PDA

View Full Version : Skroviste resursa i zastita od pljacke

Sjenka
27.02.09, 13:08
Zavrsila Tutorial i zastita traje jos 1 dan..rese na 2..ide sporo u pocetku :p...
Dragi ljudi pitanjce za Vas...Imam skroviste lv 1 i podizem ga na 2 pa na 3, zanima me na lv 1 dal pokriva 100 jedinica svakog resursa / znaci 100 drva, 100 zeljeza, 100 hrane..? ili ukupno 100 kad se svi resursi zbroje?

Dal napadac moze srusiti mi zgrade *skladista i ostalo* ako napadne? Koji je lijek protiv toga?

Koji je slijedeci logicni korak? Dizanje resursa i skrovista ili gradnja vojske? Sto je najsigurnije?

I da...:D....kako se salje poruka suigracima? Sto se upisuje pod posiljatelj? Koordinate, ime? Pomoc molim :D

Dublin
27.02.09, 13:11
Ma ne to ti od tih 100 jedinica pokriva samo 100 jedinica,ne 100 drva i toga.Za ovo drugo obrati se nekome drugome.E i da novi savez na s4 -CN- Cosanostra

leva
27.02.09, 13:14
samo pokriva ukupno 100 resa:lol:

Alan
27.02.09, 13:17
Krivo oba odgovora,pokriva 100 JEDINICA SVAKOG RESSA!
Pa digni skrovista ressa na 10,nece te rusit jos,ako si tako mala igracica sa malo popa,pogotovo ako igras hr2,tamo nitko jos nema katapulte,tako da se ne moras brinuti oko toga,ovisi s kojim plemenom igras,ako igras sa teutoncima onda gradi vojsku,ako si gal,radi zamke dizi lvl i radi ih,i radi falange,a ako si rimljan prvo se pobrini za ekonomiju,skrovista ressa,i to,a kasnije vojsku,osim ako ne postanes farma, a nadamo se da neces...
A ovoj dvojici sa krivim odgovorima treba dati opomenu,jer sam ju ja tako dobio...

THE_rock
27.02.09, 13:18
Zavrsila Tutorial i zastita traje jos 1 dan..rese na 2..ide sporo u pocetku :p...
Dragi ljudi pitanjce za Vas...Imam skroviste lv 1 i podizem ga na 2 pa na 3, zanima me na lv 1 dal pokriva 100 jedinica svakog resursa / znaci 100 drva, 100 zeljeza, 100 hrane..? ili ukupno 100 kad se svi resursi zbroje?

Dal napadac moze srusiti mi zgrade *skladista i ostalo* ako napadne? Koji je lijek protiv toga?

Koji je slijedeci logicni korak? Dizanje resursa i skrovista ili gradnja vojske? Sto je najsigurnije?

I da...:D....kako se salje poruka suigracima? Sto se upisuje pod posiljatelj? Koordinate, ime? Pomoc molim :D

1.svakog resursa po 100,znaci 100 drva 100 gline 100 zeljeza i 100 zitarica

2.napadac ti moze katapultima srusiti zgrade,sve osim 3 sklonista,postvljaca zamki i klesara(iznimka je da napadac izabere slucajnu paljbu pa onda postoji mala mogucnost da ti gadja i ove 3)

3.preporucujem resurse jer su ti oni najsigurniji,ako te jednom neko napadne sa vise vojske ode tvoja odose i rese sto si potrosila,sve potonu

3.koordinate ti ne trebaju samo upises tacan nick igraca,text poruke i to je to.....

ili mozes otici na profil nekog igraca pa ispod imas opciju posalji poruku igracu....

nadam se da sam pomogao

Barbir
27.02.09, 13:20
Ma ne to ti od tih 100 jedinica pokriva samo 100 jedinica,ne 100 drva i toga.Za ovo drugo obrati se nekome drugome.E i da novi savez na s4 -CN- Cosanostra

Spam,offtopic,kriva informacija...Ja sam radi krive informacije dobio ban,pa eto...

THE_rock
27.02.09, 13:23
Spam,offtopic,kriva informacija...Ja sam radi krive informacije dobio ban,pa eto...

nemoj sad spamat,nego pored tog posta fino imas opciju prijavi post i to je to zavrsena stvar a ne ovako da se spama u pitanjima....;)

Sensei
27.02.09, 13:23

Mozes i cijelom savezu poslat istu poruku tako da u primatelj upises [ally]

THE_rock
27.02.09, 13:26
Mozes i cijelom savezu poslat istu poruku tako da u primatelj upises [ally]

da ali prethodno ti se mora dodijeliti ta opcija

i kad vec odgovarate trudite se da odgovor bude potpun

Sjenka
27.02.09, 15:37
tnx!

Server 2...mislim da opasno okruzenje?