PDA

View Full Version : Croplockan grad i glavna zgrada

Argonath
28.12.08, 22:35
* Negativa proizvodnja hrane
Kada selo ima negativnu proizvodnju hrane i uništi se glavna zgrada, možete ponovo napraviti novu glavnu zgradu na lvl 1. Izgraditi na lvl 2 je samo moguce kada opet budete imali pozitivnu proizvodnju hrane.
Tako barem kaze dio posta ovdje:
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=19209

Pa evo, sad sam preuzeo cropkillano naselje (nemojte se smijat :D) u kojem je oko -400 hrana, a glavna zgrada se zbog minusa nemoze nadogradit...Manjak hrane: nadogradite farmu

U cemu je problem? Dali ima neka fora u vezi toga ili?
Molim nemojte pisat ako neznate...

Lord S.
28.12.08, 22:48
ne znam za taj post, ali dosad se nije mogla izgraditi glavna zgrada na lvl 1 ako je hrana u minusu, sto je sasvim logicno jer i ona trosi 2 jedinice hrane po satu... znam iz iskustva da se ne moze...

brunofall27
28.12.08, 22:48
U tom tekstu gore piše da ako je hrana u - da se može dignut na razinu 1 (ponovo izgraditi) ali se ne može dignuti sa razine 1 na razinu 2 dok je hrana u -.

Ti se rekao da ti je hrana -400 i da ju ne možeš nadograditi ... jel misliš da ju ne možeš sagraditi na razinu 1 ili da ju ne možeš nadograditi sa razine 1 na razinu 2?

edo-1
28.12.08, 22:49
pošalji hranu iz nekog drugog sela i rijesio problem...

Extremist
28.12.08, 22:51
Stvarno? Ma da...

Ne. Sad sam to vidio kod njega i zbilja je tako kako piše. A ne vjerujem da na taj server nije išao update... Pogledat ću ostale forume ima li šta o tome.

Argonath
28.12.08, 22:52
ne znam za taj post, ali dosad se nije mogla izgraditi glavna zgrada na lvl 1 ako je hrana u minusu, sto je sasvim logicno jer i ona trosi 2 jedinice hrane po satu... znam iz iskustva da se ne moze...
post je napisao sam floosh, i to je novi update igre...

U tom tekstu gore piše da ako je hrana u - da se može dignut na razinu 1 (ponovo izgraditi) ali se ne može dignuti sa razine 1 na razinu 2 dok je hrana u -.
ma nemogu je dignut sa nula na jedan, nema glavne uopce...
Ti se rekao da ti je hrana -400 i da ju ne možeš nadograditi ... jel misliš da ju ne možeš sagraditi na razinu 1 ili da ju ne možeš nadograditi sa razine 1 na razinu 2?

ako mislis na to da nemam dovoljno hrane koliko je potrebno da se sagradi glavna na lvl 1, krivo mislis...

juky000
28.12.08, 22:52

ili je jednostavno zamijeni na trznici

Extremist
28.12.08, 22:56
Prijevod je pogrešan. Naime:

* Negative crop production
When a village has an negative crop production and the main building is destroyed, you can build a new main building to level 1 at a a certain amount of production. Building the main building to level 2 is only possible if you have a positive crop production again. The "build Level 2" link was displayed until now even the crop production was negative. This bug is now fixed.

Odnosno i dalje ostaje sve isto - do određenog minusa ne može se vratiti glavna zgrada level 1 (ne pitajte me kojeg, čini mi se da bar jedno žito mora doć na level 5 tako nešto), ali je zato sad onemogućen "gradi level 2" za glavnu zgradu dok god je produkcija žita negativna!

Dr_Evil
28.12.08, 22:58
A koliko je to odreden minus ?
Posto, da, nas prijevod ne valja :D

zalive1
28.12.08, 22:59
Prijevod je pogrešan. Naime:

Odnosno i dalje ostaje sve isto - do određenog minusa ne može se vratiti glavna zgrada level 1 (ne pitajte me kojeg, čini mi se da bar jedno žito mora doć na level 5 tako nešto), ali je zato sad onemogućen "gradi level 2" za glavnu zgradu dok god je produkcija žita negativna!

fala. super su mi ta pravila igre, 'certain amount of production' ;)

Argonath

onoliko koliko je vojske u tom naselju, tj koliko oni jedu hrane :D
ugl, tnx ex...

Lord S.
post je napisao sam floosh, i to je novi update igre...

vidim tko je napisao post i kazem iz iskustva da ne moze, evo sada je i ex potvrdio...

Argonath
28.12.08, 23:04
vidim tko je napisao post i kazem iz iskustva da ne moze, evo sada je i ex potvrdio...

rekao si DOSAD...znaci da nisi mislio nakon updatea...ali dobro, nevazno...

Extremist
28.12.08, 23:14

Na žalost ne znam jer nisam pratio, a nigdje ni ne piše. Ali ako me pamćenje dobro služi, opcija da se izgradi gl. zgrada level 1 unatoč minusu se pojavila kad je jedno žito bilo izvučeno na level 5. Sad ima li taj level ikakve veze, stvarno ne znam.
Kako god, evo idem opet prošvrljat po forumima moguće da negdje piše.

Argonath
28.12.08, 23:25
onoliko koliko je vojske u tom naselju, tj koliko oni jedu hrane :D
ugl, tnx ex...

netocno!

Na žalost ne znam jer nisam pratio, a nigdje ni ne piše. Ali ako me pamćenje dobro služi, opcija da se izgradi gl. zgrada level 1 unatoč minusu se pojavila kad je jedno žito bilo izvučeno na level 5. Sad ima li taj level ikakve veze, stvarno ne znam.
Kako god, evo idem opet prošvrljat po forumima moguće da negdje piše.

sad je malo gold pomogao da se smanji minus na oko -380, i glavna zgrada se radi :)

Extremist
28.12.08, 23:26
oke super hvala da ne tražim.
znači... rješenje je gold. kao da ne znamo. :D

Dr_Evil
28.12.08, 23:26
znači... rješenje je gold. bljak. :D

:D, samo ne kuzim onu tvoju poruku :D

Argonath
28.12.08, 23:28
znači... rješenje je gold. kao da ne znamo. :D

haha, lova sve rjesava :D

juraj
30.12.08, 13:57
haha, lova sve rjesava :D

meni je hrana -240 i isto nemogu napravit glavnu zgradu:senator::bic:

Dr_Evil
30.12.08, 15:00
meni je hrana -240 i isto nemogu napravit glavnu zgradu:senator::bic:

Stavi farmu na lvl 5..mozda to ima kakve veze, zasad samo to znamo .