PDA

View Full Version : Igubljena dva sela

Black Jozo
31.12.08, 09:29
Evo imam jedno pitanje dakle jedna cura iz naseg saveza je imala jedno selo digla je rezidenciju i napravila drugo selo onda su joj to selo uzeli dali taj slot sad nestaje??
I još jedno pitanje sta bi bilo da ako izgradi rezz na 20 i napravi dva sela, i neko joj ta dva sela uzme sta ce onda nemoze se sirit???

kawasaki_ninja
31.12.08, 09:40
Evo imam jedno pitanje dakle jedna cura iz naseg saveza je imala jedno selo digla je rezidenciju i napravila drugo selo onda su joj to selo uzeli dali taj slot sad nestaje??
I još jedno pitanje sta bi bilo da ako izgradi rezz na 20 i napravi dva sela, i neko joj ta dva sela uzme sta ce onda nemoze se sirit???

pa jedno joj je glavni grad i nemogu ga uzet, mogu ga samo uništit, a ako se to desi nek ponovno sve dize.........

EmilCRO1
31.12.08, 09:49
HEHEHE ovo je travian okrutna igra treba se znati sirit i planirat ako ima vojske tesko ce joj ga uzet pa ne vidim problem zasto ju nenapravi i jos joj vi malo pomognite a i kakve su mogucnosti da joj ga neko uzme?nikakve e onda

satho
31.12.08, 09:55

ak ti uzmu selo onda mozes radit drugo odmah cim napravis naseljenike ili senatora pa zauzet selo jer slot se prazni a prag potrebnih kulturalnih bodova za novo selo pada tako da se mozes sirit. isto vrijedi i sa 2 sela i rez na lv 20- napravis sela, uzmu ti 2 od 3, opet su ti prazni slotovi i imas kb-a.
na ''problem'' mozes naici jedino kad ti uzimas selo. npr da joj uzmes ono prvo selo onda bi ti slot bio zauzet ovim drugim selo koje je napravila iz rezidencije pa onda bi morao
1. ili zauzet to njezino selo
2. ili skatapultirat na 0 (ak je malo selo za zauzimanje ili gg)
3. ili ako je zadnji grad onda cekat da brise acc.

Black Jozo
31.12.08, 10:12
Hvala satho :D moze lock