PDA

View Full Version : Konstantno napadanje -.-

Betrayer
21.12.08, 12:00
erm..iam jedno pitanje ..jedan lik koji ima oko 200 reputacije i 20 gorštaka me konstantno napada. u vezi resursa mi to ne smeta zato što imam jedno skrovište na 10 i jedno na 3 pa mi nikad niš ne ukrade:blink: . al moj problem je zaš me napada 15 puta dnevno ak zna da neće niš ukrast i neće mi vojsku uništit(nemam ju :narf:) i kad si ju god uću napravit nemogu. e sad zaš me konstantno napada? jel retardiran ili šta? mislim to mu je od nikakve koristi?šta da napravim da si mogu napravit poštenu vojsku a da ju ovaj lik ne ubije?već mi diže tlak:confused:
ja sam ga već pito zaš me napada a lik ne odgovara

EmilCRO1
21.12.08, 12:04
Zato što neće da se rqazviješ i oće da nemaš vojske jer zna da će ti mozda jednom iscuriti resi ako ne sada oče za mjesec dana

Sebo123
21.12.08, 12:08
odgovor je normalno zato jer ne zeli da npravis vojsku i da se ne razvijas a mozda si u dobrom savezu pa taj lik koji te napada zeli sa svojim savezom unistiti tvoj savez

Betrayer
21.12.08, 12:08
a od kakve je njemu koristi da ja neam resurse ak ih tak i tak on neće moć dobit :confused:

Sebo123
21.12.08, 12:09
zaboravio sam rec a vojsku si mos napraviti tako da ako poznas nekog lika da ti lagano radis vojsku i saljes mu je kao pojacanje a kad prikupis dosta vojske onda napravis sacekusu

Betrayer
21.12.08, 12:13
zaboravio sam rec a vojsku si mos napraviti tako da ako poznas nekog lika da ti lagano radis vojsku i saljes mu je kao pojacanje a kad prikupis dosta vojske onda napravis sacekusu

e dobra ideja. hvala :D makar mi još uvjek nije jasno zaš me napada kad mi ništ ne ukrade i ne uništi

Seresh
21.12.08, 12:15
e dobra ideja. hvala :D makar mi još uvjek nije jasno zaš me napada kad mi ništ ne ukrade i ne uništi

Vjerojatno ima puno vise vojske od ovih 20 gorstaka,a tih 20 gorstaka salje na tebe da nebi slucjano scurilo iz skrovista ili da ti pobije neku vojsku..

Betrayer
21.12.08, 12:17
Vjerojatno ima puno vise vojske od ovih 20 gorstaka,a tih 20 gorstaka salje na tebe da nebi slucjano scurilo iz skrovista ili da ti pobije neku vojsku..

hmm...sad mi je jasno, hvala :D... iako bi si ga htio skinut s vrata al ajd

Seresh
21.12.08, 12:25
hmm...sad mi je jasno, hvala :D... iako bi si ga htio skinut s vrata al ajd

sad stancaj vojsku i salji ili u pojacanja ili u troop save,imas tu pod tutoriale extremistov tut o tome kako ne biti farma...

edo-1
21.12.08, 12:44
Samo nadi savez...i javi se meni na pp...mozda ti mogu pomoc ako je s1

Betrayer
21.12.08, 13:51
Samo nadi savez...i javi se meni na pp...mozda ti mogu pomoc ako je s1

a nije s1..s4 je

Extremist
21.12.08, 14:18
erm..iam jedno pitanje ..jedan lik koji ima oko 200 reputacije i 20 gorštaka me konstantno napada. u vezi resursa mi to ne smeta zato što imam jedno skrovište na 10 i jedno na 3 pa mi nikad niš ne ukrade:blink: . al moj problem je zaš me napada 15 puta dnevno ak zna da neće niš ukrast i neće mi vojsku uništit(nemam ju :narf:) i kad si ju god uću napravit nemogu. e sad zaš me konstantno napada? jel retardiran ili šta? mislim to mu je od nikakve koristi?šta da napravim da si mogu napravit poštenu vojsku a da ju ovaj lik ne ubije?već mi diže tlak:confused:
Kako misliš lik ima 200 reputacije? :blink:
Mislim... Pa daj nek netko i meni pojača reputaciju. :D

Možeš ti napraviti i imati vojsku bez problema, u kojem si kvadrantu na s4 i koje pleme, a koje je on?

[EDIT]
ufuf... vidim na karti... ti si Rimljanin... on je teutonac jelda? auuuh
nađi nekog gala sa podosta populacije blizu (dakle 19 polja daleko od tog lika) i iznesi mu svoj problem. nema veze što niste isti savez, svaki će pravi gal obožavat takve "dojave". ;)
e sad što to podosta znači... ne znam, ne znam, hzg ako si tu daj koliko otprilike prosječni gal treba popa za imat gromove? ono, pristojno da simcita do gline level 5-6 pa tek onda krene na gromove. čini mi se oko 130, ako me pamćenje služi... i nemoj mi samo filozofirat da gal s gromovima može imat i 2 populacije, da je bio gal koji igra tako ne bi ni ovog teutonca sad bilo.

hzg
21.12.08, 15:45
oko 90-100 popa... to je najjednostavnije rjesenje, ali ako je on teut i ima 200 popa morao bi imati i koplja, a njih gali bas i ne vole :)

radi jos skrovista i razvijaj se lagano...

Enter
21.12.08, 16:47

moje pitanje

kakve reputacije???

Betrayer
21.12.08, 21:14
moje pitanje

kakve reputacije???

sorry krivo sam napiso, mislio sam oko 200 populacije xD

Extremist
21.12.08, 21:37
E super. Sve što trebaš napraviti je alarmirat gale sa 100+ popa koji su blizu njega. I nastavi simcitat sa dakako izgrađenim skrovištima dok ti jedan od tih gala ne javi da ga je "riješio". Ako ti se ne javi niti jedan u sljedećih nekoliko dana sa takvom porukom ili barem porukom da će uskoro imati gromove... Nema ti druge nego odglumit gala kad su ostali blizu tebe nesposobni i umjesto na kombinaciju pretori+imperijani ići ćeš na legionari+EI. Jest da je skupo i ići će ti sporije nego galima i trebat ćeš više žita... Ali što ga prije riješiš, to bolje.

Vojsku dakako ne drži da stoji u gradu, šalji je da šeta. Koristi travutils.com ili travian.ws za pronaći podalje neaktivce. ;)

Betrayer
21.12.08, 21:54
E super. Sve što trebaš napraviti je alarmirat gale sa 100+ popa koji su blizu njega. I nastavi simcitat sa dakako izgrađenim skrovištima dok ti jedan od tih gala ne javi da ga je "riješio". Ako ti se ne javi niti jedan u sljedećih nekoliko dana sa takvom porukom ili barem porukom da će uskoro imati gromove... Nema ti druge nego odglumit gala kad su ostali blizu tebe nesposobni i umjesto na kombinaciju pretori+imperijani ići ćeš na legionari+EI. Jest da je skupo i ići će ti sporije nego galima i trebat ćeš više žita... Ali što ga prije riješiš, to bolje.

Vojsku dakako ne drži da stoji u gradu, šalji je da šeta. Koristi travutils.com ili travian.ws za pronaći podalje neaktivce. ;)

ok hvala :D