PDA

View Full Version : "Krađa" profila saveza

m_a_t_e_j_a
21.12.08, 18:45
Veliki pozdrav svima!
Imam pitanje.. Dali se prijavljuje ili kažnjava kad neki član koji je bio u savezu izađe i napravi vlasiti tako da ukrade cijeli opis tog saveza (potpuno cijeli) u kojem je bio i nešto pokušava izvesti..?!
Hvala na odgovoru.. :)
:bic::bic::bic::bic::bic:

Guardian
21.12.08, 18:46
mislim da ne jedino ako ne vrjedja clana

pitonist
21.12.08, 18:47
Veliki pozdrav svima!
Imam pitanje.. Dali se prijavljuje ili kažnjava kad neki član koji je bio u savezu izađe i napravi vlasiti tako da ukrade cijeli opis tog saveza (potpuno cijeli) u kojem je bio i nešto pokušava izvesti..?!

OVISI ŠTO POKUŠAVA IZVESTI...

Pafko
21.12.08, 18:50
apsolutno ne

m_a_t_e_j_a
21.12.08, 18:52
mislim da ne jedino ako ne vrjedja clana

napisao je jednom članu koji ga je napao j....p....m...!!!
Al mislim da nije dovoljno..
Mah čovjek ima svoje muhe.. valjda neko dijete igra, jer se tako ponašati.. :gun:
Neznam točno što izvodi osim što nezna točno napisati ono diplomacije, nenapadanja i rat u opisu pa je za rat nas potpisao jedno 10 puta... :bic:..
Neznam što s njim.. dal ga ostavit na miru ili znapadati.. il uopće ne gubit vrijeme na njega... ima tko kakvu ideju? :p

pitonist
21.12.08, 18:53
Mah čovjek ima svoje muhe.. valjda neko dijete igra, jer se tako ponašati.. :gun:
Neznam točno što izvodi osim što nezna točno napisati ono diplomacije, nenapadanja i rat u opisu pa je za rat nas potpisao jedno 10 puta... :bic:..
Neznam što s njim.. dal ga ostavit na miru ili znapadati.. il uopće ne gubit vrijeme na njega... ima tko kakvu ideju? :p

prijavi ga mh-u...

Seresh
21.12.08, 18:54

ma djecurlija,9-10 godina,pusti,mos mu i dat koji savjet o opisu...

satho
21.12.08, 19:10
natjeraj ga katama na promjenu misljenja :)

Dalmacija
21.12.08, 22:20
Veliki pozdrav svima!

pa sta nema nikakve veze:spam1::spam1::off::off:

kawasaki_ninja
21.12.08, 22:56
ma skataj ga na nulericu i to je to......onda ce se vjerojatno opametit.......:lol2:

100%hrvat
21.12.08, 23:13
ma ja to stalno radim kad osnujem savez i nemam nikakvih problema:gun::gun:

Genoland
22.12.08, 10:10
ma ja to stalno radim kad osnujem savez i nemam nikakvih problema:gun::gun:

looooooooool, zasto nesmislis nesto svoje?