PDA

View Full Version : arena-zašto mi vojska nije brža?

smolek22
16.12.08, 16:44
napravio sam arenu i ona bi trebala ubrzavati kretanje moje vojske zar ne?? moja vojska i dalje stalno putuje 1 sat i 50 sec?? dali sam nesto krivo napravio ili nerazumijem?? arena je na 10 lvl.... :(:(

Black Jozo
16.12.08, 16:46
Većom razinom postižete bržu i veću pokretljivost vojske unutar minimalne udaljenosti od 20 kvadrata.

smolek22
16.12.08, 16:47
igrac kojeg napadam je udaljen od mene 8 polja

smolek22
16.12.08, 17:00
joj da :rulez: stvarno moram naucit citat. oprostite na tako glupom pitanja sa tako laganim odgovorom..... :o:o hvala

bosanac
16.12.08, 17:00
napravio sam arenu i ona bi trebala ubrzavati kretanje moje vojske zar ne?? moja vojska i dalje stalno putuje 1 sat i 50 sec?? dali sam nesto krivo napravio ili nerazumijem?? arena je na 10 lvl.... :(:(
pa to ti samo radi na daljini preko 30 polja
procitaj malo sta pise toj zgradi
;)

Nominativ
16.12.08, 17:23
Da malo prijevod lose izgleda,ali nije bas krivo,

Arena je mjesto gdje Vaša vojska trenira izdržljivost. Većom razinom postižete bržu i veću pokretljivost vojske unutar minimalne udaljenosti od 30 kvadrata.

minimalna udaljenost da vojska dobije bonus je 30 kvadrata,nato se misli u prijevodu ;)

Argonath
16.12.08, 18:21
Arena je mjesto gdje Vaša vojska trenira izdržljivost. Većom razinom postižete bržu i veću pokretljivost vojske unutar minimalne udaljenosti od 30 kvadrata.

Unutar minimalno 30 polja, znaci sve vise od 30 polja. Neznam sto je nejasno.

A kaj se tice arene, da malo to jos prokomentiram: Do tridesetog polja od naselja vojska ide brzinom kakva je i bez arene, a poslije tih 30 polja krece se recimo 3 puta brze (ako je arena lvl 20). Inace bi vojska prije stigla do naselja udaljenog 31 polje nego 30, sto je nelogicno.

Nominativ
16.12.08, 19:58
Glavno da se vi uzspamate :D

Isprika na ovome postu, ali ti si napiso dva posta u ovoj temi,bez da si u nijednom od svojih postova dao neki konkretan odgovor na pitanje,tj napravio si dva klasicna spama...

No uglavnom potpisujem ovo sa 30 i 31 poljem,ali kada malo bolje procitate shvatite sta pise...