PDA

View Full Version : zatvorenici

gory1
04.01.09, 17:16
ja imam galsko selo i kao takav mogu pravit zamke koje prilikom
nekog napada zatoče vojnike, ja ih nakon toga mogu ili oslobodit ili ako sam
dovoljno sretne ruke oslobodit za naknadu u resursima osobi koja me napala,
pitanje mogu li ih prodat u roblje ili pogubit ili nešto jer me koštaju da ih držim

MostKnownUnknown
04.01.09, 17:18
lako ih pogubiš, pošalji ih u napad na nočnu moru ili grixisa

TOVAREZ
04.01.09, 17:19
Nemožeš nista ...mos ih samo pustit....
EDIT:MostKnovnAnknov ...krivo govoriš...

DAKI
04.01.09, 17:19
Možeš ih sam oslobodit ili čekat da ih vlasnik oslobodi (tako da te ponovno napadne)..
To ti je sve..

Anti Natar
04.01.09, 17:20
lako ih pogubiš, pošalji ih u napad na nočnu moru ili grixisa

ovo je čisti spam možeših pustit ili zadržat zauvijek

EDIT: prestigli me DAKI i TOVAREZ

nagy_os
04.01.09, 17:23
pitanje mogu li ih prodat u roblje ili pogubit ili nešto jer me koštaju da ih držim

Ne košta te ništa što su zarobljeni kod tebe, oni NE TROŠE tvoju hranu, nego hranu vlasnika. Ostatak neću komentirati.

pinin
04.01.09, 17:30
Ne košta te ništa što su zarobljeni kod tebe, oni NE TROŠE tvoju hranu, nego hranu vlasnika. Ostatak neću komentirati.

troše, troše...u FAQ-u piše krivo...

TOVAREZ
04.01.09, 17:32

Tebi treba opomena sto govoris krive informacije....

Skywind
04.01.09, 17:32
trose tvoju hranu! mozes ih samo pustiti!

nagy_os
04.01.09, 17:36

Vi mene uvjeravate da u službenom FAQ-u Traviana na engleskom jeziku piše pogrešno?? Pa tko je tu lud?

WW-p
04.01.09, 17:37
neeeee

lol
to vam nema smisla da troše vojsku kod su u pojačanjima :D

pa ako ti netko zarobi vojsku ta vojska još uvjek jede tvoj hranu iz sela u kojem su te jedinice napravljene

nagy_os
04.01.09, 17:54

Kad smo već kod krivog FAQ-a zašto nitko nije ispravio netočan podatak u uputama unutar igre o Areni - citiram: "Arena je mjesto gdje Vaša vojska trenira izdržljivost. Većom razinom postižete bržu i veću pokretljivost vojske unutar minimalne udaljenosti od 30 polja." A točno je da djeluje IZVAN 30 polja. 4 servera već imamo i uskoro će se i drugi resetirati i da ovakvi propusti još nisu ispravljeni mi je smiješno, u najmanju ruku.

Coa Cao
04.01.09, 18:18

zicanje resa za zarobljene vojnike je losa taktika koja nervira ljude(pogotovo ako osoba koju zicas je puno jaca od tebe ili u nekom iole ozbiljnom savezu)

jednostavno ih oslobodi(obnoviti ce ti se besplatno 50% zamki i covjek te nece morati jos jednom napasti da oslobodi vojnike):lock:

gory1
04.01.09, 18:28
pa to baš i nije neka fora, pustim vojnike pa me opet napadne sa istima u čemu je onda poanta zarobljenika, i da jedu moju hranu,
trebalo bi uvesti ili razmjena resursa ili roblje ili da ih mogu jednostavno pogubit

nagy_os
04.01.09, 18:33
pa to baš i nije neka fora, pustim vojnike pa me opet napadne sa istima u čemu je onda poanta zarobljenika, i da jedu moju hranu,
trebalo bi uvesti ili razmjena resursa ili roblje ili da ih mogu jednostavno pogubit

Ponavaljam - ne troše tvoju hranu - ako hoćeš isprobati - zapiši si proizvodnju hrane - pusti jednog zarobljenika i pogledaj je li ti se proizvodnja povećala.

gory1
04.01.09, 18:34
mislim da nemogu pustit jednog nego sve odjednom

nagy_os
04.01.09, 18:49
mislim da nemogu pustit jednog nego sve odjednom

Svejedno, pogledaj koliko piše da troše hrane i gledaj jel ti se za toliko povećala proizvodnja hrane nakon puštanja.

WW-p
04.01.09, 19:47
Kad smo već kod krivog FAQ-a zašto nitko nije ispravio netočan podatak u uputama unutar igre o Areni - citiram: "Arena je mjesto gdje Vaša vojska trenira izdržljivost. Većom razinom postižete bržu i veću pokretljivost vojske unutar minimalne udaljenosti od 30 polja." A točno je da djeluje IZVAN 30 polja. 4 servera već imamo i uskoro će se i drugi resetirati i da ovakvi propusti još nisu ispravljeni mi je smiješno, u najmanju ruku.

zato jer je i u igri takav netočan podatak :D

nagy_os
04.01.09, 19:53
zato jer je i u igri takav netočan podatak :D

Kako ne čitaš što sam napisao :D
"Kad smo već kod krivog FAQ-a zašto nitko nije ispravio netočan podatak u uputama unutar igre o Areni - citiram..."