PDA

View Full Version : teuti - savjet za pocetak

genijalac
08.03.09, 12:17
Jeli ima ko dobar savjet za pljačkanje s teutima???
Nešto u smislu kako tipat vojsku itd, ako je server tek poceo.

jmijac
08.03.09, 12:19
šta opljačkaš upotrijebiš za pravljenje vojske

Wet Look
08.03.09, 12:21
Sa prvih par klubica(2-3 ili koliko vec dobijes)pljackas nekoga sa manje popa,mogu neaktivca,kad ih skupis preko 10 saljes ih u grupama od 3-5,kad dobijes report ako mozes jos izraidati,salji isto (ili duplo)

I to ti je sistem,samo sto ces kasnije dignuti broj klubica koje saljes...

mad dog
08.03.09, 12:22
pljačkaj pa malo upotrebi za resurse a malo za vojsku

-NIK-
08.03.09, 12:31
ja sam prvih 10 pljačaka upotrebio za def. vojsku u slučaju da me netko napadne i kad sam skupio vojsku onda sam krenuo na krupnije ribe i evo sad imam 90 populacije i vojske 300

zaglavac
08.03.09, 13:11
ja sam prvih 10 pljačaka upotrebio za def. vojsku u slučaju da me netko napadne i kad sam skupio vojsku onda sam krenuo na krupnije ribe i evo sad imam 90 populacije i vojske 300

def vojska se radi nakon 2-3 dana kada nakupis 200-300 gorstaka i to samo radi toga sto neki gali u okolici vjerojatno imaju gromove koje kopljanici lako rijese...samo pljackanje ali ipak ne zanemariti proizvodnju jer ako ti se slucajno dogodi da izgubis vojsku gotov si...od 20ak gorstaka se dize pomalo i proizvodnja

Dr_Evil
08.03.09, 13:21
def vojska se radi nakon 2-3 dana kada nakupis 200-300 gorstaka i to samo radi toga sto neki gali u okolici vjerojatno imaju gromove koje kopljanici lako rijese...samo pljackanje ali ipak ne zanemariti proizvodnju jer ako ti se slucajno dogodi da izgubis vojsku gotov si...od 20ak gorstaka se dize pomalo i proizvodnja

Ja nisam za proizvodnju..
Samo farmanje,klubići, dizanje hrane da ne ode u PREVELIKI minus..
Evo, mi smo se regali 4 dana kasnije na danski speed. Do kraja zaštite od 2 dana već imamo paladine :)

zaglavac
08.03.09, 13:26
Ja nisam za proizvodnju..
Samo farmanje,klubići, dizanje hrane da ne ode u PREVELIKI minus..
Evo, mi smo se regali 4 dana kasnije na danski speed. Do kraja zaštite od 2 dana već imamo paladine :)

MI je kljucna rijeci u tvom postu ;)
kad igras samo nemozes biti dovoljno aktivan (bar ja nemogu) da se samo pljackanjem razvijes...kad igraju 2 ili 3 osobe i jos se dobro organiziraju i rasporede onda proizvodnja prvih par dana nije potrebna...stvar je samo u aktivnosti

Dr_Evil
08.03.09, 13:27
MI je kljucna rijeci u tvom postu ;)
kad igras samo nemozes biti dovoljno aktivan (bar ja nemogu) da se samo pljackanjem razvijes...kad igraju 2 ili 3 osobe i jos se dobro organiziraju i rasporede onda proizvodnja prvih par dana nije potrebna...stvar je samo u aktivnosti

Teute se ni ne isplati uzeti ako igraš sam :)

zaglavac
08.03.09, 13:28
Teute se ni ne isplati uzeti ako igraš sam :)

istina...vec san vise puta pozalia kad bi krenia s njima igrati samostalno

gogecijala
08.03.09, 13:57
http://forum.travian.rs/showthread.php?t=3617

Radojak
08.03.09, 15:54
hvala puno na tutu na ćirilici