PDA

View Full Version : Onebip-Kako uplatiti

PPeace
26.02.09, 08:35
Za one koji ne znaju kako uplatiti zlato preko onebip-a ovo je pravi tutorial za njih:

Naravno prvo morate otići na slikicu "Plus" i odaberete koliko zlata želite uzeti i koliko novca ste odlučili da potrošite i odete na "Pay with Onebip".

REGISTRACIJA

"Country":U ovom području bi trebali napisati iz koje ste države
"Mobile Number":Upišete svoj broj telefona
"Supported Carriers":Ovdje Vi nećete ništa upisivati jer vam tu piše koje mreže podupire "Onebip"
"E-mail Adress":Kratko i jasno,unesite vašu E-mail adressu!
"Verification Code":Kod koji treba ukucati,tj. imate sliku i odatle prepišete slova i brojeve da bi se dokazalo da niste "Bot"

Kada ste to sve popunili kroz nekih dvije minute trebali bi dobiti mail da ste se registrovali i Vaš password bi trebao doći na vaš mobilni uređaj

Sign Up

Ovo je najlakši dio ovog tutoriala i mislim da ga već Znate.Ako ste iz hrvatske ništa ne mjenjate ako niste promjenite Vašu državu u kojoj se nalazite,kompjuter će Vam sam promjeniti broj Vaše države (+385,387...)

Kupovina zlata

Gore u desnom kutu se lijepo vidi da na vašem accountu nema novaca ili ako ga ima piše koliko.

Ako nemate ništa morate prvo telefonski napuniti taj svoj acc. To uradite tako da kliknete na opciju Buy Now i nakon toga će vam se pojaviti ovakav prozorčić gdje možete birati koliko čete uplatiti na svoj OneBip account.Kada izaberete samo pratite šta vam piše to jest da šaljete SMS poruku na broj sa porukom "ONE".Nakon što to uradite odete na buy now i zlato je vaše

Nadam se da sam pomogao