u savezu ili tak neš

hzg
06.12.08, 17:20
rucna falanga
http://forum.travian.com.hr/showpost.php?p=301822&postcount=12

Valnjes
Ma nije bilo ničije pojačanje, nego samo njegova vojska...
Dakle,recite mi što je to ručna falanga...
Koliko max vremena smije proći da bi se vaš napad mogao povući?

Alan
To ti je fini potez,,,ali ga je teze objasnit , znam puno bolje rucnu falangu u napadu bacit...Da ga docekam 1 sec cim mu se vojska vrati doma....A mozes ovako kako je teta Satho rekla ili,posaljes pojacanje na prvog susjeda i pazis kolko ti treba npr , 8 min i 22 sec do njega i dok vidis da je napad za 8 min i 22 sec ti povuces i taman ce doc....

juky000
06.12.08, 17:21

ali to se inace tako zove

nije rucni legionar

Valnjes
06.12.08, 17:26
To ti je fini potez,,,ali ga je teze objasnit , znam puno bolje rucnu falangu u napadu bacit...Da ga docekam 1 sec cim mu se vojska vrati doma....A mozes ovako kako je teta Satho rekla ili,posaljes pojacanje na prvog susjeda i pazis kolko ti treba npr , 8 min i 22 sec do njega i dok vidis da je napad za 8 min i 22 sec ti povuces i taman ce doc....
Sve to zvuči nekako neizvedivo za mene, ovi koji to znaju ili su preuvježbani, ili imaju nekakve programe s kojima to rade (meni je to neizvedivo, da između 1 sekunde bude pojačanje), ili jednostavno nema život :D

EmilCRO1
06.12.08, 17:26
To se može nemijestit to možes i sam ja sam na serveru 2 imal stretegiju dok sam to ocekival posto obicno ide prvo ciščenje pa katanje ja sam radil prvo kate pa onda cistka i dobro je proslo

hzg
06.12.08, 17:29
sto se tice obrane... moze se lako izracuntai kada treba prekinuti napad da ti sjedne izmedu napada u sec, zato i je zabavna igra... nije to samo klikni napad i gotovo :D

i ne treba uopce puno da se "uvjezbas" cim par puta napravis... mozda koji put i zeznes, lako je :D

Valnjes
06.12.08, 17:30
Znate što me zajebe?
1. Napad - čišćenje + 1 kat da usporim
2. Napad - kati + 100 vojske, ali su 2 napada, pa se gumb "OK" nalazi malo niže, i uvjek zakasnim :(

Alan
06.12.08, 17:31
Slazem se s mislafom (hzg) , probaj nekome napravit,kad sljedeci put sjeda napad...Za vjezbu onako...

Tosho
06.12.08, 17:32
pa stavis oba napada :)
ne onaj prvi ok,nego drugi :D

Valnjes
06.12.08, 17:33
pa stavis oba napada :)
ne onaj prvi ok,nego drugi :D
Pa stavim oba pucanja kata (na drugom napadu), ali kod prvog toga nema, jer šaljem 1 kat (nemam ih baš previše)... :(

Valnjes
06.12.08, 17:53
Dakle, dali netko zna kako riješiti taj problem sa višom i nižom OK tipkom? (taman sam uvježbao brzo tabanje i lupanje OK)

Špoca
06.12.08, 18:06

joj

hzg
06.12.08, 18:13
Dakle, dali netko zna kako riješiti taj problem sa višom i nižom OK tipkom? (taman sam uvježbao brzo tabanje i lupanje OK)

Pa mozes to na vise nacina rijesiti, ali evo recimo probaj ovak...

kada slozis dva ili vise taba sa napadima onda sa desnim klikom stisni na OK i tak na svim tabovima (bit ce ti "oznacen" OK) onda odi na prvi, pripremi se ...i pocni, drzi ctrl, lupi enter,lupi tab, lupi enter i tak...
mozes i sa vise prozora to izvesti i jos nacina ima :D

Dr_Evil
06.12.08, 18:22
Mozes probat smanjit sve tabove da se vidi samo ok i tako si ih posloziti i kliknuti :)

Valnjes
06.12.08, 18:30
Pa mozes to na vise nacina rijesiti, ali evo recimo probaj ovak...

kada slozis dva ili vise taba sa napadima onda sa desnim klikom stisni na OK i tak na svim tabovima (bit ce ti "oznacen" OK) onda odi na prvi, pripremi se ...i pocni, drzi ctrl, lupi enter,lupi tab, lupi enter i tak...
mozes i sa vise prozora to izvesti i jos nacina ima :D

Probat ću ovo! :)

EDIT: Hvala ti ko bratu! :)
Perfektno! :)
4 napada unutar 0 sekudi! :)

Imaš točeni paulaner kad svratiš u Sisak! :)

Bmx_freak
06.12.08, 19:18
pa vjerovatno mu je u toj sekundi došlo pojačanje.to se može ako si jako spretan i pametan:lol:

reklo bi se da je to sreca:D