PDA

View Full Version : napad u istoj sekundi

sas
02.01.09, 17:52
kako napast u istoj sec??

satho
02.01.09, 17:58
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=16530

kaj je problem malo pogledat tutorials?
imate sve skoro tamo ikad...

BigG
02.01.09, 18:07
kako napast u istoj sec??

ajmo ovako

imaš 10000 sjekira i 2000 kata i sada hočeš da napraviš 5 napada

1 pronađeš to naselje koje hočeš napasti
2 ideš u pošalji vojsku
3 napraviš jedan napad sa npr 9600 smanjiš "prozor" da se samo vidi onaj " ok "
4 sada ti je osta 400 sjekira i 1600 kata
5 tako napraviš još 4 napada sa 100 sjekira i 400 kata i onda ih smanjiš
6 i na kraju samo sve pošalješ

to radi stavno i uspjeti ćeš više od 5 bez skripti

Cevapi
03.01.09, 11:45
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=16530

kaj je problem malo pogledat tutorials?
imate sve skoro tamo ikad...

a mislim, bilo bi fora kad bi se taj tut odlocko, pa da se isprave vec postojece greske i da se doda sta nije navedeno, ali neka, zasto da svi nauce kak treba, kad nemoraju...

masterblaster
03.01.09, 11:47
ajmo ovako

imaš 10000 sjekira i 2000 kata i sada hočeš da napraviš 5 napada

1 pronađeš to naselje koje hočeš napasti
2 ideš u pošalji vojsku
3 napraviš jedan napad sa npr 9600 smanjiš "prozor" da se samo vidi onaj " ok "
4 sada ti je osta 400 sjekira i 1600 kata
5 tako napraviš još 4 napada sa 100 sjekira i 400 kata i onda ih smanjiš
6 i na kraju samo sve pošalješ

to radi stavno i uspjeti ćeš više od 5 bez skripti

to je nemoguće,evo pitaj EXTREMISTA,on može 4 u istoj sec i ako se šalje više to je varanje,sigurno je neka skripta,jer ako on nemože onda ljudi tko može?:smart:

Erin Go Bragh
03.01.09, 11:52
hm...mislim da je burne naveo da na you tubeu postoji video u kojem lik šalje 15ak napada u sekundi bez skripti...4 mogu ja poslat...uz malo vježbe mogao bih i 5-6

Sharafciger (kifla brate)
03.01.09, 12:15
Moj rekord je 12 napada u sekundi :)

Extremist
03.01.09, 12:15
Ćevap, uvijek možeš napisat novi tut i postat. I sa dodatkom o CTRL+F4 i sa offline modom.

Enter
03.01.09, 12:25
evo ja sam ih sad 4

masterblaster
03.01.09, 12:33
Ćevap, uvijek možeš napisat novi tut i postat. I sa dodatkom o CTRL+F4 i sa offline modom.

eto ti ga ,ja sam znao da ti varaš i sa tih 4 kad šalješ ;)

zaglavac
03.01.09, 12:59
to je nemoguće,evo pitaj EXTREMISTA,on može 4 u istoj sec i ako se šalje više to je varanje,sigurno je neka skripta,jer ako on nemože onda ljudi tko može?:smart:

:bang:
zasto moras pisati neke pizdarije ako nemas pojma?!!!
uz malo vjezbe se moze poslati 5-6 napada u sekundi bez puno problema a po com serverima (pogotovo comx) ljudi salju i do 10 napada bez ikakvih skripti.to sto ex nemoze, to je zato jer nema potrebe ili mu se neda s tim zaje....

cevap, uvik su tutoriali zakljucani!

Extremist
03.01.09, 15:15
eto ti ga ,ja sam znao da ti varaš i sa tih 4 kad šalješ ;)

masterblaster vjeruj mi da mi je tvog trolanja po forumu na vrh glave.

lijepo te molim da prestaneš s time. ako sam zatvorio oko na opetovani multiacc barem ne izazivaj.

Što se tiče slanja više od 5 napada u istoj sekundi napisao sam već u dijelu od s2, međutim valjda je bitnije trolati, spamati i žugati ovdje po forumu nego čitati.
Neću postati ništa o tome dok s2 ne završi. Tutorial već postoji, ali autor istog je uključen u igru tamo i ne želi dati stvar javno svima prije okončanja s2. Žao mi je.

BigG
03.01.09, 17:15

hhhhhhhhh nemože se više od 4 ? daj me nemoj nasmijevati ja sam jučer uspio 6 BEZ SKRIPTI imaš na you tubu kako ljudi rade po 10 napada u 1 sek BRZ SKRIPTI.

zbilja :lol2::lol2::lol2:

Genoland
03.01.09, 17:27
ma daj,5 napada saljes ko od sale....

ima jos jedna fintica

postoji taktika u kojoj otvoriš samo jedan prozor upišeš npr 10% katapulta i nekoliko pješaka kao pratnju (pratnja mora biti)

i kod slanja brzo klikati na tipku pošalji.

na taj naćin se katkad može poslati i 7-8 napada u istoj ili max 2 sekunde

to može i ne mora uspjeti testirajte i na firefoxu i na exploreru

to bi mogao biti feature igre ili bug preglednika ne znam ali uglavnom radi

Valnjes
04.01.09, 01:21
Mislim daj e HZG govorio o tome...
U firefoxu se priredu i 10 tabova napadi, i da desnom tipkom miša fine klikneš na OK (znam da na operi ne radi, zato sam promijenio browser).

I onda držiš tipku CTRL i lupaš ko manijak ENTER TAB ENTER TAB i tako u nedogled, dok svih 10 tabova ne izlupaš... :)

Moj rekord je 8 bez beda, jer uvjek mi 9 i 10 zakasni 1 sekundu, al neka, i ovo je dobro.. :)

Sharafciger (kifla brate)
04.01.09, 04:13
mislim da ne treba otkirit sve tajne slanja tih napada Ex ;)..neka se ljudi sami malo potrude i nauce, a ne da im je sve servirano na pladnju...

meni je osobno rekord 12 napada u sekundi, vise od toga nisam uspio...
sada kako sam to uspio neki ce znati, a oni koji neznaju, nebi trebali nikad ni saznati osim ako se ne zele potruditi sami ;)

Extremist
04.01.09, 11:46
Jest ali neće svakome pasti ista ideja na pamet. A umjesto da traže na forumu tako nešto, lakše im je u gugl upisat "travian cheating" pa koristit za takve napade nešto što ne smiju.
Serveru2 je brzo kraj, ja se iskreno nadam da će se nakon toga tutorial vidjeti javno. Ako se i ne vidi, napravit će se jedan drugi "slikom na sliku".