PDA

View Full Version : MH com x & MH HR

Zombi2k
18.12.08, 00:22
Volio bi znati kome se obrati kad se umješaju u igru MH sa com severa i naš MH?

Nemojte molim vas ovu temu lockat jer me zanima baš kome treba pisat Floshu koji je ovde ili nekome koji je van, pa nek vide kako to balkanci rade, sram sve da ih bude počevši od jednih do drugih

jasno mi je da svaki savez ima špije u drugom savezu , al da ovako pi..e pišu i igraju, jer nemam drugog izraza za takve ljude ( što drugo reć) i još prizna u poruci čuj on je MH i ovde upotrebljava veze jer je on ebeni MH i iz kanade je , a nas ostale ko ebe i što lovu trošimo, na igru

sad mi je stvarno prekipilo i tražim od FLOSHA da izvoli riješit ovo na serveru s1, a ne da se ebemo sa takvom ekipom jer nikome nije u interesu da takvi ljudi imaju neki interes da bi pobjedili, što bi bilo da se dobija lova kao u loto za prvo mjesto onda bi bili kadri i ubit !!!!!!!!!

citat, neču spominjat imena, nadležni nek se jave dobit če prepisku

xxx 11.12.08
RE: xxx 21:13:35
Javija sam se odmah xxx jer ga je on napadao. I javio sam se vasoj diplomantici.
Razlog je sljedeci. Igrac xxx je blokan od 13.11 sto znaci skoro mjesec dana. Ja sam isto inace mh ali na com jer sam iz kanade. BAN se igracu skida cak isti dan kad je banan ukoliko taj igrac posalje poruku mh u kojoj priznaje da je varao i prihvaca kaznu, tada ga mh kazni kako je odredijo i odbloka i ovaj moze nastavit igrat. Igrac xxx to nije trazi mjesec dana, a dolazio je na svoj acc tako da acc nije bio neaktivan da ga server sam izbrise, buduci da sam ja vidio da je on dugo blokan a ocito mu se ne igre zamolija sam mh s kojim sam dobar da ga odbana da ja preuzmem taj crop sta je on i napravio.
Pa stoga razmislite dali vam je potreban takav clan.
Ja sam se odmah radi dogovora sveza javija xxx i vasoj diplomantici oko toga, samo su napadi vec bili poslani kad sam vidio da je on u vasem savezu, tako da idu jos 2 napada katapultima koje nemogu prekinut.

Molim administraciju da provjeri MH na s1 serveru HVALA svima naručito Floshu jer kad god sam što pitao njega uvijek mi je odgovorio, nadam se da če i ovo sada doći do njega, al nisam mogao da ne predočim svima kako poznanstva djeluju, zato vam zlato služi za k...c ma koliko ga imali

Partyanerr
18.12.08, 00:28
ja se u potpunosti slayem s tobom,ovo je stvarno neprimjereno i prelayi svaku mjeru

Nominativ
18.12.08, 00:36
opa opa ovo je stvarno sick.mislim ko mu daje za pravo....
podrzavam ovo,

nagy_os
18.12.08, 00:37
Ništa čudno. Na jednom drugom hr serveru jedan od vođa na forumu saveza savjetuje svoje igrače o određenoj skripti i govori da se ne može otkriti te da će ta osoba saznati od svog prijatelja MH-a onog trenutka kad se ista skripta bude mogla otkriti.
Mislim, žalosno je, ali eto kakvo nam je stanje u državi, ništa me ne čudi kakvo je stanje i na serverima.

Alan
18.12.08, 00:50
Ma ima toga jos...Pogotovo kod igraca kojima su MH prijatelji,ti rade sta oce...Nitko im nista nemoze...Tako da je tu tesku uspijeti ako nemas takvog prijatelja...

floosh
18.12.08, 01:32
Pozz,

ajd mi se javi ovde preko PP i daj svoj msn ili mail pa da provjerim to, trebaju mi ingame podatci.

Zombi2k
18.12.08, 01:42
šaljem odma na tvoj pp sve poruke

floosh
18.12.08, 01:44
ajd..a ovde ide lock dok ne provjerim ... pa vas obavijestim...netreba mi da mi svaki pametnjaković spama temu, a samim time i tebi vaznost te teme narušava...