PDA

View Full Version : Napadi-zašto mi gine 1 vojnik?

pivac
09.03.09, 13:17
Napadnem tipa koji ima oko 300 popa i pobijem mu vojsku,ima zid na 3 lv i rezidenciju na 10 lv i sad nakon toga pošaljen vojsku 15 gromova kao pljačka i izgubim 1 vojnika a nema vojske u selu zažto???

Flash
09.03.09, 13:19
Napadnem tipa koji ima oko 300 popa i pobijem mu vojsku,ima zid na 3 lv i rezidenciju na 10 lv i sad nakon toga pošaljen vojsku 15 gromova kao pljačka i izgubim 1 vojnika a nema vojske u selu zažto???

zato jer ima izgrađen zid na lvl 3 a to mu daje u obrani bonus

pivac
09.03.09, 13:22
Znači uvik ču gubit 1 ili zavisi o broju vojnika recimo pošaljem 50 oče li onda taj bonus doč do izražaja da mi ubije tog 1 vojnika

Neroman
09.03.09, 13:24
što više pošalješ vojnika to manje taj bonus dolazi do izražaja

mad dog
09.03.09, 19:16
neče ti uvijek

groto
09.03.09, 20:06
što ti je zid veći to ti/mu daje veću obrambenu zaštitu, ali u to ulazi i dvorac/rezidencija.

Sephiroth
09.03.09, 20:09

To ti je zbog obrambenog bonusa, još pogotovo ako je rimljanin, oni imaju jako velik deff bonus kaj se tiče zida...bdw imas FAQ

umbacano
09.03.09, 20:14
znači svi redom ste mu pogrešne odgovore dali

ako branioc nema nimalo vojske u selu zid ne daje nikakav deff bonus jer ga nema na što dat, nego rezidencija
i zato taj jedan vojnik crkne

imaš više o zim bonusima ovdje http://forum.travian.ba/showthread.php?t=22000

gogecijala
10.03.09, 12:45
To ti je zbog obrambenog bonusa, još pogotovo ako je rimljanin, oni imaju jako velik deff bonus kaj se tiče zida...bdw imas FAQ

što ti je zid veći to ti/mu daje veću obrambenu zaštitu, ali u to ulazi i dvorac/rezidencija.

neče ti uvijek

To sam i predpostavija ok hvala

što više pošalješ vojnika to manje taj bonus dolazi do izražaja

Znači uvik ču gubit 1 ili zavisi o broju vojnika recimo pošaljem 50 oče li onda taj bonus doč do izražaja da mi ubije tog 1 vojnika

zato jer ima izgrađen zid na lvl 3 a to mu daje u obrani bonus

O boze sta sve necu viditi

Ajd mi objasnite ako on ima 0 vojnika i zid koji daje bonus npr 80% koliko je 80 puta 0 ? 0 znaci bonus sela je 0 jer svaki broj pomnozen sa 0 daje 0 RAZUMIJETE? nemojte dzabe covjeku govoriti pogresne odgovore,Kakav bonus ? NA STA BONUS? bonus na 0 je 0 UVJEK idite ucite matematiku ili travian ucite igrati pa onda odgovarajte ovde u ovom podforumu!

Rezidencija/Dvorac su TI KOJI UBIJAJU VOJSKU! u zavisnosti od lvl-a rezidencije/dvorca napadac ce izgubiti vojsku znaci ako je veci lvl rezidencije/dvorca napadac ce izgubiti vise vojske,ovo me je rezidencija bila na lvl 2-3-5 i zato je umro jedan vojnik a kad bude veci lvl onda ce umrijeti i do 5 vojnika!

NADAM SE DA JE SADA JASNO!