PDA

View Full Version : kate - kakva je razlika

Sr.Famoso
05.03.09, 11:59
pozz svima!Zanima me jedno.Kakva je razlika izmedju kata? tj. jeli ovaj vatreni katapult kod rimljana nesto jaci od ostalih ili mi se samo cini? :bad2:

paul
05.03.09, 12:02
pa gledaj u uputama:

vatreni katapult: napad - 75
obicni katapult: napad - 50
trebusa: napad - 70

ima jos razlika u obrani,cijeni,i to.. ;)

Sr.Famoso
05.03.09, 12:04
pa gledaj u uputama:

vatreni katapult: napad - 75
obicni katapult: napad - 50
trebusa: napad - 70

ima jos razlika u obrani,cijeni,i to.. ;)

hah. hvala paul, da mi je znat samo kako se nisam sjetio uputa :bad2:
nije valjda da sam vec ostario za ovu igru.. heh,ae ga znaj :bad2:

i samo jos nesto..znaci li onda to,da rimljani imju prednost po tome sto.. njihov kat. ima vise poena od ostalim,onda je njemu lakse rusiti gradjevine? mislim..brze spada lvl odabrane gradjevine.. to je valjda logicno xD

paul
05.03.09, 12:09
hah. hvala paul, da mi je znat samo kako se nisam sjetio uputa :bad2:
nije valjda da sam vec ostario za ovu igru.. heh,ae ga znaj :bad2:

i samo jos nesto..znaci li onda to,da rimljani imju prednost po tome sto.. njihov kat. ima vise poena od ostalim,onda je njemu lakse rusiti gradjevine? mislim..brze spada lvl odabrane gradjevine.. to je valjda logicno xD
da,logicno.. al nije to neka velika prednost,sitno.. ;)

Sr.Famoso
05.03.09, 12:10
da,logicno.. al nije to neka velika prednost,sitno.. ;)

ma da.. ostajem ja pri teutima :D :master:

sad moze lock:lock:

mali max
05.03.09, 12:12
još jedno pitanje o katama. Kada kate nadogradimu kovačnici onda brže ruše građevine. Dali je to istina.

zany
http://img166.imageshack.us/img166/1845/65361828.png

Dakle, primjetit ces ono sto ti je paul vec rekao, da rimljani imaju tu prednost da im katapult ima najvisu vrijednost napada, ali s druge strane i vise ih i kosta :) (iako gali najvise placaju kate, a zasto je to tako, ne znam :) mozda uvoze dijelove od rimljana)...odnos ulozeno&dobiveno otprilike vrijedi, a i nije neka strasna prednost

zany
još jedno pitanje o katama. Kada kate nadogradimu kovačnici onda brže ruše građevine. Dali je to istina.
Jako je mala razlika, ali da...istina je :)

mali max
05.03.09, 12:14
koliko vidim iz ove slike trebuše košta VIŠE od vatrenog katapulta a ima MANJI napad i obranu nego vatreni katapult

zany
05.03.09, 12:16
razlika u napadu je zanemariva :)

paul
05.03.09, 12:17
koliko vidim iz ove slike trebuše košta VIŠE od vatrenog katapulta a ima MANJI napad i obranu nego vatreni katapult
ko jos gleda razliku u obrani kod katapulta? :)

a napad je samo 5 ;)

i ofc cijena nije puno veca ^^

hzg
05.03.09, 14:48
sve kate ruse jednako...
to sto neka plemena imaju veci napad utjece utoliko ako se salje cijela vojska s katama pa je ukupna vrijednost napada veca.

Sto se tice upgrejdanja, dobijes puno... jel ti se snaga povecava 34 % na lvl20. Pa kad posaljes 100 kata na lvl20 ti je kao da si poslao 134 na lvl0.
Pogotovo korisno kada se zakucavas (WW) gdje se ima ~5000 kata.