PDA

View Full Version : Oslobođenje slota

strujar10
10.03.09, 19:13
pozdrav ljudi,
ovako, preuzeo sam jedno naselje(polucrop) i sada sam napravio dvorac(proglasio glavnim gradom bl bla...), iz tog naselja je prijašnji vlasnik izgradio drugo naselje, sad me zanima ako taj prijašnji vlasnik polucropa izbriše račun, dal mi se oslobodi slot u dvorcu jer nestaje to naselje koje je izgradio...ili je zauvijek izgubljen?

cropper
10.03.09, 19:14
ti mozes ponovo napravit naselje svoje a njemu to naselje ostaje!

Konzerva
10.03.09, 19:18
pozdrav ljudi,
ovako, preuzeo sam jedno naselje(polucrop) i sada sam napravio dvorac(proglasio glavnim gradom bl bla...), iz tog naselja je prijašnji vlasnik izgradio drugo naselje, sad me zanima ako taj prijašnji vlasnik polucropa izbriše račun, dal mi se oslobodi slot u dvorcu jer nestaje to naselje koje je izgradio...ili je zauvijek izgubljen?

Ako on izbriše račun ili ako mu ti uništiš to naselje koje je napravljeno iz tog slota ti možeš raditi novo naselje iz tog slota.Do tada se moras strpiti ili dizati dvorac na novi slot.

jackass9
10.03.09, 19:22
nema ti to veze sa korsinikom prije tebe...ti dižeš dvorac i radiš naselje kad imaš dovoljno kulturalnih kao da je to bilo i prije tvoje naselje,tj.kao da si ga osnovao...nema ti veze jeli on iz tog naselje što gradio ili ne...

strujar10
10.03.09, 19:30
ma ima veze, jer ovako moram gradit dvorac na 15, a on mi spominje da će brisat acc, tamo kad idem na širenja ima naziv njegovog drugog naselja i sve drugo...tnx Konzerva,
btw. lock

The_Master
10.03.09, 20:18
ja sam imao sličnu situaciju pa sam mu išao rušiti naselje