PDA

View Full Version : top 10 statistika

boško buha
03.01.09, 16:45
Evo zanima me ima li netko link koji obješnjava po kojim kriterijima se dobivaju medalje u top 10 statistikama. Neke su mi potpuno jasne (pljačkaš tjedna), ali neke baš i ne. Te je li medalje šluže nečem osim busanja u svoja junačka prsa. I kako se ako je dobiješ, upisuje u profil.

+:-:+
03.01.09, 16:49
koje je tvoje pitanje ???

evo kopirao sam tekst koji govori o medaljama :

Top 10 statistika se sastavlja svake sedmice i traje od Ponedjeljka 00:00h do Nedjelje 24:00h

Kategorije
Najnapredniji Rangovi u statistici
Napadači Off-Bodovi
Branitelji Def-Bodovi
Pljačkaši ukradeni resursi

Na kraju sedmice svi igrači u Top 10 dobivaju Medalju. Kod uređivanja profila pod poljem "Medalje" pojaviti će se kod (npr. [#123]),koji se može bilo gdje u profilu ubaciti.

izvor : travian bax

Nominativ
03.01.09, 16:56
Evo zanima me ima li netko link koji obješnjava po kojim kriterijima se dobivaju medalje u top 10 statistikama. Neke su mi potpuno jasne (pljačkaš tjedna), ali neke baš i ne. Te je li medalje šluže nečem osim busanja u svoja junačka prsa. I kako se ako je dobiješ, upisuje u profil.

Ne nesluže nićemu ako misliš na neke bonuse itd...
one su tu za ukras i da kada zabijes 20k offa, da dobijes nesto :D

Alan
03.01.09, 17:08
Da....da se zna da si potukao nekome nesto,ili opljackao ili se obranio od agresora,ili napredovao...

boško buha
03.01.09, 17:29
Zanima me, šta su to off i deff bodovi. Off, koliko si vojske pobio, Deff, koliko je vojske poginulo u napadima na tebe ili??
A za najnaprednijeg igrača mi je najmanje jasno. To bi valjda trebalo biti, koliko si populacije dobio u tom razdoblju. Ali koliko sam vidio na nekim postovima na računase ako zauzmeš nečije naselje.

Matemtika
03.01.09, 17:42
Za njanaprednijeg igrača tjedna je onaj koji pređe najviše rankova a to su uvjek oni koji tek pođnu igrati jer ima puno neaktvinih sa malo populacije pa oni najbrže prelaze rankove.

03.01.09, 17:44
Zanima me, šta su to off i deff bodovi. Off, koliko si vojske pobio, Deff, koliko je vojske poginulo u napadima na tebe ili??
A za najnaprednijeg igrača mi je najmanje jasno. To bi valjda trebalo biti, koliko si populacije dobio u tom razdoblju. Ali koliko sam vidio na nekim postovima na računase ako zauzmeš nečije naselje.

bodova se dobije onoliko koliko jedinica hrane po satu ste ubili...

1 katapult = 6 bodova (uzdrzavanje je 6 hrane po satu)

svenki
03.01.09, 17:52
jel moze netko mi dat acc na travianu s4 sa 100 ili vise popa a ja dam gladiatus na comu s7 26lvl pisite mi na privatne poruke

mister11
03.01.09, 17:52
ajde neko konkretno objašnjenje....šta se gleda za napadača tjedna a šta za branitelja tjedna?

03.01.09, 17:55
ajde neko konkretno objašnjenje....šta se gleda za napadača tjedna a šta za branitelja tjedna?

napadac : koliko si vojske (protivnicke :D) ubio (bodovi se broje...objasnio sam gore)
obrana : kolio si protivnicke napadacke vojskle pobio (isti nacin brojanja bodova)

ODGOVOR ZA SVE : KORISTITE PRETRAGU!!!