PDA

View Full Version : ban zbog vrjeđanja

mister11
05.03.09, 19:13
na osnovu kojih sve vrsta vrijeđanja mi multi može dati ban? recimo, znam za psovke i to, ali šta recimo ako je nekome počnem vrijeđat (mislim na fizički izgled) mamu, tatu, sestru, brata i slično...dali mi multi može dati ban ako me prijavi?

gogecijala
05.03.09, 19:14
na osnovu kojih sve vrsta vrijeđanja mi multi može dati ban? recimo, znam za psovke i to, ali šta recimo ako je nekome počnem vrijeđat (mislim na fizički izgled) mamu, tatu, sestru, brata i slično...dali mi multi može dati ban ako me prijavi?

Bilo kakav nacin vrijedjanja je KAZNJIV! znaci ako vrijedjas njega ili familiju to je svejedno vrijedjanje i to je BAN! :rulez:

Dublin
05.03.09, 19:16
Bilo kakav način da mu vrijeđaš bilo kojeg člana obitelji,kućnog ljubimca,kuću MH smije dati ban

Partyanerr
05.03.09, 19:30
ak ti neko kaze da izgledas ko kvazimodo(zvonar crkve noterdame) onda dobije onaj mko ti je to reko ban

Hvar
05.03.09, 19:41
Bilo kakav nacin vrijedjanja je KAZNJIV! znaci ako vrijedjas njega ili familiju to je svejedno vrijedjanje i to je BAN! :rulez:

moze i oce

Anti Hrvat
05.03.09, 19:44
meni se jednom desilo da sam napadao nekog zato sto je hrvat (to sam mu rekao u poruci) i on me prijavio multihunteru i MH me nije banovao i samo me upozorio

hzg
05.03.09, 19:46
ak ti neko kaze da izgledas ko kvazimodo(zvonar crkve noterdame) onda dobije onaj mko ti je to reko ban
a da kazes kvazimodu da izgleda k'o kvazimodo, jel to onda uvreda?? :p

meni se jednom desilo da sam napadao nekog zato sto je hrvat (to sam mu rekao u poruci) i on me prijavio multihunteru i MH me nije banovao i samo me upozorio
:rolleyes::rolleyes:

Mario2504
05.03.09, 19:50

Zavisi to do MH.

Nominativ
05.03.09, 22:52
Gle za to tipa: srbine, ustašo, debeli, imaš mali penis te hrpa takvih provokaciskih poruka večinom dobiju opomenu samo, pa ako ponove dobiu i ban.

Šta se tiče vrijeđanja sa psmtr i ostalo e onda ide ban odma.

Ali ovo gore je istina da dosta zavisi od MH, ako je MH hrvatina malo jača( znate šta mislim ), na ono ustašo ili ti napadam te jer si hrvat ( kao li ti nacionalno ) dobiš ban sam tako.

Svašta se dešavalo, ja osobno bi za sve to davo banove jer kao igra ili pak vamo na forumu nema se šta slat uvrijede i to bilo kakvog značenja ili oprijedjeljenja.