PDA

View Full Version : Uzimanje sela

Black Jozo
01.01.09, 22:19
Počeo sam smanjivati odanost jednom selu i nekad ju smanjim za 20 a nekad za 18 neznam po cemu se odreduje koliko ce odanosti smanjiti mozda po broju vojske koja prati senatora?
Još sam pročito da senator može skinut i 30 posto ali neznam po čemu se to odreduje pa molim one iskusnije da odgovore :D

Argonath
01.01.09, 22:21
Ne odredjuje se po broju vojske koja je u pratnji sigurno. Odredjuje se po populaciji napadaca i branitelja, odredjuje se po tome jel galski, rimski ili teutonski admin, odredjuje se po tome dali imas veliku proslavu upaljenu ti i dali je ima branitelj.

usora7
01.01.09, 22:36
Ne odredjuje se po broju vojske koja je u pratnji sigurno. Odredjuje se po populaciji napadaca i branitelja, odredjuje se po tome jel galski, rimski ili teutonski admin, odredjuje se po tome dali imas veliku proslavu upaljenu ti i dali je ima branitelj.

pa daj malo bolje to objasni jer i mene zanima..
jer sam uvijek zauzimo selo sa 5 admina(rimljanin sam)
ali mi je zaddnji pokusaj proso da sam spustio na 5%.. a tip je bio predaleko,pa je dobio pojacanje i sve je propalo..
moze detaljnije???

Argonath
01.01.09, 22:38
pa daj malo bolje to objasni jer i mene zanima..
jer sam uvijek zauzimo selo sa 5 admina(rimljanin sam)
ali mi je zaddnji pokusaj proso da sam spustio na 5%.. a tip je bio predaleko,pa je dobio pojacanje i sve je propalo..
moze detaljnije???

a sto?
pa kad jaci igrac napada slabijega, odanost se skida sporije, vrijedi i obratno...
a proslava, proslava povecava efikasnost admina (samo velika)...

usora7
01.01.09, 22:47
a sto?
pa kad jaci igrac napada slabijega, odanost se skida sporije, vrijedi i obratno...
a proslava, proslava povecava efikasnost admina (samo velika)...

ja napado ili jaceg ili slabijeg uvijek mi je 5 senatora bilo dovoljno.. ali tada sam pojeo go*no,totalno sam se iznenadio..
a koliko feste pomazu??

Argonath
01.01.09, 22:58
ja napado ili jaceg ili slabijeg uvijek mi je 5 senatora bilo dovoljno.. ali tada sam pojeo go*no,totalno sam se iznenadio..
a koliko feste pomazu??

a nije isto dal je jaci za 100 pop, ili je jaci za 5000 pop...
feste dosta pomazu, ja s 4 rimska admina uzeo selo vise neg duplo slabijem igracu uz feste...

Sharafciger (kifla brate)
01.01.09, 23:23
a nije isto dal je jaci za 100 pop, ili je jaci za 5000 pop...
feste dosta pomazu, ja s 4 rimska admina uzeo selo vise neg duplo slabijem igracu uz feste...

ja mislim da je ovo mit!

Croat
01.01.09, 23:30
"Ucinkovitost Senatora/Poglavice/Starjesine
Evo ovako, svaka rasa ima drugacijeg senatora, tj. svaki spusta odanost za drugaciji postotak!

Senator (rimljani) je vrlo uvjerljiv i moze spustiti odanost za 20% do 30% svaki put!

Poglavica (Teutonci) su vrlo jeftini, moze spustiti odanost od 20% do 25%

Starjesina (Gali) isu poprilicno brzi od ostalih administratora, mogu spustiti odanost od 20% do 25%!

Jos postoji par faktora koji utjecu na postotak...

1. Ako napadac u vrijeme napada sa senatorom odrzava veliku zabavu u naselju iz kojeg napada onda se ucinkovitost njegova senatora(svakog iz tog sela) povecava za 5%

2. Ako branitelj u selu odrzava veliku zabavu onda se ucinkovitost senatora napadaca smanjuje za 5%...

3. Postoji neki "random faktor" kod svakog napada, koji kod gala i teutonaca iznosi +/- 2,5%, a kod rimljana +/- 5%

4. Ako napadas selo koje je po populaciji dosta manje od sela iz kojeg napadas onda nece biti tako ucinkovit.. tj. ako napadas selo koje je vece ili priblizno isto senator ce biti ucinkovitiji."

Ovo je hzg napisao u jednoj temi tutorijali, mislim da ti je sve objasnjeno :)

Black Jozo
02.01.09, 11:53
ok hvala moze lock