PDA

View Full Version : Ankete na forumu saveza

maricc
11.03.09, 14:44
Kako mogu napraviti anketu na forumu saveza? vidio sam da to drugi rade ali ja neznam kako i nitko mi nece da odovara na moje poruke. može li mi itko od vas pomoći?

bornich
11.03.09, 14:49
Kako mogu napraviti anketu na forumu saveza? vidio sam da to drugi rade ali ja neznam kako i nitko mi nece da odovara na moje poruke. može li mi itko od vas pomoći?

Ako imaš opciju onda ti se, kad otvaraš novu temu, ispod prozora za pisanje nalazi mali prostor za anketu.

Ev ti više o forumu saveza:

Klik;) (http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=15262)

mali max
11.03.09, 14:50
odeš na forumu u new topic. Ispod imaš da piše upit. Stisneš desno od upit na kvadratič i onda upišeš pitanje i moguće odgovore.
PS: moraš još napisati neki tekst i naslov jer ti inače neće važiti anketa

gradina_nomada
11.03.09, 14:54
al moras imati tu opciju ono dole pored new topic moras imati ja mislim i onaj andimodus il kako se vec zove sa njim mozes zakljucavat teme mozes brisati i uredjivati postove i tako to samim time i anketu pravit.

mali max
11.03.09, 15:00
al moras imati tu opciju ono dole pored new topic moras imati ja mislim i onaj andimodus il kako se vec zove sa njim mozes zakljucavat teme mozes brisati i uredjivati postove i tako to samim time i anketu pravit.

Nemoraš to imati. Anketu može napravti bilo koji član saveza bez obzira na opcije koje ima

bornich
11.03.09, 15:05
Nemoraš to imati. Anketu može napravti bilo koji član saveza bez obzira na opcije koje ima

Moraš imat opciju "Uredi forum". Upravo provjerih s prijateljem.:smart: