PDA

View Full Version : Rimljani

primasch
02.01.09, 12:36
sta je bolje uzet kad si rimljanin vojsku il ekonomiju..???razlog??
molim da samo iskusni odgovore.!!!!

Erin Go Bragh
02.01.09, 12:38

nemaš tu točno kako, šta, gdje, tvoj izbor, sva plemena možeš igrat na ekonomiju i naa vojsku, iako je moj izbor za rimljane ekonomija, to ne mora biti bolje, ovisi ti i o okolini, ak ima puno farmi naravno da ćeš ić na vojsku, a ako baš i nema samo ulaži u ekonomijiu

Gamer100
02.01.09, 12:42

to trebaš sam odlučiti
mislim da je bolje vojsku, ali to nema nikvog utjecaja na kasnije možeš raditi što hočeš

Skywind
02.01.09, 12:43
tvoj izbor! zelis li ratovati ili igrati mirno!?

Flea
02.01.09, 12:47
To Je Tvoj Izbor. Legici Su Ti Skupi, Pa Uzmes Ekonomiju.
Kad Izgradis TrŽnicu Dobijes Vise Ressa.
No Legici Su Dosta Jaki Za Napad I Za Obranu.
Kao Štorekoh Tvoj Izbor.

Valkyrie
02.01.09, 12:49
kako ti oces.ja bih izabrala ekonomiju zato sto je vojska skupa,pa kad bi razvila resse,onda bih pocela radit vojsku..

Nominativ
02.01.09, 12:52
Vojska vojska samo vojska,
napravis si 30-tak lekića oćistiš susjedstvo sa jacim teutima si napravis NAP. i zajendo snjima udri, ali svakako vojska isplati se ;)

kawasaki_ninja
02.01.09, 13:05
Vojska vojska samo vojska,
napravis si 30-tak lekića oćistiš susjedstvo sa jacim teutima si napravis NAP. i zajendo snjima udri, ali svakako vojska isplati se ;)

tako je, vojska se uvjek više isplati od ekonomije........

btw. nominativ di si ti napravio ovakav potpis, mislim ovo di ti pokazuje koji si i to, ja sam napravio na travian utilsu ali mi ispadne ovako, na kojoj si ti stranici napravio svoj...............mozes mi odgovorit i na PP

Špoca
02.01.09, 13:06
tvoj izbora ali naj bolje vojsku

nanah13
02.01.09, 13:07
Ja sam odabrala ekonomiju, sad imam i jedno i drugo, maš dovoljno resursa za vojnike!!!:legionar:

Extremist
02.01.09, 17:10
Problem sa ekonomijom kod rimljana... Odnosno sa simcitanjem ;)... Su prokleto spori trgovci bijednog kapaciteta.

Ako za ijedno pleme vrijedi paralelno razvijati i vojsku i ekonomiju cijelo vrijeme onda je to rimljanin. Nikad mi nije bilo jasno zbog čega na uputama piše da je rimljanin izvrstan izbor za početnike.

maligogo
02.01.09, 22:26

Ekonomija.

Skupe jedinice u startu , prokleto skupe , rim dođe do izražaja tek u srednjem stadiju igre .

U početku je pljačkanje jako bitno, kasnije samo ekonomija tu i tamo koja pljačka.

mister11
02.01.09, 22:36
definitvno ekonomija dok ne naraste do 100 po satu i onda napraviš lege s kojima pobiješ teute okolo (20 lega pobije 20 klubića samo tako) i od toga farmanja dižeš rezidenciju tako da uzmeš crop jer će ti trebat za vojsku u to srednjem stadiju igre....kasnije uzmeš još jedan crop i u njima samo vosjku....i na kraju ćeš biti jedan od jačih igrača što se vojske tiče (uz naravno još bar 1 crop)

BigG
02.01.09, 23:04
definitvno ekonomija dok ne naraste do 100 po satu i onda napraviš lege s kojima pobiješ teute okolo (20 lega pobije 20 klubića samo tako) i od toga farmanja dižeš rezidenciju tako da uzmeš crop jer će ti trebat za vojsku u to srednjem stadiju igre....kasnije uzmeš još jedan crop i u njima samo vosjku....i na kraju ćeš biti jedan od jačih igrača što se vojske tiče (uz naravno još bar 1 crop)

točni ali treba imati još bar 3-4 cropa 15 ako misliš ozbiljno igrati

Wertox
02.01.09, 23:28
Na usx,sam upoznao jednog igraca,rimljanin,strasan igrac,pcoeo je dva tjedna nakon ostalih,ne dv ai pol,poceo je tjedan i po poslije mene,a ja sam kasnio tjedan dana,sve nas u savezu presiso,a savez je bio 8 na serveru,imo je strasno puno vojske,i t oodmah na pocetku,i z abneko vrijeme bio na granici sa top 10 pljackasa,kad sam mu sitto acc,nisam mogo vjerovat,jer tad je meni dobro islo i bio sam ziher u top 50 pljackasa na serveru,i imom sam vojske i ekonomiju,ali sta je on radio to je nevjerojatno...

sad sam pogledao

http://travian-utils.com/?s=usx&idu=21957

Ipak smo izgubili rat znaci....

ON mi je dosta neke dobre savjete o rimljanima,i o croopovima,tako da kad krenem s rimljanima ako cu ci po uputama moglo bi tu biti svacega...

maligogo
02.01.09, 23:56
točni ali treba imati još bar 3-4 cropa 15 ako misliš ozbiljno igrati

Ovakvu glupost nisam jako dugo čuo !

DareCro
03.01.09, 00:28
kako ti oces.ja bih izabrala ekonomiju zato sto je vojska skupa,pa kad bi razvila resse,onda bih pocela radit vojsku..

potpis

mister11
03.01.09, 17:59
Ovakvu glupost nisam jako dugo čuo !
neznam na čiju glupost misliš...ako je citat dobar onda njegovu, a ako nije onda na moju...ugl, ja sam tamo nabrojio 3 cropa i mislim da je to skroz dosta za jednu poveću vojsku (nisam reko da će biti najjčai na serveru nego blizu najjačih)