PDA

View Full Version : broj igraca

vlahonzius
09.03.09, 20:11
troje nas igra s istog routera,dvoje nas se prijavilo!! može li i treći i imam li se obratit kome od glavonja,ko to nadgleda??:bad:(-ö,ö.ö-)

Sephiroth
09.03.09, 20:15
To nadgleda MH...pošalji PP ing MH-u..valjda će odobriti, ali možes staviti sva tri acc-a kao korisnike računa, samo pazi da ne šalješ resse..smatrati će se kao multi acc.

..Bumbar..
09.03.09, 23:40
a jel dozvoljena jednosatna posiljka ak sam bratu zarobio vojnike il se mi nesmijemo napadat

Sephiroth
10.03.09, 06:45
Ako ste s istog ISP-a ne...

§3.2 Čuvari računa & korištenje istog računala
Jednosmjerno slanje resursa igračima koji koriste isto računalo ili su Čuvari računa je strogo zabranjeno.

Resursima se smije trgovati isključivo u omjeru 1:1 i takvo trgovanje se mora završiti u periodu od 48 sati. Izuzetak ovom pravilu je slanje hrane potrebno za ishranu vojnih jedinica koje su poslane kao pojačane 'korisniku istog računala' ili Čuvaru računa. Takvo slanje resursa bi trebalo smatrati rijetkim iznimkama i moraju prestati 3 dana nakon prve isporuke pšenice.

U slučaju jednostranog slanja resursa potrebno je pričekati 48 sati nakon zadnje poslane jednostrane pošiljke resursa prije upisivanja Čuvara računa ili 'korisnika istog računala'.

Osim toga, morate pričekati 48 sati prije nego jednostrano pošaljete resurse nakon što ste igrača maknuli sa mjesta Čuvara računa ili 'korisnika istog računala'.

Sve ti u pravilima piše...

asko
10.03.09, 09:49
troje nas igra s istog routera,dvoje nas se prijavilo!! može li i treći i imam li se obratit kome od glavonja,ko to nadgleda??:bad:(-ö,ö.ö-)

Ako vas 3 igrate na jednom acc-u

Onda nemorate nista prijavljivat napisete u profil da je TRIAL ACC i MH pogleda i bit ce mu jasno ;)

Ali naravno nesmijete koristiti vas 3 ni jedan drugi acc ;)