PDA

View Full Version : 15 croop??

Nominativ
19.12.08, 08:09
Evo ovako,na clx serveru sam se naselio na jedno podrucije,cjelo sam ga pregedo zauzeo 9 croop i jedno obicno naselje, zatim sam iso trazit 15 croop,i bio je jedan 10-tak polja odmene,kada jutros pogledam ono kraj mojih naselja 15 crop,svježe zauzet od nekog lika,a taj croop nije bio tamo,sve sam to pregledo 100 puta..+ igrac koji ga je zauzeo ima sve 15 cropere,osim prvog naselja,sada mene zanima kako je ili dali je to moguce,dali je to neko dodavanje 15 cropera ili sto,
skraceno: stvorio se 15 crop,na polju di je bilo 4 4 4 6
Ovo je pitanje iskljucivo za admina ili nekoga tko zna bez da pise gluposti...

pitonist
19.12.08, 08:20
Evo ovako,na clx serveru sam se naselio na jedno podrucije,cjelo sam ga pregedo zauzeo 9 croop i jedno obicno naselje, zatim sam iso trazit 15 croop,i bio je jedan 10-tak polja odmene,kada jutros pogledam ono kraj mojih naselja 15 crop,svježe zauzet od nekog lika,a taj croop nije bio tamo,sve sam to pregledo 100 puta..+ igrac koji ga je zauzeo ima sve 15 cropere,osim prvog naselja,sada mene zanima kako je ili dali je to moguce,dali je to neko dodavanje 15 cropera ili sto,
skraceno: stvorio se 15 crop,na polju di je bilo 4 4 4 6
Ovo je pitanje iskljucivo za admina ili nekoga tko zna bez da pise gluposti...

pošalji mh poruku pa ga pitaj ili nekom od admina nisi uopče tu trebao pitat...

usora7
19.12.08, 11:58
meni se dogodilo na baxu, kada je poceo server.. sada ja trazim oko sebe kropere i nadjem u onih svojih 7*7 3 komada.. nakon tri dana ponovno gledam,samo jedan jedini..
malo mi bili cudno,nije kao tvoja prica ali je slicno dosta..

Nominativ
19.12.08, 15:30
pošalji mh poruku pa ga pitaj ili nekom od admina nisi uopče tu trebao pitat...

Ala odgovora,vidis da pise za admine pitanje ili nekoga tko zna,pito sam vamo jer admini znaju dali je to moguce ili nije,jer to samo admin moze a ne MH :gun:
Ja sam taj isti crop sada zauzeo(skato sam lika),i ostalo je 15 crop.