PDA

View Full Version : Bugovi prilikom napada

lvan
03.01.09, 22:02
Evo prvi BUG imao je matron izgubio je sav off iako su mu svi simulatori pokazali drugacije
http://travilog.org.ua/hr/1066027/0ddf7ad2747638e8c12290ef9d3aa006
http://kirilloid.ru/travian/log.php?ogfQ4HndHJIJasNAVHkHAE5eglogAGUimDAA

i zatim BUG od alienpatrola
http://travilog.org.ua/hr/2635157/41a8b47300785990724239acf2b99d7e
http://kirilloid.ru/travian/log.php?ggcABAWWoE1rKwsDAJVLFGQAuDYJKDoCAQ
oficijalni simulator
http://img147.imageshack.us/img147/5272/simmam7.gif (http://www.imagehosting.com/)

na sve jedinice u obrani stavito je 20% i uracunat je lev zida koji je bio 0 i heroja lev 20% deff i +10% obrane
dakle najgori moguc scenarij

molio bih neko pojasnjenje

Gamer100
03.01.09, 22:04
ovo je čudno
kako je izrušio zgradu bez katapulta

juraj
03.01.09, 22:05
Evo prvi BUG imao je matron izgubio je sav off iako su mu svi simulatori pokazali drugacije
http://travilog.org.ua/hr/1066027/0ddf7ad2747638e8c12290ef9d3aa006
http://kirilloid.ru/travian/log.php?ogfQ4HndHJIJasNAVHkHAE5eglogAGUimDAA

i zatim BUG od alienpatrola
http://travilog.org.ua/hr/2635157/41a8b47300785990724239acf2b99d7e
http://kirilloid.ru/travian/log.php?ggcABAWWoE1rKwsDAJVLFGQAuDYJKDoCAQ

na sve jedinice u obrani stavito je 20% i uracunat je lev zida koji je bio 0 i heroja lev 20% deff i +10% obrane
dakle najgori moguc scenarij

molio bih neko pojasnjenje
a...bio je bug

juraj
03.01.09, 22:07
a...bio je bug

ono u drugom napadu skato mu je zgradu bez kata sigurno bag

lvan
03.01.09, 22:14
ono u drugom napadu skato mu je zgradu bez kata sigurno bag

greska na ismulatoru za zgradu vec pogledajte borj ubijenih jedinica i broj obrambenih jedinica

dal postoji na travianu neki slucajan dogadjaj da se jedinice u obrani pojacaju zbog neceg a da ja neznam

stavljeno je broj stanovnika i gl. zgrade + velposlanstvo

opet off vojska trebala je proc i deff je trebao imat vecu stetu

i jos nesto svaka cast obrani koja je stigla tako brzo kapa dolje

Nominativ
03.01.09, 22:31
Huh vamo stvarno nešto nevalja.
A dali je tko racunao na to da je lik kupio zlato i minutu ili vec kolko prije napada digo taj srušeni zid na 20 ako treba!!!

lvan
03.01.09, 22:34
Huh vamo stvarno nešto nevalja.
A dali je tko racunao na to da je lik kupio zlato i minutu ili vec kolko prije napada digo taj srušeni zid na 20 ako treba!!!

nije imao ress-a za to..

al i ako je.. vidio bi promjenu u broju stanovnika...

ajd probat cemo tako
EDIT : vidis moguce je :)

http://kirilloid.ru/travian/log.php?ggewB4ICS9C2sZSDAYDKJQoyAFybBBQdgQA

nego a sta je sa matronom

niko nist ne pise za to

Barbir
03.01.09, 23:05
Znam ja matrona...bili smo saveznci jedno vrijeme.Očito se preračunao ili je stiglo još pojačanja ili je napravio još obrane ili neznam :)

ostacro
03.01.09, 23:12
Možda znam za Matrona.
Što više imaš ramova to ti se brže ruši lvl zida,tako da je imao samo 50 ramova,zid se dugo rušio i deff bonus je ostao,a vjerojatno je imao i def+ jer je gotovo nemoguće imati ovakav report.Ako nije ni to,ma onda mora nešto drugo biti.Evo ono šta je Barbir reako.
Kad se kod rušenja ww-a,napravi se 1500 ramova baš da odma sruše zid,kako nebi bilo ni malo def bonusa.

Extremist
03.01.09, 23:20
Evo ti objašnjenje za slučaj matron:
http://kirilloid.ru/travian/log.php?ogcw3YHuyAS1YRMzaSER0Ab6eFbeAYCTl6AWCECZiJ ExYQAA

Koja je razlika tvog i mog simuliranog reporta?

Ja sam u moj stavio razliku populacije. Ti vrlo vjerojatno nisi.

lvan
03.01.09, 23:33
Evo ti objašnjenje za slučaj matron:
http://kirilloid.ru/travian/log.php?ogcw3YHuyAS1YRMzaSER0Ab6eFbeAYCTl6AWCECZiJ ExYQAA

Koja je razlika tvog i mog simuliranog reporta?

Ja sam u moj stavio razliku populacije. Ti vrlo vjerojatno nisi.

da ali bolje malo pogledaj report... nije bio zid lev 15

branitelj je bio rimljanin a ne gal - lako je namjestat tako...

Extremist
04.01.09, 00:54
Nije bio zid?

Pa što onda piše:
" i Gradske zidine oštećenje sa razine 15 na razinu 4 "

Ok, stavio sam gala kao branitelja, ali neću sad opet valjda ić kemijat po tom simulatoru, najkasnije rimski zid daje veći bonus.

lvan
04.01.09, 01:03
Nije bio zid?

Pa što onda piše:
" i Gradske zidine oštećenje sa razine 15 na razinu 4 "

Ok, stavio sam gala kao branitelja, ali neću sad opet valjda ić kemijat po tom simulatoru, najkasnije rimski zid daje veći bonus.

nije bio zid od gala to sam mislio reci

ne moras petljat po simulatoru ja cu ..bas me zanima dal mogu dobit slicne rezultate

hm probao sam samo mi ne radi pernament link..na killrudu

dobio sam slicne rezultate samo kad heroj nema nista bonusa(bio je koliko sam cuo)
kada jednice napadaca nisu ni malo nadogradjene a bile su lev(18)

a obrana ima sve lev 20

Matemtika
04.01.09, 09:57
http://kirilloid.ru/travian/log.php?...5eglogAGUimDAA

za sve sam do sada vidio ali ovo nikada ovo je 100000000% BUG kako ti je srušio zgradu bez kata?!?!?!?!?

Tosho
04.01.09, 10:04
ajde i ja sam prckao,deff je na visokim lvlima bio,jer znam od kojih je igraca...
i dobio sam slicno,razlika nekih 4/5%
sto ako uzmes velike vojske,i mozda sam nesta malo preracuno,to je to ;)

filip100
04.01.09, 10:11
hehe zbate li vi uopće tko je matron????? on je uzeo plan jednom giraču kojem se ne sječam ime! meni je pomogao uništiti jednog igrača samo zbog doline! matrone ako imaš tu račun javi mi se! MATRON JE ZAKON!!!!!!!!!!!!

lvan
04.01.09, 11:46
da od matorna heroj nije lev1 kao ni moj... ako stavis njegovu vojsku na0 i da mu je heroj 0 dobijes slicne
ali inace nema sanse...

:( kako je izgubio toliki off ostaje misterija

Matron
04.01.09, 12:29
Evo Matrona

Dragi moji. Simulacije vam baš ne drže vodu. Ne da mi se sada pretraživati po fileovima ali samo da Vam kažem.

U najgorem slučaju, obzirom na razvijenost moje vojske koja nije mala, jer su i ovnovi i kate bile tada razvijene, obzirom da je bio uključen deff. bonus 10%, sa stavljenim svim jedinicama na deff. lvl 20. meni je trebalo izginuti 7079, a ne 9079 mačeva. Ostalo nije bitno. Sa stavljenim pop bonusom. Sa svim što možete staviti. Da je najbolja pizza u pitanju "with everythin on" nema šanse. Jedan od MH mij eobjasnio da imaju ulaz u bazu podataka i da mogu mijenjati podatke i to se ovdje i dogodilo. A najbitnija stvar da je moj report kasnio u dolasku i da sam prvo vidio reporte od senatora koji su ulazili kasnije.

Sve to nije bitno. Imam jedno pitanje. Kako se igračima iz određenih saveza to ne dogadja kad oni napadaju, nego se događa kad se njih napada. Čudno. Iz mog infromatičkog 13-godišnjeg iskustva znam da BUG djeluje na sve a ne samo neke.

Isto tako molim gospodu koja se hvale kako su natjerali Matrona da preda acc. jer je izgubio off. da ne pretjeruju.
Osobno sam čestitao igračici koja je organizirala obranu, jer selo ipak nije palo. Ja sam častan i priznajem poraz ako je to bio poraz.

Ali ne dozvoljavam laži. a neki iz njenog saveza se sada hvale kako su me natjerali na to.

Pa njima poruka. Nemojte me tjerati da se vratim. Vratit ću se ako prestanu laži i prijevare. Idemo čano licem u lice bez noža u leđa

Moja poruka svima. A naročito onima koji žele odlučiti pobjednika:

OVO JE IGRA. PUSTITE NAS DA SE IGRAMO.

Tosho
04.01.09, 12:46
Evo Matrona

Dragi moji. Simulacije vam baš ne drže vodu. Ne da mi se sada pretraživati po fileovima ali samo da Vam kažem.

U najgorem slučaju, obzirom na razvijenost moje vojske koja nije mala, jer su i ovnovi i kate bile tada razvijene, obzirom da je bio uključen deff. bonus 10%, sa stavljenim svim jedinicama na deff. lvl 20. meni je trebalo izginuti 7079, a ne 9079 mačeva. Ostalo nije bitno. Sa stavljenim pop bonusom. Sa svim što možete staviti. Da je najbolja pizza u pitanju "with everythin on" nema šanse. Jedan od MH mij eobjasnio da imaju ulaz u bazu podataka i da mogu mijenjati podatke i to se ovdje i dogodilo. A najbitnija stvar da je moj report kasnio u dolasku i da sam prvo vidio reporte od senatora koji su ulazili kasnije.

Sve to nije bitno. Imam jedno pitanje. Kako se igračima iz određenih saveza to ne dogadja kad oni napadaju, nego se događa kad se njih napada. Čudno. Iz mog infromatičkog 13-godišnjeg iskustva znam da BUG djeluje na sve a ne samo neke.

Isto tako molim gospodu koja se hvale kako su natjerali Matrona da preda acc. jer je izgubio off. da ne pretjeruju.
Osobno sam čestitao igračici koja je organizirala obranu, jer selo ipak nije palo. Ja sam častan i priznajem poraz ako je to bio poraz.

Ali ne dozvoljavam laži. a neki iz njenog saveza se sada hvale kako su me natjerali na to.

Pa njima poruka. Nemojte me tjerati da se vratim. Vratit ću se ako prestanu laži i prijevare. Idemo čano licem u lice bez noža u leđa

ja se iskreno nadam da nije došlo do greške u reportu,no ako i je,duboko se nadam se da nije ništa radi neke osobe...jer vas kao savez i svakog igrača pojedinačno poštujem,i stvarno mi je žao da si otišao,i ako se išta dogodilo od strane nekoga,treba se kaznit,i po mogucnosti tebi vratit acc (ako je moguce),jer nema smisla...
nadalje čuo sam da kruže tračevi da ja imam veze s MH,no to je notorna glupost i nema veze s ničim,pa ja nikoga neznam u RL od travian igrača skoro :o, a niti bih se živcirao i zamarao s tim,pa sa 18 godina ipak imam pametnijeg posla :o
ako mislis da www ima veze s MH,trebao si odmah ici adminu i žalit se bilo kako na MH (možda i jesi,admin ne odg? znamo to :) ),al onda se bar nadam da nema ništa s tim u vezi...
ugl ako je istina da je www ovdje imao prste,ja prvi gasim acc jer mi je žao svega vremena onda ovdje, a danas ću probat uhvatiti jednog od admina da to provjeri malo...
matron,ako moze takoder na pm da se netko hvali,tebi svaka cast za off koji imas i za ovaj napad,nije mala stvar...
vjerujem da to bio najveci galski off servera,i to nemalo jaci od ostalih...
i još jednom kaćem ovdje,žao mi je što ideš, bio si dobar i pošten igrač,i nismo te mi natjerali na brisanje acc,jer tko to radi jednog offa? takav nisi,vjerujem to,a ako naši to pričaju,daj mi imena ako nije problem,hvala
gl u daljnjem životu
lp
alucard

reg
04.01.09, 12:56
Evo Matrona

... snip ...

zao mi je sto odlazis, nadao sam se nasim bitkama, molim da se ovo razjasni, ako moze netko sluzbeno od strane travian tima objasniti ovu situaciju, izvaditi levele i okolnosti iz baze bilo bi mi drago da se stvar rascisti.

shvatite da ovakve stvari nam ne trebaju na serveru i da cete zbog toga izgubiti igrace, a time i izvor prihoda. ovo je samo igra i kao takva ostaje igra samo ako nema uplitanja i pravila vrijede jednako za sve.

nadalje volio bi da neki multihunter ili travian kao firma sluzbeno napise sto sve multihunter moze odnosno nemoze napraviti, tj. da li je njemu omogucen pristup bazi i da li moze namjestavati rezultate bitaka.

vidim da Extremist komentira, molim te ako je moguce pronadji u bazi tocno sto se dogodilo i objasni ovaj slucaj, ajmo to pokopati i nastaviti igru, steta je sto zbog ovakvih stvari dobri igraci odustaju...

Matron: zao mi je sto odlazis, ali ako ti je neka utjeha zbog moje greske si uopce vidio sto te docekalo sa druge strane, mogao sam, ali sam spor pa nisam, ubaciti jos 1200 (ako se ne varam u broju) druida sa accounta kojeg sittam, tada sumnjam da bi ti ista prezivjelo

reg

hzg
04.01.09, 14:21
Koji je to server??

Tesko je diskutirati jel bug, kad se ne zna koliki je pop bio oba igraca!
Ne znaju se niti tocni podatci napadaca (bonus heroja, upgrade, bonus)

Po plus simulatoru da su obje strane imali sve upgrade-ove i bonuse, i da je razlika u popu velika, moguc je ovaj ishod!!

Matron
04.01.09, 16:27
Opet ja, ali bez citata.

1. Reg hvala ti. Ali nisam htio sudjelovati u serveru na kojem se dogodilo previše čudnih stvari.

Isto tako, da ne bude zabune, želim da se zna da u WWW savezima ima vrhunskih igrača kojima zasigurno ne treba pomoć sa strane. Za primjer ću Vam reći da je stari Fantom čestitao našem Beri, kad smo mu smjestili prvi doček. Tu se poznaju pravi igrači i meni je bilo žao što je on otišao, jer sam htio sa njim ukrstiti mačeve i sjekire. Pa tko jači.
Ovo je samo primjer, a ima ih puno. Ima tu i iskusnih i novih igrača koji super igraju i bilo bi žalosno da oni trpe sramotu zbog onih koji se služe čudnim sredstvima da bi pobijedili.

2. Tosho. Ne znam koliko imaš veze sa MH. Ako si i bio MH mislim da znam i koji broj. A sa tim MH sam i pričao vjerojatno. Ako je istina da je MH lažirao taj report onda je to žalosno, jer ovo je ipak i prije svega samo igra. Ja sam acc. predao prema pravilima i uputama Shadowfaxa i nema šanse da mi se vrati acc. Možda sam glup ali ponosa ipak imam. Jedino da otvorim novi acc. pa polako

3. Nadam se da je ovo stari HZG kojeg se sjećam sa prvog servera u hrvata. Drago mi je da se na ovu temu javljaju pravi igrači i znalci Traviana. Tebi samo pozdrav i info.

Evo ovako za sve ljubitelje tzv simulacija.
Mačevaoci lvl 15
Haeduani lvl 11
Ovnovi lvl mislim da je oko 10
i kate isto tako ali to puno ne mijenja

Heroj je Theutatesov grom- bonus napad je bio 5,4% i napad recimo oko 3000.

pop Sociusa je bio oko 1000. a moj da me ubiješ ali ne znam. Mislim da je ispod 5000.
ovo vezano za populacijski bonus mi nije baš jasno kad je napad vojske. u redu je kad je skidanje odanosti u pitanju, ali što znači pop bonus kad napadaš selo koje ne brani samo vlasnik. Mislim da bi trebao taj bonus onda biti samo na njegov deff. ali dobro. ne želim pričati o onom o čemu nisam siguran

Za kraj svima

Fućkaš potrošeno zlato ali ljudi moji, u ovoj igri sam se družio i sa saveznicima i protivnicima. S nekima i uživo. I iz svega izlazi dobra zafrkancija, druženje i nova prijateljstva. I mislim da je to veliki plus ove igre. I tako bi trebalo biti.
A jednu stvar sam naučio. Čuvajte se žena i djevojaka u ovoj igri. Ne štede vojsku i ne skrivaju je po podrumima nego lupaju svom snagom. Na kraju krajeva i ova obrana kod Sociusa je djelo jedne vrlo lijepe djevojke. Moram joj kupiti veliku bajaderu zbog toga.

Društvo uživajte, ja se na s2 sada moram tući sa cijelim savezom. jedino mi je off po 5. put zalutao i nikako da se vrati. Srećom tamo sam ga izgubio kod prave ekipe iz HEG saveza s kojima se sada dopisujem, a još me i zovu k sebi.

pozdrav i nemojte se samo previše raspravljati na forumu o tome. Mi iz 1.bojne to radimo uz hladno pivo(nije bend) i zafrkanciju. A ja na pivo želim pozvati i društvo iz WWW saveza. Da se smijemo svim glupostima koje smo radili do sada i da bude društvo.

pozdrav

Tosho
04.01.09, 16:34
Opet ja, ali bez citata.

1. Reg hvala ti. Ali nisam htio sudjelovati u serveru na kojem se dogodilo previše čudnih stvari.

Isto tako, da ne bude zabune, želim da se zna da u WWW savezima ima vrhunskih igrača kojima zasigurno ne treba pomoć sa strane. Za primjer ću Vam reći da je stari Fantom čestitao našem Beri, kad smo mu smjestili prvi doček. Tu se poznaju pravi igrači i meni je bilo žao što je on otišao, jer sam htio sa njim ukrstiti mačeve i sjekire. Pa tko jači.
Ovo je samo primjer, a ima ih puno. Ima tu i iskusnih i novih igrača koji super igraju i bilo bi žalosno da oni trpe sramotu zbog onih koji se služe čudnim sredstvima da bi pobijedili.

2. Tosho. Ne znam koliko imaš veze sa MH. Ako si i bio MH mislim da znam i koji broj. A sa tim MH sam i pričao vjerojatno. Ako je istina da je MH lažirao taj report onda je to žalosno, jer ovo je ipak i prije svega samo igra. Ja sam acc. predao prema pravilima i uputama Shadowfaxa i nema šanse da mi se vrati acc. Možda sam glup ali ponosa ipak imam. Jedino da otvorim novi acc. pa polako

3. Nadam se da je ovo stari HZG kojeg se sjećam sa prvog servera u hrvata. Drago mi je da se na ovu temu javljaju pravi igrači i znalci Traviana. Tebi samo pozdrav i info.

Evo ovako za sve ljubitelje tzv simulacija.
Mačevaoci lvl 15
Haeduani lvl 11
Ovnovi lvl mislim da je oko 10
i kate isto tako ali to puno ne mijenja

Heroj je Theutatesov grom- bonus napad je bio 5,4% i napad recimo oko 3000.

pop Sociusa je bio oko 1000. a moj da me ubiješ ali ne znam. Mislim da je ispod 5000.
ovo vezano za populacijski bonus mi nije baš jasno kad je napad vojske. u redu je kad je skidanje odanosti u pitanju, ali što znači pop bonus kad napadaš selo koje ne brani samo vlasnik. Mislim da bi trebao taj bonus onda biti samo na njegov deff. ali dobro. ne želim pričati o onom o čemu nisam siguran

Za kraj svima

Fućkaš potrošeno zlato ali ljudi moji, u ovoj igri sam se družio i sa saveznicima i protivnicima. S nekima i uživo. I iz svega izlazi dobra zafrkancija, druženje i nova prijateljstva. I mislim da je to veliki plus ove igre. I tako bi trebalo biti.
A jednu stvar sam naučio. Čuvajte se žena i djevojaka u ovoj igri. Ne štede vojsku i ne skrivaju je po podrumima nego lupaju svom snagom. Na kraju krajeva i ova obrana od Sociusa je zasluge jedne vrlo lijepe djevojke. Moram joj kupiti veliku bajaderu zbog toga.

Društvo uživajte, ja se na s2 sada moram tući sa cijelim savezom. jedino mi je off po 5. put zalutao i nikako da se vrati. Srećom tamo sam ga izgubio kod prave ekipe iz HEG saveza s kojima se sada dopisujem, a još me i zovu k sebi.

pozdrav i nemojte se samo previše raspravljati na forumu o tome. Mi iz 1.bojne to radimo uz hladno pivo(nije bend) i zafrkanciju. A ja na pivo želim pozvati i društvo iz WWW saveza. Da se smijemo svim glupostima koje smo radili do sada i da bude društvo.

pozdrav

Matrone svaka cast na ovome postu,zbog ljudi poput tebe sam uvijek rekao da bojnu respektiram,i to gotovo svakog igraca...
znam se nekad cut s vasima,pa i s nekim DP-ovcima,pa sta je tu lose..

oko mene,ne,ja nikad nisam bio MH,ja sam obicni igrac,ovo mi je prvi server di sam malo bolji,obicno sam iza 500 mjesta,a sada sam u www...
a jer sam mod,cuo sam da me se proziva,sto mi je jedino zao :(
ja sam reko,sve najbolje vama,i vrati se bar ako se nekad oslobi neki drugi acc,jer si stvarno odlican igrac
gl i sve najbolje dalje u zivotu
toso aka alucard

Matron
04.01.09, 17:09
Opet ja

Molim Vas da se više ne proziva MH i da se nitko ne nadje pogodjen što sam ja napisao da smatram da je MHxy kriv. Meni se dogodilo to što se dogodilo. A znate li zašto se dogodilo.

Zato što mi tzv."jači igrači"(mislim na one s puno vojske) nekad baš i ne pazimo i budemo malo bahati i mislimo "ma tko će mene dočekati ja sam najjači". Pa evo malo povijesti:

1. Dotičnom igraču Socius je recimo 7-10 dana prije ovoga uzeto selo tako dobrom akcijom da ni Tosho ne bi stigao. sa druidima. I nemoj tako o druidima. Pa to je najbrža def jedinica u travianu. Dakle prva akcija na Sociusa je imala i svoje dodatne rezultate:

a) Igrač Spori je bio uvjeren da se njemu uzima selo i mislim da je puno deffa završilo kod njega.
b) Igrač Socius je crop od +/-120 popa proglasio glavnim gradom jer je mislio da se ide na crop. A uzeto mu je najveće selo, i to na način da ja čistim i šaljem senatore, a Renko ulazi na kraju sa jednim senatorom i lego kockicama i uzima selo.

Akcija mi je uzela recimo 4* po 2 sata za kompom ali je sve izvedeno perfektno. Spori može potvrditi jer mi je čestitao odmah poslije. Još jedan jako bitan detalj. Sama završnica akcije je izvedena iz kafića. Renko i ja svaki sa svojim laptopom, a Bero i Transporter piju pivu i smiju se kako nam se da to raditi. Ali bar je zeznacija bila dobra.

E sada. Došlo doba da se sociusu uzme još jedno selo da bi Renko ojačao a da bojna napravi mali rez u linijama WWW kako bi se Fantom okružio i dobilo strateško zatvaranje jednog područja. Sve ima svoje zašto.

I tu večer malo prekasno, Renko i ja na kavi (GREŠKA!!!) pričamo idemo li ili ne idemo. Ma ajde idemo, neće Sociusa nitko braniti. (razmišljanje ima mjesta ako znate da su ga htjeli baciti van iz saveza zbog izgubljenog prvog). Ajde idemo, ja pošaljem napad kakav sam poslao. Dva fejka na Sporog bez reda i smisla, kružna savezu da se fejkaju ti i ti igrači bez reda i smisla i što se dogodi. Ja popijem vojsku( nije toliko bitno) ali Renko ne uzme selo.

E tu je cijela poanta.
Da je meni izginula cijela vojska a da je Renko uzeo selo, možda bi i ostao. Ali kad čekate i čekate report i njega nema i dođe kasnije i vidite čudne brojke, a selo nije uzeto onda vam nešto pukne.
Nisam ja odmah odlučio predati acc. nego sam to odlučio nakon dvije prospavane noći i razgovora sa MHxy.

Ali ću Vam reći da su mi se poslije toga i lijepe stvari dogodile ali o njima ne bi javno.

I poruka za Sociusa. Drugi put dođi na pivu. 1.bojna su super dečki i cure i znaju se zafrkavati. Pa nećemo te napasti u RL.

Tosho. Sorry. Došlo do nesporazuma. Ja sam shvatio da si MH. Ali htio sam pohvaliti MHxy s kojim sam razgovarao. Čovjek se brzo javljao i dao mi odgovore na sve, jedino mi je rekao da mi ne može vratiti vojsku. Ali nije bitno. Ima servera.

Renko
04.01.09, 17:46
Pozdrav ljudi!
Pozdrav Matron!
nažalost nakon dugog i mukotrpnog nagovaranja nisi htio nastavit igru i baš mi je žao zbog toga:(
Možda se vidimo na nekom drugom serveru,nadam se da će novi vlasnik lijepo pazit na tvoj stari acc!
pozz

Tosho
04.01.09, 17:52
Matron nemaš beda s tim,samo sam rekao što sam čuo da se priča,pa se ograđujem od toga...
a reg je na moje druide mislio da dodu na napad ovaj 2 na sociusa,samo sto ja nisam bio online,a ja neznam zas on nije poslo :D
al dobro šala na stranu,svi ste mi daleko za pivu,a i mene ne zovete :( :p
kad dodem na fax prijemni u zg očekujem se naći s nekima :D
do tada sve najbolje,uživaj i sve najbolje

Matron
04.01.09, 19:00
Ako si za pivu, javi se igračima Bero, Transporter ili Greenboy(nekad Matron acc).
Neću stavljati reklamu na forum, pa njih pitaš u kojem kafiću se nalazimo.

Samo pitaš cure na šanku za Traviance i to je to.

Socius
04.01.09, 19:58
I poruka za Sociusa. Drugi put dođi na pivu. 1.bojna su super dečki i cure i znaju se zafrkavati. Pa nećemo te napasti u RL.

Pivo uvijek volim popiti samo kaj ga volim popiti u okruženju pravih pivopija. E sad, istinska razlika je u samom razmišljanju, koliko vezano uz igru, toliko kao razmišljsnje na nivou ako ničeg drugog onda naziva samog saveza, koji je u samom početku zasnovan na propasti. Dakle, pivo to da, ali acc ne napuštam čak ni pod cijenu votke.

Tosho
04.01.09, 20:11
Ako si za pivu, javi se igračima Bero, Transporter ili Greenboy(nekad Matron acc).
Neću stavljati reklamu na forum, pa njih pitaš u kojem kafiću se nalazimo.

Samo pitaš cure na šanku za Traviance i to je to.

cujem se s vremena na vrijeme s transporterom,legenda :)

Matron
04.01.09, 20:39
Samo da ne bude zabune. Nismo mi lokalni pijanci.

U tom lokalu ćeš popiti najbolju kavu u gradu, a pokušavamo urediti neki wireless hot spot da je i internet dostupan.

Nikad ne znaš koja ženska vreba iz prikrajka, a znaju da smo u birtijama u to doba, pa samo krenu i dok ti na fajruntu bauljaš van, ona zabija tvoju vojsku.

Svim posterima na ovu temu i naravno svim Travianerima Sretnu i uspješnu 2009. godinu
želi

Boris

P.S. Lijepo je kad se tema završava zafrkancijom iako su bili problemi.

Ali nikad se ne zna. Sutra šaljem CV za admina na .hr serverima:lol2: