PDA

View Full Version : Dodatno poboljšanje vojske

onelook
12.12.08, 09:29
Ej ekipa zanima me na koje sve načine mogu podignuti offence i deffence vojske konkretno Equites Caesaris??
Ono što ja znam je da se deffence diže sa izgradnjom obranbenog zida i kovačnice oklopa a da se offence diže podzianjem u kovačnici oklopa.
Postoji li još nešto što mi vojsku može ojačati pri obrani ili napadu???

marko0140
12.12.08, 09:31
da
kupit +10 napada ili obrane sa 3 zlata :D
ali to ti traje sam 7 dana

borelee
12.12.08, 10:10
I trening junaka ti može pojačati napad i obranu sve vojske, ima rubrike za to, a čim veći stupanj rezidencije ili dvorca pojačava obranu u naselju jer onda kao sudjeluje i pop

Charger
12.12.08, 10:26
napravi heroja isto ceaserisa pa mu dizi napadacki ili obrambeni bonus pa kad saljes u napad vojska bude jaca

Nominativ
12.12.08, 10:55
bonus off i deff cak do 20% sto se tice heroja;)

emis4
12.12.08, 14:16
Ej ekipa zanima me na koje sve načine mogu podignuti offence i deffence vojske konkretno Equites Caesaris??
Ono što ja znam je da se deffence diže sa izgradnjom obranbenog zida i kovačnice oklopa a da se offence diže podzianjem u kovačnici oklopa.
Postoji li još nešto što mi vojsku može ojačati pri obrani ili napadu???

napravi još vojnika :D

jagdtiger
12.12.08, 14:25
:D:Dja ne znam ali koliko god unaprijeđivao te kočnice oklopa i ostalo slabo ti to pomaže!

zoser
12.12.08, 14:32
Vojsku možeš pojačati u kovačnici (oružje) i oružarnici (oklop), te da diži ih na lvl 20, jer se isplati, tko god ti kaže drugačije...ne zna igrati... :D:D

Dizanje u kovačnici i oružarnici direktno utječe na atribute jedinica...
http://kirilloid.ru
...odi na troops, pa gledaj razliku...

Na brojnost vojnika možeš utjecati dizanjem bonus napada na heroju ili bonus deff, ako se braniš
Možeš uplatiti 3 golda za dodanih 10% off bonusa

Obrati pozornost na bonus što ga radi populacija igrača kod napada i obratno...