PDA

View Full Version : Speed server - Pljacka

Bukovcan
11.03.09, 08:14
Dobar dan svima...iako znam da je ova tema prosla forum barem 20 puta ali sve sam probavao sto ste vi napisali i nita od toga mi baš nije niti pomoglo

Želio bih samo da ako mi mozete barem savjetovat kako se obraniti od nekog pljackasa koji me OZNACIO za farmu..odem ja u skolu vratim se za 7 sati, a ono 10 izvještaja od istog covjeka koji me pljacka ( dasa-damir )

Pokusao sam na najmnogoljudniji nacin da ga pitam dali me moze prestat napadat..da cu mu dat neke resurse ...( nema odgovora ) i SAGRADIO SAM 8 SKROVIŠTA RESURSA NA RAZINU 10 i još me stalno kradu za 2000, trazio sam pomoc od saveza...ma kakvi.....nista niti od njih

Ima li tu rješenja....?:bad2:

drekobran
11.03.09, 08:16
nađi drugi savez i skrivaj resse.ili briši acc.ne znam za drugi način

Bukovcan
11.03.09, 08:18
nađi drugi savez i skrivaj resse.ili briši acc.ne znam za drugi način
promjenio sam 3 saveza....

da skrivam resse ??
bas tada kad mene nema kući kad sam u skoli onda me on napada..a ra rusurse... IMAM VEC 8 SKROVIŠTA RESURSA SVI NA 10 NEMAM VISE NITI MJESTA ZA GRADIT !!!!!

Ziga
11.03.09, 08:21
Ukratko, speed server nije za tebe ako ne možeš pratiti tempo brzine igre.

Osim toga zašto nemaš sittera? ni jednog frenda koji može checkirati account dok si u školi?

groto
11.03.09, 08:22
kad god možeš troši rese, a to kada ti nisi online trebaš si nabaviti sittera/e i reći mu/im da radi/e isto

Bukovcan
11.03.09, 08:25
kad god možeš troši rese, a to to kada ti nisi online trebaš si nabaviti sittera i reći mu da radi isto

Mudar odgovor......znam ja da trebam ih trosit rese....

a valjda cu si nas nekog sittera....

imao sam frenda iz razreda za sittera pa mi je uvijek usao i grad - trznica - i slao sebi

onda sam ga morao natamburat u skoli :cool:

zaglavac
11.03.09, 08:52
pa ako si u savezu nađi bar jednog sitter iz tog saveza!!!
procitaj ovo, iako sumnjam da ce ti pomoci http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=995

vec si dobia najbolji odgovor, speed nije za tebe

roxxx
11.03.09, 08:54
oprosti mene su prije stalno napadali ali ne napadaju me vise makar imam jedno skroviste ressa

jackass9
11.03.09, 08:55
teutonci ti uvijek opljačkaju trećinu ...probaj ovo ako nisi online cijeli dan...sruši skladište na određeni nivo...ako ti skrovišta pokrivaju 8000 kao što si rekao onda sruši skladište tako ti bude kapacitet njega za trećinu manji od onoga što skrivaju skrovišta...i onda te nemogu niti teuti opljačkat...naravno to vrijedi i za žitnicu...ali to ti je samo kratkoročno rješenje

Gromchek
11.03.09, 09:03
Dobar dan svima...iako znam da je ova tema prosla forum barem 20 puta ali sve sam probavao sto ste vi napisali i nita od toga mi baš nije niti pomoglo

Želio bih samo da ako mi mozete barem savjetovat kako se obraniti od nekog pljackasa koji me OZNACIO za farmu..odem ja u skolu vratim se za 7 sati, a ono 10 izvještaja od istog covjeka koji me pljacka ( dasa-damir )

Pokusao sam na NAJMNOGOLJUDNIJI nacin da ga pitam dali me moze prestat napadat..da cu mu dat neke resurse ...( nema odgovora ) i SAGRADIO SAM 8 SKROVIŠTA RESURSA NA RAZINU 10 i još me stalno kradu za 2000, trazio sam pomoc od saveza...ma kakvi.....nista niti od njih

Ima li tu rješenja....?:bad2:

NAJMNOGOLJUDNIJI aaaaaaaaHAHAHHAA .. ovo nije normalno... mislio si na najuljudniji ? hahaha o boze... a ovo ti nije prvi put da pises velike gluposti.. ja bi ti dao ban samo zato jer ides u 3. razred osnovne-.-*

Bukovcan
11.03.09, 09:05
NAJMNOGOLJUDNIJI aaaaaaaaHAHAHHAA .. ovo nije normalno... mislio si na najuljudniji ? hahaha o boze... a ovo ti nije prvi put da pises velike gluposti.. ja bi ti dao ban samo zato jer ides u 3. razred osnovne-.-*

ja sam dosao tu po pomoc i bilo bi mi draze da mi pomognes a ne da mi tu drzis prodike

a za ostalo da speed nije za mene...ma napravit cu ja nesto .....vjerovatno ono glavnu zgradu na 10 pa malo razrisit skladiste.....

fallout
11.03.09, 09:33
Ako te napada na redovnim periodima javi se multihuneru da ga provjeri možda i koristi nedozvoljena sredstva a inače katakd nema druge nego obrisati račun i krenuti od 0

Bukovcan
11.03.09, 09:34
Ako te napada na redovnim periodima javi se multihuneru da ga provjeri možda i koristi nedozvoljena sredstva a inače katakd nema druge nego obrisati račun i krenuti od 0

istina....

Lukx_07
11.03.09, 09:43
a i mene tak rokaju na speedu..
dobro ti ljudi kazu da srusis malo skladiste i zitnicu....
i na s3 su me rokali al ja gradio skrovista....
i sad sam se razvio..
vise me ne rokaju..
na hrx jos rokaju..

fallout
11.03.09, 09:48
Ok odgovore dobio, još jednom provjeri http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=995 i ključ